Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    17 31.48%
  • Nie

    33 61.11%
  • Nie mam zdania

    4 7.41%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 58

Temat: Igrzyska Śmierci

  1. #31
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Powiedzcie jak wy sobie wyobrażacie igrzyska z akceptacją pomocy, skoro w tym update większość ma 99999 punktów statystyk w ataku bazowo i walki będą wyglądały tak, że pierwsza osoba, która rozpocznie walkę wygrywa zabijając przeciwnika na 1 hit..?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Po 1 jakie losowe walki ?? Wszystko odbywa się jak teraz, więc nie trzeba nic zmieniać.
    Przecież napisałem:
    Kod:
    A jeśli nie automatyczne przydzielanie do walk, tylko atakowanie/dołączanie do walk samemu, to wszystko w widgecie pod prawym przyciskiem myszy i po najechaniu myszką musiałoby być ukryte (no i tymczasowe usuwanie drużyn też nie istnieje w tej grze).

  2. #32
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    A jak już chcesz podliczać głosy to :
    10 na tak w tym:
    6 od waszego sojuszu
    1 od naszego sojuszu
    23 na nie w tym :
    8 osób z naszego sojuszu
    0 osób z waszego sojuszu
    Poprawię cię sojusz Welów się zgadza ale z 23 na nie to było 13 z waszego sojuszu a wasz sojusz liczy 21 osób czy to dalej aktualne nie wiem.
    Dla ciekawych lista osób nie wiem czy dalej aktualna ale przynajmniej te 15-20 osób mają:
    1. Mefisto 2. EneDueRabe 3. Westers 4. Stalker 5. LeGenDar 6. herbatoholik 7. Dewastator Leon Full 8. Kaidan 9. stolec 10. Something
    W skład Denolaków wchodzą: 1. Denol 2. Alistar 3. Ferdeczek 4. Piróg 5. lilanna 6. Grażynaaa 7. Emrys 8. Dziadyga 9. Astaralei 10. Ucikaj 11. DeAtH RaiN

    Propozycja Fannindela jak najbardziej na tak i uważam że powinna zostać wprowadzona (pewnie i tak skonczy sie na gadaniu a potem zamknieciu tematu ale warto próbować od tego jest forum) + bardzo fajna była propozycja w tym temacie z strony Welowa wtedy by to były prawdziwe igrzyska i nie dochodziło by do takich sytuacji jak teraz gdy jedna grupa słabnie druga zyskuje tą przewagę ale w jakimś stopniu boi się pierwszej grupy więc wchodzą saboty i na odwrót.

  3. #33
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,640
    Poprawię cię sojusz Welów się zgadza ale z 23 na nie to było 13 z waszego sojuszu a wasz sojusz liczy 21 osób czy to dalej aktualne nie wiem.
    Dla ciekawych lista osób nie wiem czy dalej aktualna ale przynajmniej te 15-20 osób mają:
    1. Mefisto 2. EneDueRabe 3. Westers 4. Stalker 5. LeGenDar 6. herbatoholik 7. Dewastator Leon Full 8. Kaidan 9. stolec 10. Something
    W skład Denolaków wchodzą: 1. Denol 2. Alistar 3. Ferdeczek 4. Piróg 5. lilanna 6. Grażynaaa 7. Emrys 8. Dziadyga 9. Astaralei 10. Ucikaj 11. DeAtH RaiN
    TO DOBRZE ZE W NASZ SKŁAD WLICZASZ OSOBY KTÓRE NAWET NIE CHODZĄ NA IŚ GZ xD oraz osoby które już nie są w sojuszu

  4. #34
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Moim zdaniem w ogóle nie powinno być czegoś takiego jak sojusze a event powinien zostać zrobiony na nowo od podstaw

  5. #35
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Cytat Napisał King of Death Zobacz post
    Poprawię cię sojusz Welów się zgadza ale z 23 na nie to było 13 z waszego sojuszu a wasz sojusz liczy 21 osób czy to dalej aktualne nie wiem.Dla ciekawych lista osób nie wiem czy dalej aktualna ale przynajmniej te 15-20 osób mają: 1. Mefisto 2. EneDueRabe 3. Westers 4. Stalker 5. LeGenDar 6. herbatoholik 7. Dewastator Leon Full 8. Kaidan 9. stolec 10. SomethingW skład Denolaków wchodzą: 1. Denol 2. Alistar 3. Ferdeczek 4. Piróg 5. lilanna 6. Grażynaaa 7. Emrys 8. Dziadyga 9. Astaralei 10. Ucikaj 11. DeAtH RaiNPropozycja Fannindela jak najbardziej na tak i uważam że powinna zostać wprowadzona (pewnie i tak skonczy sie na gadaniu a potem zamknieciu tematu ale warto próbować od tego jest forum) + bardzo fajna była propozycja w tym temacie z strony Welowa wtedy by to były prawdziwe igrzyska i nie dochodziło by do takich sytuacji jak teraz gdy jedna grupa słabnie druga zyskuje tą przewagę ale w jakimś stopniu boi się pierwszej grupy więc wchodzą saboty i na odwrót.
    Ty nawet nie chodzisz na igrzyska, wiec skąd masz wiedzieć jak one wyglądają?

  6. #36
    Ale szczerze to tak teraz zawsze będzie - odkąd ludzie zbierają się w większe grupy to musi powstać druga grupa która ma mieć z nimi szansę. Obecnie jest tak, że jak sobie pójdzie jakaś losowa, niezrzeszona drużyna na igrzyska to albo zostanie wyłapana przez jedną albo przez drugą grupę.
    Igrzyska jak na moje oko są do usunięcia i nie pomoże tu system antysabotowy ani dołączanie poprzez pomoc. Tu trzeba by spróbować innego sposobu. Obecnie jest to tylko maszyna do generowania MFów.

  7. #37
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Popieram propozycję Wela - anonimowi gracze w skinach ala Duchy Gothar.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Popieram propozycję Wela - anonimowi gracze w skinach ala Duchy Gothar.
    ja również

  9. #39
    Magician
    Konto usunięte
    Nie ma sensu ingerować w mechanizm igrzysk, one nie mają za zadanie wyłaniać najlepszej ekipy, bo nigdy to nie było możliwe przez rzeczy, które są dopuszczalne na tym evencie, czyli saboty, tworzenie tzw. ''masówek'' i rozdzielanie i co tam jeszcze nie było od momentu ich powstania, nic nie zabrania używania takowych środków, choć trudno zaprzeczyć, że oczywiście psują one event, szczególnie osobom, które nie znajdują się w jakiś ''topowych ekipach'' i padają na samym początku igrzysk, co powodowało, że frekwencja na igrzyskach już od długiego czasu jest bardzo niska, więc kłócenie się o to kto jest lepszy jest na prawdę śmieszne, tym bardziej w tej bezsensownej mecie hiterów, która panuje przez cały upek devos, o ile w eliar jeszcze te walki miały jakiś poziom, bo nie było sytuacji gdzie jakaś zdolność bije po przykładowo 1500 obrażeń całej drużynie lub jakiś hiter atakuje jakąś osobę i ubija ją na hita(choć to już kwestia balansu, a raczej jego braku). Podsumowując jedynym rozwiązaniem jest po prostu usunięcie igrzysk i stworzenie eventu opierającego się o całkowicie inne zasady, które nie pozwolą na takie rzeczy, które obecnie panują na igrzyskach...
    Ostatnio edytowane przez Magician ; 09-04-2018 o 21:21

  10. #40
    Można też usunąć MFy z nagrody, no i puchar.

  11. #41
    promyczek
    Konto usunięte
    Propozycja Wela jest bardzo porządna, też jestem za W obecnej sytuacji z Igrzyskami jest to niezbędne - ze względu na to, iż wszystko krąży wokół tworzenia się sporych grupek na event i formowanie "kolejek", podczas gdy układziki w takiej formie nie powinny mieć miejsca, bo to zaburza całą koncepcję - obecnie tak naprawdę gracz może nie wykazywać żadnej inicjatywy, by wygrać, bo koledzy z sojuszu zrobią za niego całą robotę, bo jest "w kolejce". Myślę, że nie taki był zamysł turnieju

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    51
    Tak jak m.in Dorek proponuje usunięcie igrzysk i będzie spokój. (Pisze to kolejny raz, ponieważ ostatni post został skasowany.)

  13. #43
    Smoczy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tyg Zobacz post
    Tak jak m.in Dorek proponuje usunięcie igrzysk i będzie spokój. (Pisze to kolejny raz, ponieważ ostatni post został skasowany.)
    Jestem za waszym pomysłem. Najlepiej usunąć i nie będzie żadnych kłótni, ponieważ nie będzie o co. Tylko większa toksyczność sie tworzy w grze przez te igrzyska śmierci.

  14. #44
    Żadne usunąć, wypadanie eq z bójek też zostało usunięte i ileż radości znikło z gry

  15. #45
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Nie ma sensu ingerować w mechanizm igrzysk, one nie mają za zadanie wyłaniać najlepszej ekipy, bo nigdy to nie było możliwe przez rzeczy, które są dopuszczalne na tym evencie, czyli saboty, tworzenie tzw. ''masówek'' i rozdzielanie i co tam jeszcze nie było od momentu ich powstania, nic nie zabrania używania takowych środków, choć trudno zaprzeczyć, że oczywiście psują one event, szczególnie osobom, które nie znajdują się w jakiś ''topowych ekipach'' i padają na samym początku igrzysk, co powodowało, że frekwencja na igrzyskach już od długiego czasu jest bardzo niska, więc kłócenie się o to kto jest lepszy jest na prawdę śmieszne, tym bardziej w tej bezsensownej mecie hiterów, która panuje przez cały upek devos, o ile w eliar jeszcze te walki miały jakiś poziom, bo nie było sytuacji gdzie jakaś zdolność bije po przykładowo 1500 obrażeń całej drużynie lub jakiś hiter atakuje jakąś osobę i ubija ją na hita(choć to już kwestia balansu, a raczej jego braku). Podsumowując jedynym rozwiązaniem jest po prostu usunięcie igrzysk i stworzenie eventu opierającego się o całkowicie inne zasady, które nie pozwolą na takie rzeczy, które obecnie panują na igrzyskach...
    Osobiście poczekałbym do upka Nordii może wtedy jakoś ta meta się zmieni i w walce będzie przeważała przewaga stat i myślenia a nie ogromnego ataku. Jeśli nie to pomysł wyżej jak najbardziej za usunąć i stworzyć coś na nowo

    Cytat Napisał Quusan Zobacz post
    Propozycja Wela jest bardzo porządna, też jestem za W obecnej sytuacji z Igrzyskami jest to niezbędne - ze względu na to, iż wszystko krąży wokół tworzenia się sporych grupek na event i formowanie "kolejek", podczas gdy układziki w takiej formie nie powinny mieć miejsca, bo to zaburza całą koncepcję - obecnie tak naprawdę gracz może nie wykazywać żadnej inicjatywy, by wygrać, bo koledzy z sojuszu zrobią za niego całą robotę, bo jest "w kolejce". Myślę, że nie taki był zamysł turnieju
    Sojusze na igrzyskach wcale nie były złe do póki nie zamieniły się w "organizacje". Kiedyś po 4-8 osób Teraz 13-25 osób co jest przesadą. Bo jaki sens ma event kiedy ekipa 25 osobowa eliminuje wszystkich w 1 walce 4v4 a resztę z przewagą gracza bądź sabotem? (Tym bardziej że aktualnie na iś chodzi jakieś 40 osób?)

    Cytat Napisał molt divertit Zobacz post
    Żadne usunąć, wypadanie eq z bójek też zostało usunięte i ileż radości znikło z gry
    Usunięcie wypadania eq/kart było jedną z gorszych zmian do bójek. No bo teraz po co się bić grupowo po mapach skoro nic za to nie ma?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •