Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
56. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    18 32.14%
  • Nie mam nic przeciwko

    3 5.36%
  • Nie mam zdania

    9 16.07%
  • Nie

    26 46.43%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 80 z 80

Temat: Zmniejszenie ilości AP zdobywanej z Amaterasu

  1. #76
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Generalnie najlepszym rozwiązaniem jest to rozwiązanie Tomiego - zostawić bony tylko zwykłym potworom. Ale pod 1 warunkiem - wyłącz-włącz bon. Wadą tego rozwiązania było to że możnaby w takim wypadku wyłączać i włączać tylko na mini, ale sporym problemem jest wpadanie na bonie na Królika podczas przechodzenia mini na piechotę. Dlatego to można wprowadzić, bo jak już kupuję bon to wolałbym aby mi się nie marnował.

    Natomiast
    I już lepszym rozwiązaniem jest nałożenie blokady, by nie móc bić Amaterasu ponad 5 razy dziennie.
    Dokładnie, lepsze będzie ograniczenie ilości Amaterasu.
    A ograniczenie bicia czasowe - jest tam nawet jakieś wbudowane, ale bardzo mało skuteczne. Można podkręcić dodatkowo, oprócz zmiany z bonusami.
    Po raz setny powtarzam że globale powinny być łapane bez ograniczeń, po to aby osoby które są lepsze w łapaniu globali miały szansę walczyć z nimi częściej, niż osoby które globali łapać nie potrafią. Chodzi o uczciwość w rywalizacji o to kto zdobedzie najwięcej globali. Dlaczego bez przerwy niektórzy chcą ją ograniczać?

  2. #77
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    chyba wydałem więcej na te dropy ,reset ,siedzenie w grze i strata czasu niż to było warte ,głosowałem na nie ,ale zmieniłem zdanie ,należy mi się - kropka

  3. #78
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jest ograniczenie łapania. A nie bicia.
    I czemu ograniczenie bicia miałoby być nieskuteczne? Wątpię, by ktokolwiek poświęcał energię, czas i fatygę na bicie Amaterasu na ponad jednej postaci.

    A nie ma możliwości zwiększenia zużycia bonusu na minibossach? By zamiast 1 pkt. odbierało przykładowo 10?

    Po raz setny powtarzam że globale powinny być łapane bez ograniczeń, po to aby osoby które są lepsze w łapaniu globali miały szansę walczyć z nimi częściej, niż osoby które globali łapać nie potrafią. Chodzi o uczciwość w rywalizacji o to kto zdobedzie najwięcej globali. Dlaczego bez przerwy niektórzy chcą ją ograniczać?
    Ty głupi czy jak? Co ma wspólnego siedzenie i czekanie aż się pojawi Amaterasu oraz umiejętności? Nie przeceniaj się. To rywalizacja kto najdłużej poczeka. Jeszcze na takim Yetim liczy się fart i cierpliwość. Na Amaterasu tylko cierpliwość.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 13-02-2018 o 13:35

  4. #79
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Generalnie najlepszym rozwiązaniem jest to rozwiązanie Tomiego - zostawić bony tylko zwykłym potworom. Ale pod 1 warunkiem - wyłącz-włącz bon. Wadą tego rozwiązania było to że możnaby w takim wypadku wyłączać i włączać tylko na mini, ale sporym problemem jest wpadanie na bonie na Królika podczas przechodzenia mini na piechotę. Dlatego to można wprowadzić, bo jak już kupuję bon to wolałbym aby mi się nie marnował.

    Natomiast




    Po raz setny powtarzam że globale powinny być łapane bez ograniczeń, po to aby osoby które są lepsze w łapaniu globali miały szansę walczyć z nimi częściej, niż osoby które globali łapać nie potrafią. Chodzi o uczciwość w rywalizacji o to kto zdobedzie najwięcej globali. Dlaczego bez przerwy niektórzy chcą ją ograniczać?
    jak już mówisz o uczciwości...
    te "ograniczenia" są po to, aby każdy miał szansę na złapanie globala. To nie jest tylko dla ciebie, rozumiesz? Każdy, nawet ja, może się nazwać równie dobrym globalopogromcą co ty. Nawet jeśli biłem tylko jednego Necrona.
    poza tym...
    Chodzi o uczciwość w rywalizacji o to kto zdobedzie najwięcej globali.
    to nie o to chodzi. Każdy powinien mieć szansę na ubicie globala, a ty twierdzisz, że ktoś ma czelność odbierać tobie dobrą zabawę i drop, podczas gdy inni przez ciebie nie mieli na to szansy?

  5. #80
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Proszę o zamknięcie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •