Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    45 84.91%
  • Nie

    8 15.09%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Mała propozycja wizualna dla kart eventowych

  1. #16
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Kolorki są już w kolejce do realizacji.

  2. #17
    Nazwa:  karty_col3.png
Wyświetleń: 423
Rozmiar:  6.0 KB

    Do wyboru, do koloru ;P

  3. #18
    Brązowa, zdecydowanie. Najlepiej pasuje do pozostałych czerwona bo wszystkie są jaskrawe a eventowe mogą się wyróżniać. Jeśli ci się chce to na środek karty możesz dać żółtą gwiazdkę.
    Ogólnie myślałam żeby zrobić(ale nie mam kiedy i jak) inny wygląd poszczególnych rodzajów kart(kolor obramówek z tekstem etc.). Jak ci się chce to możesz spróbować coś takiego zrobić, oczywiście jak chcesz
    Niemniej od mojego prywatnego informatyka wiem, że z wprowadzeniem tego jest mały kłopot(jak jest w kodzie rozdzielność kart ze względu na kategorię to już mniejszy problem).

  4. #19
    czerwone

    brązowe


    Jak dla mnie wersja z czerwonymi fajniej wygląda ;P Chyba nie ma co bardziej mieszać.

  5. #20
    Bo widzisz to na tle niebieskch i fioletowych kolorów - a te poprostu do siebie pasują(akurat tutaj).
    Zobacz, że na tle zielonych to akurat brązowe wyglądają najlepiej - tak działa oko.
    Ale zresztą, kogo to obchodzi

  6. #21
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Bo widzisz to na tle niebieskch i fioletowych kolorów - a te poprostu do siebie pasują(akurat tutaj).
    Zobacz, że na tle zielonych to akurat brązowe wyglądają najlepiej - tak działa oko.
    Ale zresztą, kogo to obchodzi
    Czerwień bardziej się wyróżnia, lepiej wygląda, nawet na tle zielonych.

  7. #22
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Może gwiazdka na karcie taka jak w przypadku gemów/zaklęć/zdolności, zamiast różnych kolorów..? Skoro te kolory i tak nie wiadomo co by oznaczały.

  8. #23
    Dodałbym nową kategorię z samymi kartami eventowymi. Czerwone imo lepsze.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Z kolorkami chyba nie ma co mieszać bo i tak gdzieś musiałaby być informacja co dany kolor oznacza.

    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dodałbym nową kategorię z samymi kartami eventowymi.
    Z początku taki miałem zamysł zakładając ten temat i chyba ta opcja byłaby lepsza.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Najlepszy
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    12
    Fajnie to teraz wygląda, ale karta szkieletora nadal jest w mini bossach a nie w eventowych

  11. #26
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Myślę że również warto wspomnieć o tej zmianie w aktualnościach i wyjaśnić mniej więcej co dany kolor karty oznacza. Bo gracze którzy nie wchodzą na forum mogą się nieco zdziwić

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •