Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 55

Temat: Wielkanoc - temat zbiorczy, dyskusja, oczekiwanie, propozycje

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    może do wyzwania żeby się liczyło jak mamy ziarno to kurczak jak 3 kurczaki

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    żadnych zmian, każda zmiana oddala update Nordia, mimo że oddalenie update'a jest już w jednostkach astronomicznych.

  3. #33
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    żadnych zmian, każda zmiana oddala update Nordia, mimo że oddalenie update'a jest już w jednostkach astronomicznych.
    Kosmetyczne zmiany na kilka godzin można zrobić (dźwięk na Uciekającym Jajku), problemem jest że niektórzy chcą dodatkowej lokacji jak na Halloween, albo co gorsza instancji jak na Walentynki, czy też nowe questy dzienne. To jest masa zmarnowanego czasu. Problemem jest to że ludzie chcą rozwijać kompletne eventy, kiedy Walentynki czy Święta stały puste, nikt nie proponował żadnych zmian - po za mną oczywiście.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    a co powiecie na poczte jajkową ze w jajku ukryty jest prezent (koszty zestaw 1: 10k zestaw 2: 25k zestaw 3: 1 mf/50k zestaw 4: 3 mf/75k) a bedzie to przeslylac (jaka np na boze narodzenie skrzat rafik) taki kurczak (chociaz mamy je do zaganiania) czy zajac (chociaz mamy je do lania)
    Ostatnio edytowane przez Roberciak ; 09-03-2018 o 16:35

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    W tym evencie jest tak wiele rzeczy do zrobienia, że dorabianie czegokolwiek byłoby już całkowitym przesytem. Jedyne co jeszcze mogę dopowiedzieć w temacie tego tematu to: oszczędzajcie energię, aby jej mieć 100%. Biorąc pod uwagę poprzednia lata, event rozpocznie się wieczorem 28 marca 2018 i potrwa do 8 kwietnia 2018. Najlepiej mieć oczywiście 9999/9999 energii 28 marca zmagazynowane, wtedy event można zakończyć znacznie szybciej.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W tym evencie jest tak wiele rzeczy do zrobienia, że dorabianie czegokolwiek byłoby już całkowitym przesytem. Jedyne co jeszcze mogę dopowiedzieć w temacie tego tematu to: oszczędzajcie energię, aby jej mieć 100%. Biorąc pod uwagę poprzednia lata, event rozpocznie się wieczorem 28 marca 2018 i potrwa do 8 kwietnia 2018. Najlepiej mieć oczywiście 9999/9999 energii 28 marca zmagazynowane, wtedy event można zakończyć znacznie szybciej.
    To nie byłby poważny temat eventowy, gdyby nie oczywiście rady mapy'ego
    Serio, nie ma co sypać oczywistościami. Kto będzie chciał, będzie robił wyzwania, kto nie, ten nie.
    Ja np. Bd polował na karty zajęcy, więc pozostałe wyzwania mnie nie obchodzą. Wy łapcie te przeklęte kury, ja się zajmę zajęcami. A bonusów i tak już w życiu nie użyję, bo nie można ich używać na mini.

  7. #37
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    1. Czy chcesz wycofania czegoś z eventu?
    2. Czy chcesz dodania klimatycznego Dungeonu?
    3. Czy chcesz zupełnie nowej funkcji? Jakiej?
    4. Czy chcesz kosmetycznych zmian? Jakich?

    Odpowiedzi:
    1. Tabliczki, która informuje o tym, kto najwięcej siedzi w grze. (pol. ranking łapania globala)
    2. Dungeon? Napewno nie.
    3. Nie rozumiem z byt bardzo pytania.
    4. Tak, dodajcie w eterni koszyczki z jajkami na wszystkich stolikach.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Z nową funkcją to tak jak na przykład instancja w evencie wielkanocnym.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Z nową funkcją to tak jak na przykład instancja w evencie wielkanocnym.
    moze byc pokonywanie potworkow i bossa na koniec

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    to po KG przed zagrodą gracjana i czekamy i piszcie o ktorej myslicie ze bedzie aktualizacja najprawdopodobniej 22:00

  11. #41
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post
    to po KG przed zagrodą gracjana i czekamy i piszcie o ktorej myslicie ze bedzie aktualizacja najprawdopodobniej 22:00
    myślę, że po 22.

  12. #42
    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post
    to po KG przed zagrodą gracjana i czekamy i piszcie o ktorej myslicie ze bedzie aktualizacja najprawdopodobniej 22:00
    w sensie w środe po kg czy w sobote?

  13. #43
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    w sensie w środe po kg czy w sobote?
    No w środę.

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Ja mysle ze upek bedzie o 22 16.

  15. #45
    30 minut po ukończeniu kg.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •