Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Walentynki do osoby tej samej płci.

  1. #1

    Walentynki do osoby tej samej płci.

    Dlaczego nie mogę wysłać walentynki do dziewczyny, samej posiadając postać żeńską?
    Nie chcę dawać walentynek chłopakom bo to przegrywy, chciałam wysłać walentynkę Oli a nie mogę
    To głupie. Poproszę o zwrot mojego 10k za walentynkę dla Denola bo nie zasłużył tak naprawdę.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Bo mogłoby to demoralizować młodzież, masz jakieś fziu bździu w głowie...
    Grasz sobie w gierkę, masz 10 latek i widzisz dwóch r*h*jący*h się w parku mężczyzn! No jakaś masakra! Dzięki bohaterom, na szczęście, w grze nie masz możliwości wysłania takiej walentynki. Pomyśl o dzieciach!

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Dlaczego nie można wysłać walentynki do potwora? Ja się brzydzę ludźmi bo są żałośni, dlaczego nie mogę w święto zakochanych wyrazić moich uczuć do potwora? Albo drzewa? To dendrofobia przecież.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    To dendrofobia przecież.
    Dendrofilia.

    Na tak, walentynki na tak, ale śluby nie

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Dendrofilia.
    Wypraszam sobie, miłość do drzew to żadna parafilia.
    I jak najbardziej chciałem napisać dendrofobia, odnosi się to do osób nie akceptujących takich związków.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Dendrofilia to fetysz.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Homoseksualizm też kiedyś był uznawany za parafilię, nie bądźcie zacofani

  8. #8
    tetrax
    Konto usunięte
    Homoseksualizm to układ, w którym obie strony są świadome swoich uczuć i je odwzajemniają. Pedofilia, dendrofilia czy zoofilia natomiast takimi układami nie są - to jest fundamentalna różnica. Przestań trollować.

    Propozycja za.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Oczywiście jestem za, za ślubami homoseksualnymi również. Nie rozumiem dlaczego takie związki są dyskryminowane.

  10. #10
    Cytat Napisał aenyia Zobacz post
    Oczywiście jestem za, za ślubami homoseksualnymi również. Nie rozumiem dlaczego takie związki są dyskryminowane.
    Bo to polska gra. Nie mniej z walentynkami nie powinno być problemów poglądowych, także wprowadźcie, nikomu nie szkodzi, a jest spoczi. Ja też chciałbym wysłać walentynkę do chłopaka, bo dziewczyny są fu.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Homoseksualizm to układ, w którym obie strony są świadome swoich uczuć i je odwzajemniają. Pedofilia, dendrofilia czy zoofilia natomiast takimi układami nie są - to jest fundamentalna różnica.
    1. Pedofilia - niby dlaczego obie strony nie są tu świadome uczuć i ich nie odwzajemniają? Niedojrzałością nie można tego tłumaczyć, w końcu większość dzisiejszych 20-latków to mentalne dzieciuchy i powinny mieć zakaz związków do 35 roku życia więc zakładając że obie strony chcą to nie widzę tu wielkiej różnicy (szczególnie że dzień przed skończeniem 15 lat to jeszcze pedofilia, dzień później już nie - niech żyją arbitralne granice).
    2. Dendrofilia - drzewa nie mówią, skąd wiesz że mają coś przeciwko? Poza tym święte drzewo Urkade odwzajemnia moje uczucia i chciałbym wysłać do niego walentynkę.

    A na serio to dostosowuje się do niepoważnej tematyki podejmowanej w tym temacie, moim zdaniem powinno się usunąć w ogóle z gry ten nędzny "event" i skupić się na tym żeby wprowadzić Nordie zanim ta gra całkiem skona.

  12. #12
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Moim zdaniem wysłanie walentynki innej płci nie jest problemem. I to powinno zostać zmieniane na następny event. Wysłasnie walentynki nikogo nie zdemoralizuje. Poważnie to już się śmieszne robi. Przez takie blokawanie Administracja uczy 10-latki że miłość lub związek pomiędzy tą samą płcią jest zły i że powinna być tylko jedna miłość pomiędzy Meżczyzną i Kobietą. To wszystko co się dzieje wychodzi mi bardziej na DYSKRYMINACJE.
    -Dziękuje nie pozdrawiam
    Krycha weź nie dawaj bana xD

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Już pisałem chyba rok temu że homofobiczny i utrwalający stereotypy Wielebny Tadeusz, nie dający rozwodów i ślubów poligamicznych. W mfo3 jest chyba z 30% kobiet (jeśli chodzi o deklarację). Z każdym dniem "ofiar" jest mniej, niestety, może da się coś zmienić?

  14. #14
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Cytat Napisał tetrax
    Homoseksualizm to układ, w którym obie strony są świadome swoich uczuć i je odwzajemniają. Pedofilia, dendrofilia czy zoofilia natomiast takimi układami nie są - to jest fundamentalna różnica.
    1. Pedofilia - niby dlaczego obie strony nie są tu świadome uczuć i ich nie odwzajemniają? Niedojrzałością nie można tego tłumaczyć, w końcu większość dzisiejszych 20-latków to mentalne dzieciuchy i powinny mieć zakaz związków do 35 roku życia więc zakładając że obie strony chcą to nie widzę tu wielkiej różnicy (szczególnie że dzień przed skończeniem 15 lat to jeszcze pedofilia, dzień później już nie - niech żyją arbitralne granice).
    2. Dendrofilia - drzewa nie mówią, skąd wiesz że mają coś przeciwko? Poza tym święte drzewo Urkade odwzajemnia moje uczucia i chciałbym wysłać do niego walentynkę.

    A na serio to dostosowuje się do niepoważnej tematyki podejmowanej w tym temacie, moim zdaniem powinno się usunąć w ogóle z gry ten nędzny "event" i skupić się na tym żeby wprowadzić Nordie zanim ta gra całkiem skona.
    1. Może podasz parę przykładów w których dzieci twierdzą, że kochają osobę, która wykorzystuje je seksualnie? Nie? Ciekawe czemu, to tylko poparłoby twoją argumentację. I jakie wyznaczyłbyś granice jeśli nie arbitralne?

    2. Nie mówię, że drzewa mają coś przeciwko. Mówię, że nie sa świadome żadnych uczuć do ciebie i ich nie odwzajemniają tym bardziej. Czytaj ze zrozumieniem, proszę.

    Ach, cały problem leży w tym, że nie dyskutujemy o walentynkach do drzew, tylko o walentynkach wysyłanych do tej samej płci (jeśli chcesz, sam załóż taki temat, tam możemy o tym rozmawiać). Po prostu, kiedy nie ma się argumentów merytorycznych, trzeba sobie jakos radzić, mam rację? Rzuć sensownym argumentem merytorycznym, albo nie pisz nic.

  15. #15
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    1. Pedofilia - niby dlaczego obie strony nie są tu świadome uczuć i ich nie odwzajemniają? Niedojrzałością nie można tego tłumaczyć, w końcu większość dzisiejszych 20-latków to mentalne dzieciuchy i powinny mieć zakaz związków do 35 roku życia więc zakładając że obie strony chcą to nie widzę tu wielkiej różnicy (szczególnie że dzień przed skończeniem 15 lat to jeszcze pedofilia, dzień później już nie - niech żyją arbitralne granice).
    Ale przynajmniej w Polsce rodzice decydują za dzieci, rodzice są za nie odpowiedzialni prawnie (nie do końca się z tym zgadza, uważam, że każdy, przynajmniej od 13 roku życia powinien w niektórych aspektach być odpowiedzialny za siebie)

    2. Dendrofilia - drzewa nie mówią, skąd wiesz że mają coś przeciwko? Poza tym święte drzewo Urkade odwzajemnia moje uczucia i chciałbym wysłać do niego walentynkę.
    A skąd wiesz, może przypadkiem jakieś drzewo mogłoby mieć coś przeciwko, jeśli by nie chciało. Może drzewo, które nawet nie myśli powiedziało ci, że chce, żebyś je np. przytulił.

    Miałem się nie wypowiadać w tym głupim temacie ale OK.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •