Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
56. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    18 32.14%
  • Nie mam nic przeciwko

    3 5.36%
  • Nie mam zdania

    9 16.07%
  • Nie

    26 46.43%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 80

Temat: Zmniejszenie ilości AP zdobywanej z Amaterasu

  1. #16
    tetrax
    Konto usunięte
    Podlicz proszę czas jaki jest na to spędzany.

    Pozdrawiam.

  2. #17
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Podlicz proszę czas jaki jest na to spędzany.

    Pozdrawiam.
    Napisałem czarno na białym ile czasu to zajmuje, sam mogłeś sobie policzyć. Czy po prostu piszesz ten swój post, bo do niczego innego przyczepić się nie możesz, skoro wiesz, że mam rację? No chyba, że trollujesz, a to najbardziej prawdopodobne.

    Od 15 minut do 35 minut na walkę. Średnia wynosi 25 minut.
    400 walk zajmuje od 6000 minut do 14000 minut, czyli od 100 godzin do 233,3 godzin. Średnia wynosi 166,7 godzin.
    Czyli od 4,17 dni do 9,72 dni. Średnia wynosi 6,945 dni.
    Tydzień nieustannych walk z Amaterasu, wystarczą 2 miesiące na stoczenie 400 walk. 6,7 walk dziennie da nam 402 walk po dwóch miesiącach i zabierze 167,5 minut dziennie, czyli 2,792 godzin dziennie.
    Niecałe 3 godziny dziennie w ciągu 2 miesięcy wystarczy na stoczenie 400 walk.

    Przy czym zmarnujemy tylko 402 energii, czyli jedna pełna doba regeneracji energii (59 dni regeneracji energii możemy przeznaczyć na coś zupełnie innego). Możemy robić milion innych rzeczy na reszcie postaci, bo jedno z drugim ze sobą nie koliduje.

    Pozdrawiam.

  3. #18
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Amaterasu to jest straszny bezdrop, a ta liczba AP też nie zachęca, jeśli spojrzeć na to ile go potrzeba do nabicia takiego gemu poziomu 2
    Potrzeba 300 walk z materacem do nabicia takiego gemu. 300 walk przekłada się na jakieś 150 godzin spędzonych w grze. Gdyby ten sam czas poświęcić na pracę zarobkową za najniższą krajową to mielibyśmy ok 1500zł za które można kupić 5000mf. A za 5000mf możemy mieć w tej grze wszystko i jeszcze zostanie

  4. #19
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Napisałem czarno na białym ile czasu to zajmuje, sam mogłeś sobie policzyć. Czy po prostu piszesz ten swój post, bo do niczego innego przyczepić się nie możesz, skoro wiesz, że mam rację? No chyba, że trollujesz, a to najbardziej prawdopodobne.

    Od 15 minut do 35 minut na walkę. Średnia wynosi 25 minut.
    400 walk zajmuje od 6000 minut do 14000 minut, czyli od 100 godzin do 233,3 godzin. Średnia wynosi 166,7 godzin.
    Czyli od 4,17 dni do 9,72 dni. Średnia wynosi 6,945 dni.
    Tydzień nieustannych walk z Amaterasu, wystarczą 2 miesiące na stoczenie 400 walk. 6,7 walk dziennie da nam 402 walk po dwóch miesiącach i zabierze 167,5 minut dziennie, czyli 2,792 godzin dziennie.
    Niecałe 3 godziny dziennie w ciągu 2 miesięcy wystarczy na stoczenie 400 walk.

    Przy czym zmarnujemy tylko 402 energii, czyli jedna pełna doba regeneracji energii (59 dni regeneracji energii możemy przeznaczyć na coś zupełnie innego). Możemy robić milion innych rzeczy na reszcie postaci, bo jedno z drugim ze sobą nie koliduje.

    Pozdrawiam.
    Manipulujesz informacjami w obliczeniach . Bijąc 6.7 amaterasu dziennie nie spędzisz na tym 167,5 minut - to nie działa tak że wchodzisz na serwer, idziesz na materaca i bijesz 6.7 od razu, ze składem i bez oczekiwania na czas respu. Przedstaw bardziej rzetelne wiadomości na temat bicia tego globala, bo podkopujesz sobie autorytet.

    Pozdrawiam.

  5. #20
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    Amaterasu to jest straszny bezdrop, a ta liczba AP też nie zachęca, jeśli spojrzeć na to ile go potrzeba do nabicia takiego gemu poziomu 2
    Potrzeba 300 walk z materacem do nabicia takiego gemu. 300 walk przekłada się na jakieś 150 godzin spędzonych w grze. Gdyby ten sam czas poświęcić na pracę zarobkową za najniższą krajową to mielibyśmy ok 1500zł za które można kupić 5000mf. A za 5000mf możemy mieć w tej grze wszystko i jeszcze zostanie
    ?!
    1 500 000 AP to 70 walk z bonusami AP. 70 walk do nabicia jednego gemu 2 poziomu.

    Dla porównania na 1x Pająk Jaskiniowy potrzebujemy zabić ich aż 44117 (czyli ponad 110 dni regeneracji energii). Nie podaję tutaj informacji o bonusach, bo raczej nikt nie będzie używać bonusów AP, aby nabić gemy w 11029 walkach z pająkami. A jeśli ktokolwiek zamierza, to wyda 270 MF na bonusy AP i będzie nabijać gemy przez prawie 30 dni, gdy na Amaterasu wystarczy 70 energii na 7 walk dziennie, żeby nabić gemy w ciągu 10 dni, kosztem 1,75 MF.

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Manipulujesz informacjami w obliczeniach . Bijąc 6.7 amaterasu dziennie nie spędzisz na tym 167,5 minut - to nie działa tak że wchodzisz na serwer, idziesz na materaca i bijesz 6.7 od razu, ze składem i bez oczekiwania na czas respu. Przedstaw bardziej rzetelne wiadomości na temat bicia tego globala, bo podkopujesz sobie autorytet.

    Pozdrawiam.
    Już nie mam zamiaru odnosić się do twoich głupich postów. Ja w tym temacie zamierzałem opisać swój punkt widzenia, a wychodzi na to, że muszę bronić swój punkt widzenia, zwłaszcza przed tobą.
    Napisz normalnego posta, to się do niego odniosę. Wszystkie twoje posty w tym temacie dotychczas to jakiś jazgot i kocopoły, bo jeszcze nic nie wniosłeś do tego tematu. Powiem ci tylko (bo chyba nie zauważyłeś), że ten temat to nie koncert życzeń i nie zamierzam wykonywać twoich poleceń, bo chyba to masz na celu pisząc takie głupoty:

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    I zrób jakąś normalną ankietę, jeśli już ankiety chcesz robić.
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Podlicz proszę czas jaki jest na to spędzany.
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Przedstaw bardziej rzetelne wiadomości na temat bicia tego globala, bo podkopujesz sobie autorytet.
    Żegnam.

  6. #21
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Na nie głupi pomysl niech zostaje jak jest. Na Amaterasu się chodzi specjalnie dla AP.

  7. #22
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hatson Zobacz post
    Na nie głupi pomysl niech zostaje jak jest
    Głupi pomysł bo co? Bo tak napisałeś? Wybacz, ale to tak nie działa.
    Uzasadnij, a ja się do tego odniosę.

    Cytat Napisał Hatson Zobacz post
    Na Amaterasu się chodzi specjalnie dla AP.
    Tutaj kolejne potwierdzenie, że trzeba coś z tym zrobić.

  8. #23
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Kim chi aktualnie to ty trollujesz. Tetrax napisał ci, że samo bicie amaterasu zajmuje powiedzmy te 25 minut, lecz dolicz do tego szukanie składu, ewentualnie przedłużanie podczas walki, czy uwaga (!!!) dedy! Czy to na furii, czy to z powodu spamu zdolnościami, czy to z powodu trolli (które czasem się zdarzają). 6-7 Amaterasu dziennie, chyba liczba wykonalna, lecz na pewno nie trzeba poświęcić na to 3 godziny.

    edit: Zmień ankietę, ponieważ nie ma nigdzie opcji na Nie.

  9. #24
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    No oczywiście...dopiero po tym jak to wykorzystałeś to to zgłosiłeś! Całkiem sprytne xD
    Ale tak na poważnie. Ten mini-boss jest jednak dość trudny i dość trudno się na niego załapać więc najwyżej loot AP powinnien zostać minimalnie zmiejszony o 5-15%.

  10. #25
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Kim chi aktualnie to ty trollujesz.
    Aha.

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Tetrax napisał
    Kto?

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    że samo bicie amaterasu zajmuje powiedzmy te 25 minut, lecz dolicz do tego szukanie składu, ewentualnie przedłużanie podczas walki, czy uwaga (!!!) dedy! Czy to na furii, czy to z powodu spamu zdolnościami, czy to z powodu trolli (które czasem się zdarzają). 6-7 Amaterasu dziennie, chyba liczba wykonalna, lecz na pewno nie trzeba poświęcić na to 3 godziny.
    Fajnie, a ja pisałem o samym toczeniu walk i biciu ze stałym ogarniętym składem. Wystarczyło przeczytać na czym bazowałem wszystkie dane, a nie miałbyś problemu ze zrozumieniem tego, co próbuję przekazać. Może cię zaskoczę, ale jest nieskończenie wiele możliwości bicia Amaterasu i nie zamierzam uwzględniać ich wszystkich.
    Przykładowo: bicie Amaterasu w trójkę przez 20 tur i wejście czwartego gracza;
    bicie Amaterasu w trójkę przez 10 tur i wejście czwartego gracza.

    Jeśli nie masz niczego ciekawego do roboty, to zapraszam do uwzględnienia i opisania wszystkich możliwości, a wtedy się do nich odniosę.

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Zmień ankietę
    To nie koncert życzeń.

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    ponieważ nie ma nigdzie opcji na Nie.
    Nie ma nigdzie opcji na nie, ponieważ skoro jesteś na nie, to musisz najwidoczniej mieć bardzo ważny powód, skoro nie przeszkadza ci zaburzanie balansu i rywalizacji między nowicjuszami, a stałymi graczami, którzy mają kilkanaście godzin dziennie na toczenie walk z Amaterasu.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 11-02-2018 o 19:22

  11. #26
    No muszę powiedzieć, że zgadzam się z kimczakiem. Chociaż w dropie nie uwzględniłeś możliwość dostania gemu 2(przelicz to na ilość energii zużytej na kopaniu + 2 gemy wbite + opcjonalne 100 żetonów + koszt złota).
    Mówicie, że czas bicia jest dłuższy niż on podał, ale to nieprawda. To o czym mówicie(znalezienie osób do wymiany/śmierci) nie mają nic wspólnego z walką, z długością jej trwania. To, że umrzecie czy to, że nie znajdziecie osób do ubicia przez godzinę nie wpłynie na to, że będziecie ją bić średnio 25 minut.
    Zwłaszcza, że można bić ją grupą umówioną redukując ilość śmierci(ginie się wtedy tylko w skrajnych przypadkach) i eliminując problem szukania osób do pomocy.
    Zresztą do obliczeń najczęściej nie przyjmuje się wyjątkowych przypadków(np takich sabotów/trolli) bo szczerze to czy takie działanie się opłaca.
    Kim Chi ma rację z tym AP i szczerze? Zgadzam się w 100% z tym, by ta ilość była zmniejszona.

  12. #27
    Skuzz
    Konto usunięte
    Dla 50% graczy bijących materaca bicie jej/go oznacza poświecenie jednej postaci tylko na tego bossa, żeby otrzymywać te profity o których ciągle piszesz. Profity te rekompensują wg mnie ten fakt. Twoje wyliczenia co do zysku złota tez są błędne bo bicie w ogarniętym/stałym teamie nie jest zbyt częste zwłaszcza, że ostatnio pojawia się kolejni sezonowcy z nikłym pojęciem o biciu materaca i albo walka kosztuje sporo albo kończy się przegraną pomimo włożonego wysiłku, czasu i złota. Dodatkowo nie każdy gracz leci na dropach tak jak ty uważasz chociaż nie przeczę, że większość korzysta co najmniej z bonusu ap. Biorąc pod uwagę 2 globala można uznać, że ilość ap za walkę jest wysoka, co nie zmienia faktu że i tak jesteś różowym hipokrytą https://mfo3.pl/r/bd48f2d4c to i XXX innych raportów nie pozdrawiam

  13. #28
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    Dla 50% graczy bijących materaca bicie jej/go oznacza poświecenie jednej postaci tylko na tego bossa, żeby otrzymywać te profity o których ciągle piszesz.
    Przecież nikt nie używa dwóch postaci jednocześnie, więc to żadne poświęcenie.

    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    Twoje wyliczenia co do zysku złota tez są błędne bo bicie w ogarniętym/stałym teamie nie jest zbyt częste zwłaszcza
    No to nie są błędne, skoro brałem pod uwagę bicie w ogarniętym składzie.

    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    co nie zmienia faktu że i tak jesteś różowym hipokrytą https://mfo3.pl/r/bd48f2d4c to i XXX innych raportów nie pozdrawiam
    W którym momencie jestem hipokrytą..? Piszę przez pryzmat gracza, który zabił trochę tych Amaterasu.
    To nie temat o tym, żeby zbanować każdego, kto używa bonusów na Amaterasu, więc nie wiem skąd pomysł, że jestem pod którymkolwiek względem hipokrytą.

  14. #29
    Skuzz
    Konto usunięte
    Z prostego powodu bo naklepałeś już swoje i teraz nagle uważasz, że to nie fair wobec "nowicjuszy". Sam jestem nowicjuszem gram 3 miechy, a materac jest dostępny dla każdego. Ok nie są błędne po prostu liczysz na podstawie idealnych 400 walk bo tak Ci wygodniej, a w rzeczywistości walki w ogarniętym teamie zdarzają się może raz dziennie? Poświecenie postaci, aby zyskać profity to nadal poświecenie mam na myśli głownie tankerów bo do pvp zbyt się już wtedy postać nie nadaje, a to oni ostatecznie biorą wynik walki na swoje barki

  15. #30
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    Z prostego powodu bo naklepałeś już swoje i teraz nagle uważasz, że to nie fair wobec "nowicjuszy". Sam jestem nowicjuszem gram 3 miechy, a materac jest dostępny dla każdego. Ok nie są błędne po prostu liczysz na podstawie idealnych 400 walk bo tak Ci wygodniej, a w rzeczywistości walki w ogarniętym teamie zdarzają się może raz dziennie? Poświecenie postaci, aby zyskać profity to nadal poświecenie mam na myśli głownie tankerów bo do pvp zbyt się już wtedy postać nie nadaje, a to oni ostatecznie biorą wynik walki na swoje barki
    Wybacz, ale kompletnie nic nie rozumiem z twoich postów oprócz tego, że dodajesz moim postom jakąś narrację i wymyślasz jakie miałem intencje przy zakładaniu tego tematu, więc nic nowego tutaj nie dodam, oprócz tego co pisałem do GoldenkoPL, czyli (zwłaszcza to pogrubione):

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Fajnie, a ja pisałem o samym toczeniu walk i biciu ze stałym ogarniętym składem. Wystarczyło przeczytać na czym bazowałem wszystkie dane, a nie miałbyś problemu ze zrozumieniem tego, co próbuję przekazać. Może cię zaskoczę, ale jest nieskończenie wiele możliwości bicia Amaterasu i nie zamierzam uwzględniać ich wszystkich.
    Przykładowo: bicie Amaterasu w trójkę przez 20 tur i wejście czwartego gracza;
    bicie Amaterasu w trójkę przez 10 tur i wejście czwartego gracza.

    Jeśli nie masz niczego ciekawego do roboty, to zapraszam do uwzględnienia i opisania wszystkich możliwości, a wtedy się do nich odniosę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •