Zobacz wyniki ankiety: Czy w tej usłudze potrzebna jest zmiana?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 54.55%
  • Nie

    3 27.27%
  • Nie mam zdania

    2 18.18%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Usługa dodatkowe żetony

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Usługa dodatkowe żetony

    Jako, że w innym temacie pojawiły się głosy, że usługa ta jest nieopłacalna to przedyskutujmy ją jeszcze raz tutaj.

    Nie wiem jak często jest kupowana usługa w obecnej formie, ale na przykład ja na nią nigdy bym się nie skusił.

    Proponuję, aby za 10mf można było kupić 1000 żetonów.

    Według mnie to optymalna stawka. Starczy raptem na jedno ulepszenie przedmiotu na 65lv do +3. Ale przy takim przeliczniku ktoś prędzej się zdecyduje na kupno usługi, gdy będzie potrzebować żetonów, a akurat nie będzie miał z kim walczyć.

  2. #2
    Troszeczkę przesadziłeś 10 MF za 400 żetonów to max, ale pomysł jak najbardziej słuszny.

  3. #3
    Generalnie na cenę takich usług powinny wpływać właśnie wspomniane statystyki zakupów usług i założenie, że nie chcemy gry pay2win. Celem żetonów była popularyzacja pvp i według mnie równie dobrze moglaby zniknąć usługa zakupu za mf.
    Mocno zastanawiam się nad sensem tego typu tematów w dziale propozycje.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Może 10 MF = level*5 żetonów, albo nawet 10 MF = level*10 żetonów?
    Przy takich wzorach byłoby:
    10 MF = 50 żetonów // 10 MF = 100 żetonów (na 10 poziomie)
    10 MF = 250 żetonów // 10 MF = 500 żetonów (na 50 poziomie)
    10 MF = 325 żetonów // 10 MF = 650 żetonów (na 65 poziomie)?

    Obecnie ta usługa jest strasznie absurdalna. Im niższy poziom, tym bardziej opłacalna jest, a to wszystko przez wprowadzenie prowizji za sprzedaż MFów na targu.

    Na 10 poziomie 10 MF to około 200k G w usłudze... To już lepiej kupić 200 żetonów za 10 MF, kupić za nie 40 Mikstur Odnowienia 1 i sprzedać je wszystkie za łącznie 400k na targu.

    A na 65 poziomie 10 MF to około 550k, więc no straszna rozbieżność.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Generalnie na cenę takich usług powinny wpływać właśnie wspomniane statystyki zakupów usług i założenie, że nie chcemy gry pay2win. Celem żetonów była popularyzacja pvp i według mnie równie dobrze moglaby zniknąć usługa zakupu za mf.
    Mocno zastanawiam się nad sensem tego typu tematów w dziale propozycje.
    Nie chcemy pay2win? To czemu istnieje opcja resetu rankingu? Dzięki niej osoby z ulepszonym już eq resetują ranking, walczą ze świeżakami, farmiąc żetony. Czyli nowe osoby, by pokonać resetujących ranking, muszą mieć eq z plusami. Żeby nie było p2w, to koszt resetu rankingu powinien rosnąć za każdym użyciem i w zależności od obecnych pkt.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •