Zobacz wyniki ankiety: Za którą opcją jesteś za?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Opcja A

    6 23.08%
  • Opcja B

    4 15.38%
  • Obojętne

    2 7.69%
  • Nie chodzę na event

    14 53.85%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Temat: Król Góry

  1. #46
    Nie będzie blokady poziomowej na teraz, bo była już na ten temat dyskusja i większość była na nie. W dodatku robienie kolejnych blokad czy utrudnień dla 65+ lvl zajmie znacznie więcej czasu (bo potrzeba ingerencji Mopka-lenia) więc szybciej będzie panel GM niż ta zmiana.

    A szał został usunięty bo był zbyt opresywny(i nagradzał statystyki przygotowane specjalnie pod niego).

  2. #47
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Mógłbyś też przedstawić merytoryczne argumenty.

  3. #48
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wnoszę o dyskutowanie NA POZIOMIE. Jeżeli nie potraficie robić tego przytaczając argumenty bez ubliżania, prowokowania konfliktów i głupich tekstów, to skończycie z banem.
    Bididididid!

  4. #49
    Skoro już o mnie mowa to - nie jestem anty-wojem (mam tyle samo obr i obr mag w bazie), także dobrze by było gdybyś nie opowiadał kłamstw, tylko po to, aby Twoje argumenty miały jakiekolwiek poparcie, bo w tym momencie już na siłę próbujesz zaznaczyć, że masz rację. Poza tym wystarczy spojrzeć na raporty, że mag mi bije zazwyczaj mniej niż wojownik.

    Chcesz raporty gdzie 65 bije 66+, ich jest setki, więc szkoda to wszystko wstawiać, bo nie starczyło by komuś czasu, aby ich szukać i tutaj powklejać.

    Skoro 65 lvl dostaje więcej żetonów, to chyba opłaca mu się walka na miksy? W końcu on za dodatkowe żetki może sobie dokupić ich więcej, a taki 68 lvl zaczynając z 700 żetonami na koncie niewiele zdziała. Jeżeli miałbym teraz dostawać jeszcze mniej niż te 700, to jakakolwiek zabawa na KG straciła by sens, tak samo gdy królowały rękawice, których trzeba było się pozbyć. I dziwne że wtedy nie byłeś skory do założenia tematu gdy wygrywałeś każdy event jednym buildem.

    A co do zablokowania wejścia dla powyżej 65 lvl, to na pewno nie wejdzie, bo na event coraz mniej ludzi chodzi i na pewno nie będzie blokady, która zmniejszy jeszcze tą liczbę.

    Wystarczy poczekać do update'a i przestać się spinać, bo jeżeli ktoś wygrywa na KG to i tak tylko dlatego, że miał dobry los, potrafi walczyć, złapać odpowiednich graczy, a nie że ma 68 lvl, bo 30 pkt statystyk można bez problemu nadrobić w gemach/EQ i z dobrą strategią.

  5. #50
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Dobra zamknijcie ten temat, i tak wypowiadają się w tym temacie osoby które albo nie chodzą na event, a jak chodzą to nic na nim nie osiągają.
    Bez sensu się kłócić z osobami które nic nie znaczą w pvp.
    KG to nie to samo co PvP poza KG. Dobrym przykładem może być moja osoba. Na KG nie robiłem nic, a w pvp byłem w topce. KG często nie pokazuje 100% umiejętności gracza, ponieważ nie ma on do dyspozycji tego, czego chce i czego potrzebuje.

  6. #51
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Miałem się nie udzielać tutaj już, ale napiszę ostatni post.
    KG pokazuje kto wygrywa bo ma umiejętności, a nie kto ma eq +7/8 i kupione statystyki/skrypty hehe ;]

  7. #52
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Miałem się nie udzielać tutaj już, ale napiszę ostatni post.
    KG pokazuje kto wygrywa bo ma umiejętności, a nie kto ma eq +7/8 i kupione statystyki/skrypty hehe ;]
    Nie koniecznie, bo można być super kozakiem na kg i dostać słabe eq. Wtedy może cie ograć pierwsza lepsza osoba która dostała całe eq +6/7 - więc niezbyt niezbyt umiejętności.

  8. #53
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Dobra zamknijcie ten temat, i tak wypowiadają się w tym temacie osoby które albo nie chodzą na event, a jak chodzą to nic na nim nie osiągają.
    Bez sensu się kłócić z osobami które nic nie znaczą w pvp.
    Proszę o nie kasowanie mojego postu, propozycja jest moja - jeśli w dyskusji nie uczestniczą osoby wnoszące coś do walk to nie zamierzam dalej tego ciągnąć.

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Miałem się nie udzielać tutaj już, ale napiszę ostatni post.
    KG pokazuje kto wygrywa bo ma umiejętności, a nie kto ma eq +7/8 i kupione statystyki/skrypty hehe ;]
    no wlasnie statystyki tak, na dobrych statach wygrywasz, skrypty w sumie tez, bez niego padniesz z pierwszym lepszym skryptem

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •