Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 49

Temat: Prima Aprilis 2k18

  1. #31
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ludzie... maszyny... wszyscy jesteśmy jednością ze Źrenicy. Patrząc na was, widzę przyszłość: ludzie i omnicy stojący ramię w ramię... zjednoczeni przez empatię... wspólne marzenia i nadzieje.

    Większość omników nie-bojowych potrafi porozumiewać się rękoma.

  2. #32
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Mangue Zobacz post
    Jest to na 100% odniesienie do gry, której fandom jest już 2 metry pod ziemią.
    No nie aż tak głęboko

  3. #33
    Jak już wyjdzie Nordia to w prima Aprilis będzie Azarad w 2054 xD

  4. #34
    Falafel
    Konto usunięte
    Gdy do nas strzelają nie widać HP i MP, bo spam "zostałeś trafimy przez ..." zasłaniają.

  5. #35
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Gdy do nas strzelają nie widać HP i MP, bo spam "zostałeś trafimy przez ..." zasłaniają.
    Użyj skryptu.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Jak już wyjdzie Nordia to w prima Aprilis będzie Azarad w 2054 xD
    Wtedy to już nie będzie prima Aprilis tylko rzeczywistość.

  7. #37
    Czy takie mam lagi, że jak korzystam z fontanny, to mi się trochę ładuje a czasem tylko pisze mi że uzupełniono HP i MP, ale mnie w ogóle nie wyleczyło?

  8. #38
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Czy takie mam lagi, że jak korzystam z fontanny, to mi się trochę ładuje a czasem tylko pisze mi że uzupełniono HP i MP, ale mnie w ogóle nie wyleczyło?
    Również tak mam

  9. #39
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Czy takie mam lagi, że jak korzystam z fontanny, to mi się trochę ładuje a czasem tylko pisze mi że uzupełniono HP i MP, ale mnie w ogóle nie wyleczyło?
    A mi wyjątkowo szybko działa.

  10. #40
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    A wiecie o co chodzi z tym tekstem "Strzeżcie się człowieka porozumiewającego się dłońmi"?
    Myśle, że to może chodzić o samego właściciela gry ...

  11. #41
    Chyba już nie pomogę tym ludziom którym strzałki lecą, bo oni nie mają jak zaakceptować pomoc.

  12. #42
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    - Łucznik i strzały
    - Aktualizacja 7h - dzień wcześniej
    - Ściśle tajne i robal na CRS - powrót z 2016

    Oprócz tego niezwiązane z 1 kwietnia (na 90%, nie wiadomo czy nie wycofają tego 2 kwietnia)
    - Wiekowy Las
    - Wymiana pisanek

    W tym roku bardzo mocny Aprilis wyszedł, należą się pochwały. Wynagrodziliście nam jego brak rok temu w bardzo dobry sposób.
    Rzadko kiedy chwalę administrację tej gry, ale doceniam to co zostało zrobione.

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2017
    Postów
    29
    nie żaden twórca gry tylko poprostu nawiązanie do undertale. postać gaster któego własnie zdanie "człowiek który porozumiewa sie rękoma" i mało tego gada w tym zaszyfrowanym języku

  14. #44
    Cytat Napisał Umrax Zobacz post
    nie żaden twórca gry tylko poprostu nawiązanie do undertale. postać gaster któego własnie zdanie "człowiek który porozumiewa sie rękoma" i mało tego gada w tym zaszyfrowanym języku
    Nie, tu chodzi o Soada co siedzi 24h na hsie klikając piksele i pochłaniając masę cheetosów serowych(zostaje taki proszek serowy na palcach i o to chodzi).

  15. #45
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Fuj, serowe czitosy.
    Ogólnie czitosy to teraz taki produkt pokroju czipikało (tej podróby 7days). Jakość na poziomie sklepu osiedlowego U Doroty i kampania reklamowa jak z koszmaru. Nie polecam.

    Jeżeli chodzi o ten temat to wiecie, że dzisiaj leciał film Piksele (tak jak te co klika soad)? Teraz leci Everest, obecnie jakieś ckliwe rozmowy przez telefon się dzieją.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •