Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    17 31.48%
  • Nie

    33 61.11%
  • Nie mam zdania

    4 7.41%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 58 z 58

Temat: Igrzyska Śmierci

  1. #46
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Usunięcie wypadania eq/kart było jedną z gorszych zmian do bójek.
    Bez przesady. Ja karty traciłem hurtowo, a odzyskać było ciężko.

    Wygranych bójek miałem zdecydowaną większość, a nadal pozostawałem stratny.

  2. #47
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jeśli chodzi o same IŚ to najlepsza jest propozycja Tatsumaru, głownie dlatego że spełnia najbardziej pierwotną ideę igrzysk. Walki TvT, bez sojuszy, a na koniec 1v1, wygrywa najlepszy. Wszyscy mają zakryte nicki, lvl, skin i drużynę biegając po mapie, wbijanie do walk losowe w przypadku równych. IŚ znowu nabierają kolorów. Oczywiście taki system wymagałby sporo pracy, ale lepsze to niż zostawienie tak jak jest czy propozycja akceptacji pomocy, która jest jeszcze gorszym pomysłem.

  3. #48
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    głownie dlatego że spełnia najbardziej pierwotną ideę igrzysk.
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Walki TvT, bez sojuszy, a na koniec 1v1, wygrywa najlepszy.
    Czyli nie spełnia.

  4. #49
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Ogólnie to samo usunięcie możliwości rozróżnienia uczestników nie będzie zbyt skuteczne, bo wciąż pozostaje możliwość komunikacji przez czat głosowy i umówienia się w jakimś ustalonym miejscu po czym pomaganie sobie nawzajem. Ja bym raczej poszedł w coś w stylu tych filmowych igrzysk - zaczynamy bez niczego, uzbrojenie musimy zebrać z Rogu Obfitości (tak to się nazywało?) i dalej uciekać/zabijać ludzi. Choć wymagałoby to ogromnego wkładu pracy i dobrego przemyślenia.

  5. #50
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Proponuję wrócić do akceptacji pomocy, bo aktualny poziom igrzysk to jest jakaś porażka.

  6. #51
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Proponuję wrócić do akceptacji pomocy, bo aktualny poziom igrzysk to jest jakaś porażka.
    Setki razy powtarzane, że nie wejdzie. Sami sabociliście a jak dostaliście to od razu propozycje ich całkowitego zablokowanie xD

  7. #52
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Setki razy powtarzane, że nie wejdzie. Sami sabociliście a jak dostaliście to od razu propozycje ich całkowitego zablokowanie xD
    Wróćmy do dawien dawna, kiedy to była ekipa igrzyskowa. Saboty są głupie, ale jeszcze głupsze jest wymuszenie go na graczu, który nie chce tego robić a nie ma innego wyboru(czas, brak miejsc gdzie indziej).
    W ogóle problemem są te wszystkie ekipy i ogólna mała ilość ludzi, która chodzi na igrzyska(w czwartek było może z 12 osób - 4v4, pozostałe cztery osoby wybiły się między sobą, bo nie miały by i tak żadnych szans w 2v4 w najlepszym wypadku).

  8. #53
    Kim Chi
    Konto usunięte
    A może by tak wyłączyć igrzyska dopóki aktywność w grze nie przekracza 50 osób (nie wliczając osób AFK), a na igrzyskach wystarczą 2 walki, żeby wygrać je całe i włączyć je z powrotem po update?
    Nazwa:  thonk.png
Wyświetleń: 360
Rozmiar:  9.0 KB
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 01-07-2018 o 23:18

  9. #54
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Wyłączmy całą grę dopóki nie będzie upka

  10. #55
    Cztery słowa:
    LOSOWE
    PRZYDZIELANIE
    DO
    WALK

    albo zmiana nazwy eventy na "igrzyska śmiechu".

  11. #56
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Akceptacja pomocy.
    Przy losowym przydzielaniu będzie festiwal sabotów.

  12. #57
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Akceptacja pomocy.
    Przy losowym przydzielaniu będzie festiwal sabotów.
    Ale jak są praktycznie dwie grupy i wygrywa ta liczniejsza to co ci daje akceptacja pomocy?
    Jak nawet czwórką się nie da iść bo za każdym razem będzie rozdzielanie.
    Nawet kij z wygrywaniem, chcę po prostu zawalczyć normalne 3v3/4v4 a nie "to coś" gdzie nie zrobisz ruchu i jesteś out.

  13. #58
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Igrzyska i tak nie zostaną zmienione. Jak się nie podoba to nie chodź.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •