Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie aby Mikstury Przyspieszenia były handlowe?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    22 70.97%
  • Nie

    9 29.03%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Obywatelskie zgłoszenie w sprawie Mikstur Przyspa

  1. #1
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte

    Obywatelskie zgłoszenie w sprawie Mikstur Przyspa

    Witam.

    Dostałem dzisiaj obywatelskie zgłoszenie, że gracze chcą aby przedmioty ,,Mała Mikstura Przyspieszenia", oraz ,,Mikstura Przyspieszenia" były znowu handlowe.

    Ja jako trybun ludowy MFO przekazuję to na forum i osobiście jestem na tak.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    w sumie to obojętne mi to ,może dla hajsu bym sprzedał kilka bo się marnują w plecaku

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    W sumie fajnie by bylo

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    52
    Jestem na TAK - jeżeli już by to miałoby nie przejść to chociaż możliwość przerzucania pomiędzy swoimi postaciami

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jeżeli będzie to mniej opłacalne od sprzedania MFów to to jest bez sensu.
    Jeżeli będzie to bardziej opłacalne od sprzedania MFów to jest to zbyt opłacalne.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Jeżeli będzie to mniej opłacalne od sprzedania MFów to to jest bez sensu.
    Czemu?
    Dostałem miksa za 1000 wymienionych składników u tego alchemika z devos i nie użyję go raczej nigdy, więc bym sprzedał.

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Czemu?
    Dostałem miksa za 1000 wymienionych składników u tego alchemika z devos i nie użyję go raczej nigdy, więc bym sprzedał.
    Czemu nie użyjesz? Możesz na przykład użyć po wyjściu Nordii, żeby być w stanie szybciej wszystko zwiedzać.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Czemu nie użyjesz? Możesz na przykład użyć po wyjściu Nordii, żeby być w stanie szybciej wszystko zwiedzać.
    Za szybko. Jestem człowiekiem, który lubi powoli i dokładnie wszystko przejrzeć. Szybkie bieganie tylko sprzyja wleceniu w tygrysy górskie.

  9. #9
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Za szybko. Jestem człowiekiem, który lubi powoli i dokładnie wszystko przejrzeć. Szybkie bieganie tylko sprzyja wleceniu w tygrysy górskie.
    Przecież z włączonym przyspieszeniem przejdziesz obok nich szybciej i mają mniejsze szanse na wejście w miejsce, gdzie idziesz. I tak możesz wszystko poklikać, pomacać, poczytać czy cokolwiek, tylko szybciej.

  10. #10
    Chyba nie wejdzie bo jest to rodzaj miksów dostępnych tylko za MFy a te są niehandlowe.

  11. #11
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Chyba nie wejdzie bo jest to rodzaj miksów dostępnych tylko za MFy a te są niehandlowe.
    Dyskusyjna jest jedynie ich funkcja, czy daje jakąś przewage, czy jest raczej bajerem. Jesli traktowac to jak ciekawostke(przedmioty kolekcjonerskie za mfy, itp.) to mogłyby być handlowe, ale jeśli traktować jak coś dającego przewagę w grze(jak np. napoje doładowania energii) to handlowe być nie mogą.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #12
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Dają przewagę na eventach. Więc, jak mówi Jeahok, nie mogą one być handlowne. Ale tak czy siak możliwość przerzucenia z postaci na postać powinna być możliwa.

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Dają przewagę na eventach. Więc, jak mówi Jeahok, nie mogą one być handlowne. Ale tak czy siak możliwość przerzucenia z postaci na postać powinna być możliwa.
    Eventy nie trwają 365 dni w roku i nie powinno się ich brać pod uwagę w takich sytuacjach.
    Poza tym podczas trwania niektórych eventów można zdobyć te mikstury za złoto.

    Nazwa:  hPq4GeF.png
Wyświetleń: 306
Rozmiar:  27.7 KB
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 17-07-2018 o 04:10

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •