Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Walentynki do osoby tej samej płci.

  1. #16
    Ale ja chcę tylko wysłać walentynkę, dla mnie to jak kartka świąteczna. Nie chce brać ślubu, lol.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    1. Może podasz parę przykładów w których dzieci twierdzą, że kochają osobę, która wykorzystuje je seksualnie? Nie? Ciekawe czemu, to tylko poparłoby twoją argumentację. I jakie wyznaczyłbyś granice jeśli nie arbitralne?(...)
    1. No nie wiem, może tak na przykład obecny prezydent Francji Macron który swoją starszą o ponad 20 lat żonę poznał w wieku 15 lat gdy była jego nauczycielką? Albo wiele innych przypadków gdzie nauczycielka jest skazana na więzienie za sypianie z uczniem 14-15 letnim (głównie USA) a po jego dorośnięciu wzięli ślub?
    Nie uważam tego za zdrowe relacje, ja po prostu wytykam hipokryzję która wynika z akceptowanie jednych zboczeń a innych nie.
    A granice wyznaczyłbym samodzielności - chce związku, seksu czy małżeństwa? Sami się utrzymujcie, żadnej pomocy od rodziny. Jesteście dorośli to bądźcie samodzielni i odpowiedzialni. I w tym momencie zakończyłoby się pewnie większość związków dzisiejszych studenciaków i ludzi przed 30-tką.

    2. Skąd wiesz? Nauka wszystko zmienia, są już ludzie którzy twierdzą że rośliny też myślą i czują (weganie umrą z głodu, trudno).

    Argument merytoryczny to taki że każdy ma prawo do swojego zdania, ja nie mam ochoty oglądanie żadnych zboczeń w grze więc nie chce walentynek do osób tej samej płci (takie jest moje zdanie, póki co nikt mnie nie wsadzi do więzienia za uważanie homoseksualizmu za parafilię bo w naszym kraju mamy jeszcze wolność słowa).

  3. #18
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    1. No nie wiem, może tak na przykład obecny prezydent Francji Macron który swoją starszą o ponad 20 lat żonę poznał w wieku 15 lat gdy była jego nauczycielką? Albo wiele innych przypadków gdzie nauczycielka jest skazana na więzienie za sypianie z uczniem 14-15 letnim (głównie USA) a po jego dorośnięciu wzięli ślub?
    Nie uważam tego za zdrowe relacje, ja po prostu wytykam hipokryzję która wynika z akceptowanie jednych zboczeń a innych nie.
    A granice wyznaczyłbym samodzielności - chce związku, seksu czy małżeństwa? Sami się utrzymujcie, żadnej pomocy od rodziny. Jesteście dorośli to bądźcie samodzielni i odpowiedzialni. I w tym momencie zakończyłoby się pewnie większość związków dzisiejszych studenciaków i ludzi przed 30-tką.

    2. Skąd wiesz? Nauka wszystko zmienia, są już ludzie którzy twierdzą że rośliny też myślą i czują (weganie umrą z głodu, trudno).

    Argument merytoryczny to taki że każdy ma prawo do swojego zdania, ja nie mam ochoty oglądanie żadnych zboczeń w grze więc nie chce walentynek do osób tej samej płci (takie jest moje zdanie, póki co nikt mnie nie wsadzi do więzienia za uważanie homoseksualizmu za parafilię bo w naszym kraju mamy jeszcze wolność słowa).
    Czyli jedynym argumentem przeciwko walentynkom wysyłanym do osób tej samej płci, jest to że nie masz ochoty tego oglądać. Ale nie musisz wysyłać takich walentynek. Jeśli nie masz ochoty czegoś oglądać, to nie znaczy że to zniknie - tak zachowują się i myślą tylko dzieci.

    PS. Daj link do jakichś badań, które potwierdzają to co mówisz.
    2. Skąd wiesz? Nauka wszystko zmienia, są już ludzie którzy twierdzą że rośliny też myślą i czują (weganie umrą z głodu, trudno)
    A ja powiem Ci wtedy czemu te badania nie opisują rzeczywistości.

    @edit
    Już mogę ci powiedzieć czemu te badania nie opisują rzeczywistości. Tylko nikomu nie mów, to sekret:
    Rośliny nie mają systemu nerwowego, więc nie mogą myśleć ;D ponadto teoria ewolucji tego nie przewiduje - nie są samoświadome i myślenie jest im zbędne
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 17-02-2018 o 16:49

  4. #19
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    1. Pedofilia - niby dlaczego obie strony nie są tu świadome uczuć i ich nie odwzajemniają? Niedojrzałością nie można tego tłumaczyć, w końcu większość dzisiejszych 20-latków to mentalne dzieciuchy i powinny mieć zakaz związków do 35 roku życia więc zakładając że obie strony chcą to nie widzę tu wielkiej różnicy (szczególnie że dzień przed skończeniem 15 lat to jeszcze pedofilia, dzień później już nie - niech żyją arbitralne granice).
    Człowieku zastanów się co ty wypisujesz, nie ma żadnego usprawiedliwienia dla pedofilii.


    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Argument merytoryczny to taki że każdy ma prawo do swojego zdania, ja nie mam ochoty oglądanie żadnych zboczeń w grze więc nie chce walentynek do osób tej samej płci
    Nie dostałeś ani jednej walentynki więc tobie to raczej nie grozi.


    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    2. Skąd wiesz? Nauka wszystko zmienia, są już ludzie którzy twierdzą że rośliny też myślą i czują (weganie umrą z głodu, trudno).
    2. Skąd wiesz? Nauka wszystko zmienia, są już ludzie którzy twierdzą że ziemia jest płaska (ludzie umrą spadając z krawędzi ziemi, trudno).
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 17-02-2018 o 16:40

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Ty nie musisz wysyłać walentynek do drzew, dlaczego chcesz mi odbierać prawo wyboru kogo kocham.

    "Jeśli nie masz ochoty czegoś oglądać, to nie znaczy że to zniknie - tak zachowują się i myślą tylko dzieci."
    Jest wręcz przeciwnie, pogodzić się z sytuacją to muszą dzieci bo są niesamodzielnie.
    Jak nie chciałem oglądać pracownika to go zwolniłem, jak nie chciałem oglądać Komorowskiego jako prezydenta to poszedłem na wybory przyczyniając się do jego odejścia, jeśli czegoś nie chcę oglądać to tego nie oglądam.
    Prawo jest relatywne, przy odpowiedniej władzy homoseksualizm może być zakazany więc się mylisz, można to zmienić.

    Masz, badania uniwersytetu Missouri: https://decodingscience.missouri.edu...appel-cocroft/
    Jak przeczytasz to mogę ci podesłać link do google i pozostałych 700 tysięcy wyników żebyś miał co weryfikować, ja tymczasem kończę bo nie mam 15 lat i czasu na takie bzdety, miłego święta zarabiania na zakochanych życzę, w końcu na tym ono polega.

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Człowieku zastanów się co ty wypisujesz, nie ma żadnego usprawiedliwienia dla pedofilii.
    2. Skąd wiesz? Nauka wszystko zmienia, są już ludzie którzy twierdzą że ziemia jest płaska (ludzie umrą spadając z krawędzi ziemi, trudno).
    Zgadzam się, tak samo jak dla homoseksualizmu.

    2. No a nie zmienia? Kiedyś uważano że ziemia jest płaska, teraz już nie - nauka to zmieniła.
    Ostatnio edytowane przez Bukłak ; 17-02-2018 o 16:45 Powód: Bo tak

  6. #21
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Aha, Bukłak trolluje próbując usprawiedliwiać pedofilię swoim fetyszem i zabijanie zwierząt tym, że rośliny też cierpią. Truskawki się stresują przed zerwaniem z krzaczka. Schabowy na obiad smakował?

    Nie ma sensu z nim dyskutować na ten temat.

  7. #22
    Proszę o zamknięcie tematu, bo dyskusja zeszła na inne tory. Dzięki.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Ty nie musisz wysyłać walentynek do drzew, dlaczego chcesz mi odbierać prawo wyboru kogo kocham.
    Dlaczego zabraniasz kochać osobom homoseksualnym?

  9. #24
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Moim zdaniem wysłanie walentynki innej płci nie jest problemem. I to powinno zostać zmieniane na następny event. Wysłasnie walentynki nikogo nie zdemoralizuje. Poważnie to już się śmieszne robi. Przez takie blokawanie Administracja uczy 10-latki że miłość lub związek pomiędzy tą samą płcią jest zły i że powinna być tylko jedna miłość pomiędzy Meżczyzną i Kobietą. To wszystko co się dzieje wychodzi mi bardziej na DYSKRYMINACJE.
    -Dziękuje nie pozdrawiam
    Krycha weź nie dawaj bana xD
    Tak jak pisałem. Wysyłanie wlentynek do tej samej płci powinno być dozwolone. Lub przynajmniej zróbcie drugą opcje wysłanie Karty Podarunkowej z napisem "Ahh...Jesteśmy nadal Singlami/Singielkami".
    I tak na serio. Temat się robi nie potrzebny. Proszę o zamknięcie bo zaraz będą tu kłótnie o polityce xD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •