Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 73

Temat: Event Wielkanocny 2018

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2015
    Postów
    39
    https://mfo3.pl/r/b7c5ea0cf

    w końcu coś po tylu dniach...

  2. #47
    Skuzz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Rozumiem że jak walczę na auto z takimi to nigdy w życiu nie dropnę karty?
    nw ja dropie na auto

  3. #48
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    nw ja dropie na auto
    To był sarkazm.

  4. #49
    Mistrzowie skryptów mówili mi że dobicie ma być na pierwszym miejscu gdy mamy tak mało HP (chyba że zatrucie). https://mfo3.pl/r/bbbfa7251

  5. #50
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    07:02
    Zyskałeś 1 sztuk przedmiotu Łaciate Jajo
    07:02
    Zyskałeś 1 sztuk przedmiotu Uzdrowienie

    Za zadania.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Mistrzowie skryptów mówili mi że dobicie ma być na pierwszym miejscu gdy mamy tak mało HP (chyba że zatrucie). https://mfo3.pl/r/bbbfa7251
    Ponieważ odbicie powinno być na 1 miejscu. Po prostu osoba od której masz skrypt nie uwzględniła pasywki zająca.

  6. #51
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Juhu zrobiliśmy wyzwanie!

    Taka mnie refleksja naszła jednak gdy nam się udało... Jak to jest możliwe że ta sama robi wyzwanie na Halloween, które jest całkowicie niezbalansowane, za trudne. Ta sama osoba potrafi świetnie wyważyć wyzwanie na Wielkanoc, tymczasem na Halloween robi jakieś awykonalne cuda.
    Tutaj w 2017 wyszło że jest trochę za łatwo. No ok, w 2018 wzmocnili, teraz jest wyrównoważone świetnie. Tymczasem na Halloween zrobiono w 2016 za ciężko... gracze się starali, dwoili, troili... I nic. Więc w 2017... skrócili o dzień i podbili wymagania o ok. 30%. Wynik tego był jasny. Raczej spodziewano się osłabienia wymagań niż wzmocnienia, ale to co się stało było szokujące. Jak to jest że w Wielkanoc ta sama osoba robi normalne wyzwanie, które da się przejść, a w Halloween, daje złudną nadzieję która nie może być zrealizowana?

  7. #52
    Wyzwania są robione zawsze tak samo.
    Czyli: wynik z poprzedniego roku MINUS 10-20%.

    Wielkanoc 2017 była za łatwa, bo nie było danych.

  8. #53
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Idea wyzwania nie polega na tym, że absolutnie zawsze musi być zrobione. Oczywiście jest fajne jak się uda Wszystko zależy od graczy.

    W Halloween wyzwanie było do zrobienia. Wystarczyło, żeby niewielki procent graczy zrobił część wyzwania potrzebnego do nagrody.

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Idea wyzwania polega na tym że musi być trudne ale możliwe do wykonania.
    I nie pisz tu o niewielkim procencie graczy bo niewielki procent to w ogóle gra a jeszcze mniejszy procent bierze udział w eventach.
    Słusznie zauważono że na Halloween byliśmy bardzo daleko od sukcesu a wręcz graniczyło to z cudem, na Wielkanoc wyzwania wykonano ze sporym zapasem.

    Powinien być prosty system bilansu:
    - Event wykonany więc niech admini zapiszą sobie uzyskane wyniki przez graczy i za rok dadzą wyzwanie na poziomie tego co ugraliśmy w tym roku. Będzie trudniej ale nikt nie powie że to niewykonalne skoro udało się w tym roku.
    - Event niewykonany więc robimy podobnie, obniżamy wymagania do poziomu osiągniętego przez graczy w tym roku.
    I w ten sposób wyzwania będą coraz bardziej zbalansowane do możliwości graczy, przy zaliczonym wyzwaniu wymagania będą co roku rosły więc prędzej czy później wyzwanie przegramy. Przy przegranych będzie spadać więc prędzej czy później uda się wygrać. I w ten sposób faktycznie będzie gwarancja że wyzwanie będzie wykonalne ale na pewno nie uda się za każdym razem.
    Wyciąganie odgórnych liczb wynikających z założeń opartych o ilość graczy w grze dają efekt w postaci za łatwego eventu wiosennego i za trudnego jesiennego.


    Event kończy się jutro o północy?

  10. #55
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Właśnie chodziło mi o to co mówił Bukłak, że jak wyznanie jest wykonane to je utrudniają, a jak jest niewykonane to je... utrudniają. To było już złośliwe zachowanie na Halloween, dlatego sądzę że system powinien zaokrąglać do tysięcy w dół wyniki z poprzedniego roku i dawać nam je w tej postaci.

  11. #56
    Nie ukonczyliscie wyzwania, bo mało kto bierze udział w evencie.

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Odkrywcze założenie
    Może więc trzeba dostosować wyzwanie do ilości graczy biorących udział w evencie?

  13. #58
    Jedyne co to można szacować ile osób może być - nie ma pewniaka, a na oko też ciężko to robić.
    Liczba może być dobra, tylko po prostu akurat na daną edycję przyjdzie mniej ludzi.

  14. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Oczywiście że nie ma pewności ale wydaje mi się że bardziej prawdopodobne będzie założenie oparte na wynikach ubiegłorocznej edycji niż strzał na oko jak to się odbywa obecnie.
    Przynajmniej tak się wydaje skoro są tak duże różnice między wynikami (albo limit jest niewykonalny albo został przekroczony o kilkadziesiąt %), nie wydaje mi się też żeby tak duże różnice wynikały z powodu ubytku / przyrostu ilości graczy uczestniczących w evencie.
    Do tego samo szacowanie liczby aktywnych graczy również nijak ma się do ich faktycznego udziału bo wiele osób event kończy na zobaczeniu o co w nim chodzi, niby gracz brał udział w evencie ale jego udział był bliski zeru.

  15. #60
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    Moim zdaniem ten event najlepszy i dla tego tyle ludzi bierze udział np z tego powodu ze sa zadania i wyscigi kurczakow

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •