Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 48

Temat: Update

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    szczerze to kolejny zbedny upek zeby zajac czym graczy ,ale no dobra niech bedzie

    może tak jakies info o aktualizacjach ? jako gracz czuje sie jakbym był w ciemnej d..pie
    cos o co walczyli od lat dodano po doslownie chwili - portal do jaszczura ,chyba najlepsze w tym upku i szkoda ze tak pozno

  2. #17
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Nordia jest już ukończona w 99%. Masz info w tym upku we wróżbie...

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Nordia jest już ukończona w 99%. Masz info w tym upku we wróżbie...
    super to niech w tej wróżbie bedzie podana jeszcze data i godzina jej wejscia a nie wyrzucanie graczy na 2-3 minuty przed upkiem

  4. #19
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Celowo jest tak zrobione, aby park nie był pusty-powinni być w nim jacyś zakochani.

    I dobrze, park dla zakochanych, więc musi być drogo dla tych, którzy nie mają drugiej połówki. Dodatkowo ten ktoś, kto nas tam transportuje może przez to stracić pracę, więc chce się zabezpieczyć.

    Wszystkie poziomy trudności są do przejścia w eq +0

    To spróbuj kupić. Celowo zrobione w ramach żartu (chyba), nie da się go kupić, bo nie da się uzbierać tylu złamanych serc.

    Ale czemu, może ktoś chce sobie poczytać dużo wróżb, może to go ciekawi. To jego pieniądze.
    Teraz nie wiem o co ci chodzi. To moja własna opinia.
    Pogrubiony tekst: Tutaj wogóle nie wiem o co ci chodzi. Napisałem że żarty 999999/10. Proszę weź czytaj ze zrozumieniem.
    Opinia jest moja. Nie potrzebuje czytać opini o mojej opini xD

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Można mieć 51 Złamanych Serc, ale wtedy już nie można się cofnąć, by kupić Anihilator.

  6. #21
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    A właśnie czy która kolwiek z wróżb jest prawdziwa? Czy wszystkie to randomowo-śmieszkowe teksty od Testerów?

  7. #22
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Upek sam w sobie dosyć nudny, interaktywna mapa, która według mnie sensu nie ma (biegałem z 10 razy tam i z powrotem karmiąc żabę bo myślałem, że to coś da ) Npc nawet mnie rozbawiły, a szczególnie ten z nimfą. Na mapie jest tylko 1 skrzynka z 10 runami, więc dosyć biednie, jak za ślub za 100k od osoby lub 10 mf od osoby. Za to Instancja nadrabia tą jedną skrzynkę. Przejście jej zajmuje około 2 godziny i jest ciekawa. Przynajmniej za 1 razem. Uwodzicielki były bardzo denerwujące i na swój sposób silne. Na szczęście Kosa Kostuchy wygrywa wszystkie komnaty bez żadnego wysiłku.

  8. #23
    Falafel
    Konto usunięte
    Ja dostałem 4 mobilkinze skrzyni, nie tylko runy tam są

  9. #24
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Ja Mikstury Odnowienia 2, ale nie pamiętam ile sztuk.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Hmmm, czy anihilator był w planach do kupienia?

  11. #26
    tetrax
    Konto usunięte
    Nie. I nie jest do kupienia.

  12. #27
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Hmmm, czy anihilator był w planach do kupienia?
    Teoretycznie to możesz i kupić i kupić.
    Ale plecak powraca do pierwotnego stanu po przejściu próby więc nie skorzystasz.

  13. #28
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie można się cofnąć do poprzedniej komnaty.

  14. #29
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Nie można się cofnąć do poprzedniej komnaty.
    Ale nadal nikt nie broni ci kupić annihilator w sali 5/10, gorzej z posiadaniem serduszek

    A no i ja chciałam nazwać mojego npcka "deduweczkaPL" no ale jednak nie -_- Jego obecna nazwa pasuje bardziej

  15. #30
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie spamuj. Nie można i to jest żart z gatunku "rzart".

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •