Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 55

Temat: Wielkanoc - temat zbiorczy, dyskusja, oczekiwanie, propozycje

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Wielkanoc - temat zbiorczy, dyskusja, oczekiwanie, propozycje

    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post
    a teraz chyba bylo 40 min

    - - - - - - - - - -

    W RAZIE CZEGO TEMAT O WIELKANOCY WRZUCE ZA TYDZIEN
    Pierwszy :v

    Witajcie ludzie, tutaj wasz ulubiony random, tworzę ten temat, ażeby inny random go nie stworzył. No bo ofc na pewno taki temat by powstał.

    No więc, event walentynkowy za nami, na całe szczęście nie wprowadzono w nim expowiska, więc jest co świętować! Do tego wprowadzono instancję, więc można się szykować na gildie Jednakże ten temat nie jest o tym.
    Już powiedziałem, po co go stworzyłem, także no, ten tego, piszcie co byście zmienili w evencie wielkanocnym. Ja na przykład dodałbym karty. Jednakże nie tylko karty tego, co można bić, ale dodatkowo może specjalną kartę kurczaka, tak, jak jest za świetliki? Za odprowadzenie iluś tam kur w trakcie eventu by była taka kolekcjonerska karta. Nic więcej bym nie zmieniał, bo ten event jest boski.
    Dziękuję, dobranoc.
    Miseris.

  2. #2
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Szkoda że questy u tej baby te same co zwykle

  3. #3
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Event jest 10/10 nie trzeba nic zmieniać. Jedynie czego brakuje to kart, które wprowadzono niedawno (z eventów). Co do karty kurczaka za odprowadzanie to dosyć ciekawe, ale za ile kurczaków?

  4. #4
    Kart można się spodziewać także za mini bossa kurczaka, który wygląda podobnie jak te kurczaki które zaganiamy do zagrody więc raczej za nie ich nie będzie. Będzie ich chyba z 4 jak dobrze liczę więc chyba spokojnie wystarczy ;P

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Kart można się spodziewać także za mini bossa kurczaka, który wygląda podobnie jak te kurczaki które zaganiamy do zagrody więc raczej za nie ich nie będzie. Będzie ich chyba z 4 jak dobrze liczę więc chyba spokojnie wystarczy ;P
    Ork/ork królewski.

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Mnie najbardziej interere nazwy przedmiotów kolekcjonerskich.

  7. #7
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    W wielkanocnym evencie chyba starczy atrakcji. Może wymyślcie coś co można zrobić, hmm na wakacje? Bo jest wtedy długa przerwa, gdzie się nic nie dzieje, a przybywa czasu na granie.

  8. #8
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    W wielkanocnym evencie chyba starczy atrakcji. Może wymyślcie coś co można zrobić, hmm na wakacje? Bo jest wtedy długa przerwa, gdzie się nic nie dzieje, a przybywa czasu na granie.
    Upek fabularny.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Firenvis
    Dołączył
    06-10-2017
    Postów
    19
    jajeczka

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Zgadzam się że ten event jest świetny. Wielkanoc > Halloween > Święta > Walentynki

    Ostatnio jako najlepszy globalopogromca zabiłem 133 jajca, co jest najwyższym wynikiem globala eventowego w historii.
    Złapałem też 200 tortów, w tym raz aż 60 na jednym ślubie. To też najwyższe wyniki.
    Chciałbym abyście wprowadzili DŹWIĘK RESPU Uciekającego Jajka, bo bez niego trzeba latać po 3 mapach.
    Tylko tyle i aż tyle.

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    A wielkanoc nie jest jakoś za 2 miesiące?
    Ostatnio jako najlepszy globalopogromca zabiłem 133 jajca, co jest najwyższym wynikiem globala eventowego w historii.
    Złapałem też 200 tortów, w tym raz aż 60 na jednym ślubie. To też najwyższe wyniki.
    Jak rano szedłem do kuchni to się przewróciłem, ale potem już nie.

  12. #12
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Ostatnio jako najlepszy globalopogromca zabiłem 133 jajca, co jest najwyższym wynikiem globala eventowego w historii.
    Złapałem też 200 tortów, w tym raz aż 60 na jednym ślubie. To też najwyższe wyniki.
    Sorry, ale te wyniki chyba nikogo nie zachwycają i nikomu nie imponuje siedzenie 24/7 w grze.

    A mnie ten event nudzi i nie będę brał udziału, nudny jak flaki z olejem, najnudniejszy ze wszystkich i najbardziej wymagający.

  13. #13
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    A wielkanoc nie jest jakoś za 2 miesiące?

    Jak rano szedłem do kuchni to się przewróciłem, ale potem już nie.
    W tym roku wypada 1 kwietnia czyli pewnie 28-31 marzec będzie event

  14. #14
    Smoczy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Sorry, ale te wyniki chyba nikogo nie zachwycają i nikomu nie imponuje siedzenie 24/7 w grze.
    Nie zgodzę się z tobą ponieważ, mnie zachwycają, bo nie każdy ma taką wytrwałość, nerwy i czasu jak kochany Leon .

  15. #15
    Event jest najlepszym ze wszystkich w grze daje najwięcej możliwości
    Dodałbym jakąś nową lokalizacje podobną do grobowca na hallowen na tej samej zasadzie tylko że nie kości tylko wiance czy coś takiego

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •