Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Przerzucanie gemów

  1. #1
    tetrax
    Konto usunięte

    Przerzucanie gemów

    Strasznie mnie denerwuje, kiedy mam pełno gemów, niektóre założone w jakichś profilach, inne nie - potem jeden z nich przerzucam na inną postać i okazuje się, że nagle połowa profili jest niepełna. Nie można by zrobić czegoś co uzupelniałoby gemem tego samego rodzaju profil jeśli jakiś sprzedaliśmy/włożyliśmy do depozytu?

  2. #2
    Jesteś testerem i masz bezpośredni wpływ na, co w tej grze się znajdzie więc co, szukasz akceptacji pomysłu u samego siebie?

  3. #3
    W takim razie jak wytłumaczysz propozycje innych testerów w dziale "Propozycje"?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Nie potrafią korzystać z forum dla testerów?
    Może tego nie było w instrukcji obsługi, w wygranym losie na testera z laysów o smaku wasabi (lila prosi o wyjaśnienie, to go udzieliłem).

    Ale bądź co bądź raczej na tak, faktycznie jest to problematyczne.
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 06-02-2018 o 18:15

  5. #5
    tetrax
    Konto usunięte
    Wolę też usłyszeć opinię graczy (czy innych też to denerwuje, czy może zbędna zmiana). Nie wszystko robi się na forum testowym. I nie lubię wasabi

    Zresztą, to forum jest tak samo dobre, gracze też mają bezpośredni wpływ na to co dzieje się w grze. Nie widzę różnicy.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 06-02-2018 o 18:28

  6. #6
    Zejdźcie z tortexa, dobrze że proponuje, ta innowacyjna i nowatorska propozycja mnie przekonuje.

    (jakby ktoś nie zrozumiał, było proponowane setki razy, kolejna rzecz którą moglibyście wprowadzić wreszcie, wraz z sortowaniem gemów)

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Fajne ale zbędne zrób sobie tyle gemów żebyś miał na każdej postaci i nie musiał przerzucać

  8. #8
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał King of Death Zobacz post
    Fajne ale zbędne zrób sobie tyle gemów żebyś miał na każdej postaci i nie musiał przerzucać
    Mam ich nadmiar. Potem chcę je sprzedawać, bo są mi zbędne, a kiedy sprzedam to okazuje się, że nagle połowa profili na pomarańczowo (a mam ich sporo).

  9. #9
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Ja to bym bardziej zaproponował, żeby było jakoś zaznaczone które gemy aktualnie używamy w danym profilu np by był podświetlony na inny kolor czy coś.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Na tak. To samo, kiedy mamy kilka sztuk tego samego uzbrojenia i chcemy sprzedać/oddać/wymienić/schować do depozytu. Dobry pomysł
    Ostatnio edytowane przez Julek ; 07-02-2018 o 14:13

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Popieram!

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Popieram dorka

  13. #13
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Ja to bym bardziej zaproponował, żeby było jakoś zaznaczone które gemy aktualnie używamy w danym profilu np by był podświetlony na inny kolor czy coś.
    Jak już to w takiej formie. Łatwiejsze w wykonaniu (chyba!) i bardziej hmm przejrzyste? Chociaż automatyczna podmiana gemów byłaby szybsza i wygodniejsza. Oczywiście na tak.

  14. #14
    Przydała by się taka zmiana

  15. #15
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    A moze gemy przydzielic do konta i nie trzeba by bylo przerzucać ich tak jak jest zrobione z pieniędzmi

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •