Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Bezpodstawny ban za coś czego nie zrobiłem-osiedlowe IP.

  1. #1
    Kasakad
    Konto usunięte

    Bezpodstawny ban za coś czego nie zrobiłem-osiedlowe IP.

    Napisałem wiadomość do Tomi'ego. Tak wszedłem na jego konto-podał mi ON sam hasło i login. Wszedłem na minute tylko na panel gracza-wywaliło mnie chcąc wchodząc na postać. Pomyślałem-może on, ale wróciłem na moje konto, potem nie było go jeszcze, postanowiłem wrócić bo chyba tylko coś sprawdzał-nie mogłem wejść, hasło zmienione(błędne) OK. Po chwili patrze, a mam na swoim koncie 420k... Miałem tylko 30k a tu nagle 420k czy tam 450k. Nie wiedziałem skąd, więc sobie kupiłem uzbrojenie na mój poziom i posprzedawałem też kilka MOICH itemków na 40 poziom jednemu graczowi za wartość 200k i mikstury odnowienia 1. (wtedy znowu miałem swoje 30k i razem miałem 230-235k). Poszedłem z kolegą na jaszczura i po jaszczurze, dostałem bana. Odwołuję się od bana i nie chcę go unikać. Mam osiedlowe/niezmienne IP. Mieszkam w budynku biurowym na osiedlu.
    PolskixRycerz~~
    (Nie wiem gdzie się odwołać od bana bo nigdy takiego nie dostałem...)

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie można wchodzić na cudze konto.

  3. #3
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Dużo tajemniczych rzeczy się działo widzę I jeszcze robisz nowe multikonto, żeby pisać na forum...

    I Tomi zamiast poświęcać swój czas na Nordię musi się zajmować takimi sprawami

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post

    I Tomi zamiast poświęcać swój czas na Nordię musi się zajmować takimi sprawami
    nie przesadzaj, zapewne przez ostatnie 3 lata nie zajmował się niczym innym
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 03-02-2018 o 17:42

  5. #5
    Kasakad
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nie można wchodzić na cudze konto.
    Sam mi podał hasło i login i powiedział żebym mu poexpił postać, kupił nowe uzbrojenie i jak wbije lvl mu to poustawiać staty. szkoda że nie mam screena na dowód.
    Astaralei-Nie wiem jak się odwołać, robię multikonto na które i tak nie będę wchodził na grze a piszę na forum bo mam takie prawo-ban bezpodstawny. Same zasady też są troche do kitu-bo powinno być że każdy jest odpowiedzialny za swoje konto, a nie to że ktoś mu wejdzie ma odrazu bana. Każdy konto powinien mieć dobrze strzeżone i nie podawać loginu oraz hasła do konta.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Kasakad Zobacz post
    Sam mi podał hasło i login i powiedział żebym mu poexpił postać
    Cytat Napisał Kasakad Zobacz post
    ban bezpodstawny
    Jeśli wbiłeś mu na konto żeby poexpić, to ban nie jest bezpodstawny

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kasakad Zobacz post
    Sam mi podał hasło i login i powiedział żebym mu poexpił postać, kupił nowe uzbrojenie i jak wbije lvl mu to poustawiać staty. szkoda że nie mam screena na dowód.
    Mogę ci nawet teraz wysłać login i hasło do mojego konta na priv i nie masz prawa się na nie zalogować.
    Złamałeś regulamin i dostałeś bana, nie wiem co tutaj bezpodstawnego.

  8. #8
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Gracz powinien sam dbać o swoje konto, on sam mi podał hasło i login i wiedział że będzie narażony na kradzieże, a ja go sam nie okradłem. Napisał mi, że mam mu poexpić. Jestem dobrym człowiekiem więc chciałem, to zrobić ale potem sie stało, co się stało. Nikt mi nigdy nie uwierzy, że to nie byłem ja.

    Jak chcecie sprawdźcie mi IP-mam zapewne osiedlowe/niezmienne.
    (Mam bana tylko na grze)

  9. #9
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Gracz powinien sam dbać o swoje konto, on sam mi podał hasło i login i wiedział że będzie narażony na kradzieże, a ja go sam nie okradłem. Napisał mi, że mam mu poexpić. Jestem dobrym człowiekiem więc chciałem, to zrobić ale potem sie stało, co się stało. Nikt mi nigdy nie uwierzy, że to nie byłem ja.

    Jak chcecie sprawdźcie mi IP-mam zapewne osiedlowe/niezmienne.
    (Mam bana tylko na grze)
    Cytat Napisał regulamin mfo3, punkt 13.
    Każde konto w Grze jest własnością Usługodawcy, który użycza je do wyłącznego korzystania osobie, która je utworzyła. Zabroniona jest sprzedaż kont, jak również przekazywanie lub udostępnianie ich innym osobom. Z konta może korzystać jedynie osoba, która je utworzyła.
    Cytat Napisał regulamin mfo3, punkt 16.
    Usługodawca wykorzystuje różne mechanizmy udostępniane przez przeglądarkę w celu sprawdzenia, czy użytkownik korzysta wyłącznie z jednego konta. Usługodawca może odmówić świadczenia usługi, jeśli konfiguracja przeglądarki użytkownika uniemożliwia takie działania.

    Cytat Napisał regulamin mfo3, punkt 23.
    Usługodawca może zablokować konto (czasowo lub bezterminowo) bez uprzedniego informowania o tym, jeżeli Użytkownik złamie postanowienia niniejszego regulaminu. Jego decyzja jest ostateczna i nie można się od niej odwoływać. Usługodawca ma także prawo usunąć takie konto. Wykaz wybranych naruszeń regulaminu wraz z przewidzianymi karami znajduje się pod adresem: https://mfo3.pl/start/kodeks.htm.
    .

  10. #10
    Wysłannik Prawdy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    .
    Czyli kodeks zaprzecza samemu sobie-innym słowem jest puste. Usługodawca konta jest sam sobie winien On jest odpowiedzialny o swoje konto.
    Gracz podał dobrowolnie hasło i login. Nie moja wina.
    W każdym razie mogę złożyć skargę na usługodawcę gry.

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    XD
    Usługodawca to Administrator. Twoja wina. Tylko twoja.
    Nie możesz złożyć skargi chłopczyku.

  12. #12
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Wysłannik Prawdy Zobacz post
    W każdym razie mogę złożyć skargę na usługodawcę gry.
    xD.
    Awatar Janusza tak do ciebie pasuje.
    Złamałeś regulamin, możesz teraz sobie jęczeć, sam do siebie.

  13. #13
    Wysłannik Prawdy
    Konto usunięte
    Czemu mnie nikt nie rozumie?
    Nie będę tego tłumaczył ze szczegółami dokładniej bo to cały referat pewnie... już to komuś pisałem całe co się stało i mi się wtedy coś jeszcze przypomniało.
    Nie chcę tego pisać drugi raz bo i tak niektórzy będą pisać swoje niestety...(Tak powtarzam się )
    >Na tamten multik nie będę wchodził.
    >Na ten po banie również(tzn tutaj będę se tylko pisał z kimś i coś tam chodził po mapce i nie rozwijał się w czasie bana na tym multiku)

  14. #14
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nikt nie rozumie, bo gadasz bez sensu. Złamałeś regulamin to ponoś konsekwencje. Czego nie rozumiesz?

  15. #15
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Ale dlaczego robisz multikonta, skoro równie dobrze możesz pisać na forum z głównego konta? Tylko pogarszasz sprawę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •