Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Zmiany w statusach

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    Zmiany w statusach

    Można komentować w tym temacie wszystko co się z tym wiąże, mam swoją propozycję jedynie.

    Ogólnie nowe statusy są OK (pewnie wprowadzenie wynika ze zbliżającego się update'a

    Moja propozycja polega na tym, by nazwy statusów pozostały JEDNOWYRAZOWE.

    Statusy które są dwuwyrazowe to:
    - Bariera Magiczna
    - Regeneracja Many
    - Wyciek Many

    Moje propozycje to odpowiednio:
    - zapora (lub zamiana Bariery na zaporę i bariery magicznej na barierę), warto korzystać z synonimów i wybrać coś super https://synonim.net/synonim/bariera, izolacja, zasłona
    - relaks, odpoczynek, reparacja, renowacja, rekonstrukcja,
    - wylew, spływanie, upływanie ...

    Zmiany można np. wprowadzić wraz Nordią, kiedy będzie już wszystko ostatecznie zakończone.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Sczerze powiedzieć fajne ale te niezdejmowalne bardzo slabo widać.

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Moja propozycja polega na tym, by nazwy statusów pozostały JEDNOWYRAZOWE.

    Statusy które są dwuwyrazowe to:
    - Bariera Magiczna
    - Regeneracja Many
    - Wyciek Many

    Moje propozycje to odpowiednio:
    - zapora (lub zamiana Bariery na zaporę i bariery magicznej na barierę), warto korzystać z synonimów i wybrać coś super https://synonim.net/synonim/bariera, izolacja, zasłona
    - relaks, odpoczynek, reparacja, renowacja, rekonstrukcja,
    - wylew, spływanie, upływanie ...

    Zmiany można np. wprowadzić wraz Nordią, kiedy będzie już wszystko ostatecznie zakończone.
    Te nazwy są przejrzyste i nie ma sensu ich zmieniać, nikomu nie przeszkadza ilu-są-wyrazowe.

  4. #4
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Moja propozycja polega na tym, by nazwy statusów pozostały JEDNOWYRAZOWE.
    Jakieś argumenty?
    Bariera Magiczna jest od zawsze i nie przypominam sobie, aby kiedyś komuś nie pasowała.

    Bez obrazy, ale zaproponowane nowe nazwy są po prostu słabe.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Nie wiem, co ci przeszkadzają dwuwyrazowe nazwy statusów. Może to, że jest ich tak mało? No to trzeba zrobić więcej i będzie okej. Innego powodu nie widzę.
    Z zaproponowanych przez ciebie wybrałbym izolację (zamykasz swój umysł na otoczenie, przez co otrzymujesz mniej obrażeń magicznych, pasuje) i relaks (podczas odpoczynku regenerujesz siły), najlepiej pasują moim zdaniem, a wyciek many to niech będzie po prostu wyciek.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Tak więc może:
    - Izolacja zamiast bariera magiczna
    - Relaks lub Relaksacja (analogicznie do Regeneracja, relaks może się mylić z refleksem) zamiast regeneracja many, może kwarantanna?
    - Wyciek (bez many)

    Uważam za niepotrzebne dookreślenia w stylu magiczna/fizyczna życia/many. Nie jest wiele możliwości, sporo ciekawych słów kluczowych zostało już użytych w innych nazwach statusów, zdolności, a jednak warto mimo wszystko zachować unikatowość jednej nazwy jednego elementu na całą grę.

    To jest tylko propozycja, jeśli administracja uzna że NIE to po prostu tak będzie.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 14-02-2018 o 10:16

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Serio macie problemy z nazwami ?? Może tam być wpisane asasdasdasddsaadsasd, ważne jest tylko jak to działa.
    A tak po za tym zmiana nie wnosząca nic, upka jak nie było widać, tak nie widać.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •