Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 55

Temat: Wielkanoc - temat zbiorczy, dyskusja, oczekiwanie, propozycje

  1. #16
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Ostatnio jako najlepszy globalopogromca zabiłem 133 jajca, co jest najwyższym wynikiem globala eventowego w historii.
    Złapałem też 200 tortów, w tym raz aż 60 na jednym ślubie.
    No to teraz rozdaj te torty biednym graczom. Tego pewnie byś wymagał, gdyby takimi wynikami pochwalił się ktoś z Twojej wyimaginowanej "Elity"

  2. #17
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    No to teraz rozdaj te torty biednym graczom. Tego pewnie byś wymagał, gdyby takimi wynikami pochwalił się ktoś z Twojej wyimaginowanej "Elity"
    Ale elity już nie ma od prawie roku.

  3. #18
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Ale elity już nie ma od prawie roku.
    To ty jeszcze nie wiesz o nowej?

    1. Czy chcesz wycofania czegoś z eventu?
    2. Czy chcesz dodania klimatycznego Dungeonu?
    3. Czy chcesz zupełnie nowej funkcji? Jakiej?
    4. Czy chcesz kosmetycznych zmian? Jakich?
    1. Tabliczki, która informuje o tym, kto najwięcej siedzi w grze. (pol. ranking łapania globala)
    2. Absolutnie nie.
    3. Kategorycznie nie.
    4. Doktrynalnie nie.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 25-02-2018 o 19:28

  4. #19
    musaraj
    Konto usunięte
    Jeśli chcecie jakiś zmian na Wielkanoc, to prosty kwestionariusz:

    1. Czy chcesz wycofania czegoś z eventu?
    2. Czy chcesz dodania klimatycznego Dungeonu?
    3. Czy chcesz zupełnie nowej funkcji? Jakiej?
    4. Czy chcesz kosmetycznych zmian? Jakich?

    UWAGA - Taki kwestionariusz jest niczym niewiążący dla nikogo.
    Podejście "więcej rzeczy do robienia => więcej nagród" nie jest poprawne (w ogóle jestem za obcinaniem nagród za takie eventy, poważnie, to wyziera wszelką radość z człowieka)
    Większość dużych zmian jest nierealna do wykonania.

  5. #20
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    1. Nie. Nie ma potrzeby nic wycofywać z eventa.
    2. Nie. Nie ma potrzeby robić kolejnej instancji, jeżeli ona ma wyglądać tak jak walentynkowa.
    3. Nie. Event jest kompletny, nie ma potrzeby dodawać jakiś nowych funkcji.
    4. Tak. Najważniejsze to dźwięk respu globala. W sumie kilka rzeczy bym poprawił jeszcze, ale żeby nie było że proszę o za dużo - tylko tyle i aż tyle.

  6. #21
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Dajcie nowe questy tej babie z wyspy pliss.

  7. #22
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Po prostu trzy rzeczy do zmiany:
    Dziwięk respu Uciekającego Jajka (A po 24:00 zamiast normalnego dzwięku by były krzyki xD)
    Karta Kurczaka na 100% powinna wejść. Przecież są karty Świetlków.
    I najważniejsze nowe questy. Ale dla graczy którzy biorą udział w evencie pierwszy raz by były te same stare questy. Po prostu co roku nowe questy lub trudniejsza wersja tych obecnych.

  8. #23
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Po prostu trzy rzeczy do zmiany:
    Dziwięk respu Uciekającego Jajka (A po 24:00 zamiast normalnego dzwięku by były krzyki xD)
    Karta Kurczaka na 100% powinna wejść. Przecież są karty Świetlków.
    I najważniejsze nowe questy. Ale dla graczy którzy biorą udział w evencie pierwszy raz by były te same stare questy. Po prostu co roku nowe questy lub trudniejsza wersja tych obecnych.
    co może być trudniejszego w znalezieniu psa lub umyciu pomników?

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    co może być trudniejszego w znalezieniu psa lub umyciu pomników?
    Więcej psów/pomników, przy każdym boss do walki.

  10. #25
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Więcej psów/pomników, przy każdym boss do walki.
    W sumie by to było dobre. By tak nagle pies się sklonował i trzeba by było wybierać na ślepo. Jak wybierzemy źle to możemy stracić 500hp, dostać piorunem, zaatakuje nas randomowy potwór w odpowiednim dla nas przedziela levelowym.
    A w sprawie pomników; By tak nagle z nikąd Merlin by się pojawił i by do nas powiedział "Hehehe. Nie będziesz mieć tak łatwo". I wtedy by wypowiedział jakieś mityczne zaklęcie i by liczba pomników by się powiększyła lub lokalizacja pomników by się zmieniła. Naprzykład by w Eterni by się ze dwa pojawiły.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    jak by to kogos interesowalo mam lampe w salonie

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    W tym roku wypada 1 kwietnia czyli pewnie 28-31 marzec będzie event
    wielka sroda ok 22

  12. #27
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post


    wielka sroda ok 22
    Dni ,,Wielkie" zaczynają się od czwartku. Ale faktycznie, środa przed wielkanocą po KG to pewnik. Cały event jest przystosowany włącznie z questami dziennymi do okresu środa przed wielkanocą-niedziela po wielkanocy.
    Dlatego z pewnością mogę stwierdzić że będzie trwał 28.03-8.04.


    Przypominam o tym że oczekuję dźwięku respu Uciekającego Jajka by nikt nie zapomniał.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    limit na globale... to jest potrzebne, serio, rozumiem że to co dostajemy zależy od naszego wkładu w grę, ale wiele osób nie ma okazji, by dostać cokolwiek/ubić globala. może się kilka osób odezwie "haha ból dupy, jesteś za słaby na łapanie globali lol" bo w sumie to prawda, ale nie trenowałem nigdy ubijania globali (nie miałem na czym ).

    a zachowanie leona mogę porównać do następującej sytuacji: jest jeden miecz na całą wioskę, przychodzi leon, zabiera miecz, próbuje zabijać wrogów i jest najlepszy w całej wiosce we władaniu mieczem.

    to jest przesada, bo nie jest to jedyna osoba łapiąca globale, ale w kwestiach globali najczęściej wypowiadasz się w ten sposób, aby tobie było jeszcze łatwiej je ubijać...
    Ostatnio edytowane przez Julek ; 02-03-2018 o 17:17

  14. #29
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    limit na globale... to jest potrzebne, serio, rozumiem że to co dostajemy zależy od naszego wkładu w grę, ale wiele osób nie ma okazji, by dostać cokolwiek/ubić globala. może się kilka osób odezwie "haha ból dupy, jesteś za słaby na łapanie globali lol" bo w sumie to prawda, ale nie trenowałem nigdy ubijania globali (nie miałem na czym ).

    a zachowanie leona mogę porównać do następującej sytuacji: jest jeden miecz na całą wioskę, przychodzi leon, zabiera miecz, zabija wrogów i jest najlepszy w całej wiosce we władaniu mieczem.

    to jest przesada, bo nie jest to jedyna osoba łapiąca globale, ale w kwestiach globali najczęściej wypowiadasz się w ten sposób, aby tobie było jeszcze łatwiej je ubijać...
    Necron i Amaterasu są cały rok. Ja ich już pobiłem tyle, że moja aktywność na nich spadła do 10%. Zauważyłem że Strażnik ubity, a na Trolla moge ci pożyczyć eq.
    Już masz na czym trenować.

    Moje zachowanie? Ja tylko oczekuję uczciwych zasad globalizmu, w których liczą się umiejętności polowania na globale. Tylko że nikt tak dobrych umiejętności jak ja nie ma więc uczciwsze zasady są ludziom nie na rękę.

    Nie jestem jedyną osobą łapiącą globalę, ale jestem najlepszą osobą łapiącą globale. Inne osoby które to robią osiągają trochę gorsze, ale również w miarę dobre wyniki i nie mają powodów do narzekań.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 02-03-2018 o 17:43

  15. #30
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Dni ,,Wielkie" zaczynają się od czwartku. Ale faktycznie, środa przed wielkanocą po KG to pewnik. Cały event jest przystosowany włącznie z questami dziennymi do okresu środa przed wielkanocą-niedziela po wielkanocy.
    Dlatego z pewnością mogę stwierdzić że będzie trwał 28.03-8.04.


    Przypominam o tym że oczekuję dźwięku respu Uciekającego Jajka by nikt nie zapomniał.
    Ew. max w czwartek po południu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •