Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    17 31.48%
  • Nie

    33 61.11%
  • Nie mam zdania

    4 7.41%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 58

Temat: Igrzyska Śmierci

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722

    Igrzyska Śmierci

    Wielokrotnie przerabiana sprawa dotycząca igrzysk śmierci.
    Proponuję wprowadzenie na nowo systemu akceptacji na owym evencie.


    Plusy:
    -Brak sabotów
    -Wykazanie najlepszej ekipy uczestniczącej na evencie (uczciwa wygrana)

    Minusy:
    -Brak

  2. #2
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Oczywiście,że jestem za lecz niestety nie łudzę się nawet o wejście tego do gry. Zebrała się 25osobowa grupa przysłowiowych randomów (istnieją wyjątki typu; liliana,Legendar), które mają tylko jedno zadanie a mianowicie rozdzielać najsilniejsze składy swoją liczebnością + dorzucenie im sabotów bo jak wszyscy wiedzą w uczciwej walce nie mieliby kompletnie żadnych szans :> jakbym miał zebrać liczbę raportów pochodzącą z uczciwych walk to liczby wyglądają zdecydowanie jednostronnie
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 02-04-2018 o 12:47

  3. #3
    Falafel
    Konto usunięte
    Nikt wam nie zabrania zrobić własnej grupy, jeżeli wygrywanie co 30 igrzysko wam nie przeszkadza.

    - - - - - - - - - -

    A saboty są supeeeeeer

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Plusy:
    -Brak

    Minusy:
    -Wiele osób się zniechęci do uczestniczenia, bo nikt ich nie będzie przyjmował
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 01-04-2018 o 22:49

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Nikt wam nie zabrania zrobić własnej grupy, jeżeli wygrywanie co 30 igrzysko wam nie przeszkadza.
    Przecież mamy ekipę? Tylko dużo mniej liczebną i opieramy się na uczciwych walkach w których liczy się skill a nie liczebność i saboty.

    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    A saboty są supeeeeeer
    Nie dziwę się że tak twierdzisz, w końcu saboty to jedyna możliwość na wygranie w waszym przypadku.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Minusy:
    -Wiele osób się zniechęci do uczestniczenia, bo nikt ich nie będzie przyjmował
    Przecież i tak po za 2 ekipami nikt na to nie chodzi, możliwą przyczyną są saboty - które zniechęcają.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 01-04-2018 o 22:50

  7. #7
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    No nikt nie zabrania, gdzie napisałem że jest to zabronione? Zrobienie dużo większej grupy w niczym by nie pomogło bo sabotów to nie usunie.


    Jakoś mało mnie to interesuje że przez 3 lata Devos nie potrafiliście sobie zrobić uzbrojenia +6/7.
    To nie powód żeby grać nieuczciwie.
    Saboty to część gry a nie oszustwo.

  8. #8
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Przytaczacie uznaniowo plusy, minusy, tylko że przez 5 lat IŚ wszystko zostało już powiedziane.
    Wyszło na to że jedynym sposobem na którym nikt by nie tracił w jakiś sposób są kary za saboty nadawane przez admina.
    Ten system ofc byłby dobry, aczkolwiek nikt go nie zrobi bo nie ma ludzi do tego. Może podczas panelu GM bedzie na to wieksza szansa.

    Oczywiście zostawienie jak jest nie zapobiega sabotom.
    Natomiast zrobienie akceptacji eliminuje ludzi bez ekipy z IŚ.

    Dlatego powyższa propozycja oczywiście na nie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Saboty to część gry a nie oszustwo.
    Gdzie napisałem że to oszustwo?
    oszustwo =/= nieuczciwość

    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    PlaTyNoWy - Powiedź szczerze ile razy wasz Team wygrał igrzyska? Każdy by chciał wygrać chociaż raz ale jak doszedł wasz sojusz z Ksezami to się nie dało bo była przewaga osób.
    Wygrywaliśmy bo byliśmy najlepsi - na tym polega event, pokazać najlepszy team. (a nie najbardziej liczebny, nieuczciwy)

  10. #10
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Natomiast zrobienie akceptacji eliminuje ludzi bez ekipy z IŚ.

    Przecież iś to event drużynowy na który chodzą same ekipy, obecnie są może takie 2-3.
    Nie ma już pojedyńczych osób, a jak są to zostają wyłapane przez pierwsze 2 minuty 2vs1 więc o czym ty mówisz.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 01-04-2018 o 22:52

  11. #11
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Masz jakiś problem ? Według mnie masz ból dupy szczerze mówiąc
    Widać,że już dawno temu skończyły ci się jakiekolwiek argumenty i zaczynasz zwalać na przysłowiowy płacz tak samo jak mefisto. Słaba taktyka.
    Ostatnio edytowane przez Platynowy ; 01-04-2018 o 23:09

  12. #12
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Sama zmiana była odrzucana ze względu na brak akceptacji "randomowych" osób na iś przez większe ekipy. Co w tym złego? A no to że taki gracz będzie odpadał na czas.

    Sam temat zalicza się raczej do płaczu ( Podobny temat był również o KG i co najważniejsze został napisany przez tą samą osobę! ) jak się nie podoba nikt nie zmusza nie musicie chodzić na event.

  13. #13
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    temat otworze za chwilę po jego przeczyszczeniu.

    - - - - - - - - - -

    otwieram znow
    naprawde nie interesuje mnie ktora grupa ma 25 osob a ktora 4, kto sabotował ile razy a ile nie oraz która drużyna jest najlepsza
    Osobiście jestem na tak, ponieważ częściowo ogarnie ten chaos igrzyskowy ale tylko i wyłącznie częściowo gdyż większe drużyny będą mogły wciąż łapać te mniejsze przewagą liczebną jednak ta wyłapana osoba wciąż ma szanse się uratować bo nie wbiją do niego saboty

    PS: posty o tym, że ktoś zgłosił jakiś post (platyna) będą traktowane jako spam. Wystarczy zgłosić post bez informowania o tym wszystkich

    @edit: dodalem ankiete

  14. #14
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Na nie, saboty na IŚ to nic złego, można to potraktować jako taktykę, a uniemożliwienie wbijania takim osobom uderzy również w tzn. "randomów".

  15. #15
    Robicie niepotrzebny chaos:
    tego typu temat aż się prosi o ankietę, to raz(widzę, że chyba xani już dodał)
    argumenty w stylu "powinna wygrać "najlepsza" drużyna, a przez brak akceptacji tak nie jest" są totalnie bez sensu, gdyż założeniem tego eventu nie było organizowanie turnieju TvT, a dzikiej imprezy, gdzie oprócz skilla potrzeba dużo szczęścia i szybkości nie tylko w czasie walki, ale i w bieganiu na arenie

    Więc czego może dotyczyć propozycja?
    Zmiany jej charakteru, czyli "Hej, nie chcemy tej dziczy, chcemy mieć turniej TvT z możliwością swobodnej łapanki".

    Osobiście bym wywalił ten temat(po mimo, że bardziej wolałem pierwotne igrzyska), ale jak już xani zaczął sprzątać to zostawię.

    Prosiłbym o pilnowanie się w następnych wypowiedziach. A wracając do tematu:

    Według mnie igrzyska powinny pójść w jedną z poniższych opcji:
    1. Pierwotna forma - czyli kontrolowane dodawanie graczy do walki i intrygi jedynie z poziomu biegania po arenie, czyli sprytne/przypadkowe rozbijanie drużyn
    Plusy jakie tu widzę: rozrywka mocniej skupiająca się na teamworku, wypełnienie luki jeśli chodzi o rywalizacje typu TvT, skill/zgranie/wyposażenie ważniejsze od szczęścia, koniec z sabotażami
    Minusy: nieatrakcyjne dla nowych graczy, wydarzenie dla mniejszej grupy ludzi(kilka liczących się grup graczy i reszta jako mięso armatnie), mała rotacja zwycięzców(nie wiem jak teraz dokładnie to wygląda, ale na początku tak na prawdę rywalizowały tam może z 3 drużyny i przy dobrej passie tygodniami nagrody zgarniane były przez jeden team), niepasująca nazwa eventu
    2. To co jest, ale totalna wolność jeśli chodzi o sabotowanie - bez rozpisywania się na plusy i minusy, bo to po prostu odwrotność pierwszego punktu, czyli zwiększenie atrakcyjności eventu z punktu widzenia nowych graczy i singli
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 01-04-2018 o 23:20
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •