Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Bezpodstawny ban za coś czego nie zrobiłem-osiedlowe IP.

  1. #16
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Wysłannik Prawdy Zobacz post
    (tzn tutaj będę se tylko pisał z kimś i coś tam chodził po mapce i nie rozwijał się w czasie bana na tym multiku)
    To też wbrew regulaminowi.

  2. #17
    tetrax
    Konto usunięte
    https://imgur.com/ANPFl9X

    Cała historia, nowe dowody w sprawie. Przekonał mnie, jego argumentacja jest nie do zbicia.

  3. #18
    Wysłannik Prawdy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    Ale dlaczego robisz multikonta, skoro równie dobrze możesz pisać na forum z głównego konta? Tylko pogarszasz sprawę.
    Zrobiłem tak, bo nie wiedziałem. dopiero po tam kilkudziesięciu minutach się o tym dowiedziałem, na tamten multik nie będę wbijał od tego momentu, obiecuję-możecie sprawdzać. Po banie na tym-również.

    @herbatoholik
    Dla kogoś innego to może być bardzo rozumne, a dla osób np jak ty gadanie bezsensu bez głębszego argumentu. To nie było szczegółowe opowiedzenie o tym co się stało-było by to i tak bezsensu bo za długie i tego na 100% by nikt nie zrozumiał...

    Poza tym właśnie tetrax pokazał screen naszego dialogu w grze.
    >Troche ci się podwoiło
    Ostatnio edytowane przez Wysłannik Prawdy ; 03-02-2018 o 20:27

  4. #19
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Czego ty nie rozumiesz gościu? xD
    Złamałeś regulamin i musisz ponieść za to konsekwencje. Myślisz że jak otoczysz to jakimiś "słowami starszaków" to będzie to miało sens?

  5. #20
    Wysłannik Prawdy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Czego ty nie rozumiesz gościu? xD
    Złamałeś regulamin i musisz ponieść za to konsekwencje. Myślisz że jak otoczysz to jakimiś "słowami starszaków" to będzie to miało sens?
    Ty naprawdę czegoś nie rozumiesz.
    Przeczytaj dokładnie screen tetraxa. Mój wróg to zrobił, bo mam osiedlowe IP i on jest na tym osiedlu i on z tego IP to zrobił i to wygląda jakbym to ja zrobił. On ma tam jakieś dziwne systemy które pozwalają widzieć czat w danej grze czyjejś osoby(nawet czat prywatny) i w tym dniu chyba się zezłościł na mnie bardziej i mi to zrobił, pewnie od samego wejścia do gry mnie podsłuchiwał, ponieważ kolega do mnie SMS-a napisał.

  6. #21
    Zasada jest taka, jeden gracz, jedno konto. Oznacz to tyle, że Twoje konto może być używane jedynie przez Ciebie, a inne osoby nie mogą się na nie logować, czyli jeśli podasz login i hasło babci, Twoja wola, nic się nie dzieje póki babcia się na nie nie zaloguje. Jeśli to zrobi otrzyma bana na swoje konto (jeśli je posiada), ale zbanowane zostanie również Twoje konto, za współdzielenie, czyli za to że dwie osoby korzystały z jednego konta. Rozumiesz?

  7. #22
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ładna historia. Polecam Wattpad, tam możesz opublikować, bo tutaj sporo fanów się nie dorobisz.
    Nie ma żadnych "systemów które pozwalają widzieć czat w danej grze czyjejś osoby(nawet czat prywatny)". A tetrax się z ciebie nabija xD

  8. #23
    Wysłannik Prawdy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Zasada jest taka, jeden gracz, jedno konto. Oznacz to tyle, że Twoje konto może być używane jedynie przez Ciebie, a inne osoby nie mogą się na nie logować, czyli jeśli podasz login i hasło babci, Twoja wola, nic się nie dzieje póki babcia się na nie nie zaloguje. Jeśli to zrobi otrzyma bana na swoje konto (jeśli je posiada), ale zbanowane zostanie również Twoje konto, za współdzielenie, czyli za to że dwie osoby korzystały z jednego konta. Rozumiesz?
    Dobrowolne podanie hasła i loginu-nikt nie ponosi kary, ponieważ to było dobrowolne podanie. A samo włamania i bycia na koncie można by było zgłaszać.
    Kodeks musi być zmieniony bo to jest błąd.~~ Adminie-podam ci dobrowolnie hasło i login i dam ci pozwolenie na wejście na moje konto i tego nie zgłosze-sam sobie postawisz bana bo wszedłeś bo ci coś podałem dobrowolnie co nie? I tak nikt tego nie zrozumie.
    @herbatoholik
    spoko wiem, ale ciebie sie juz nie slucham bo widac ze ty raczej powinienes byc dawnooo zgloszony za to co wyrabiales na forum mojego kolegi
    jak kiedys komus z forum przejdzie lenistwo to to zglosi bo wszystko jest w systemie forum. Nic nie znika. Nic

    P.S Są takie systemy, ale tylko ci wtajemniczeni wiedzą jak uzyskać. Wystarczy zobaczyć to na swoje oczy.

  9. #24
    Ok, podał ci login i hasło. Wtedy jeszcze nie dostajesz kary. Karę dostajesz, jak z tego skorzystasz - bo współdzielenie w jakiejkolwiek formie jest karalne.

  10. #25
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Tylko jedno mam do powiedzenia "XD". Jeżeli chcecie się dowiedzieć "prawdy" To trzeba czekać aż Tomi się wypowie. No bo screeny w takiej sprawie nie wystarczą.

  11. #26
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie wiesz. Nie powinienem zostać zgłoszony. Jakie forum? Jakie system forum? Nie ma takich systemów. "Hacki" do MFO nie istnieją. Nie ma żadnych wtajemniczonych i nie da się ich uzyskać. O czym ty gadasz?
    I czemu nadal się migasz? Przecież sam się przyznałeś do winy.

  12. #27
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Dodatkowo to, co się dzieje na innych forum nie ma nic związanego z forum mfo3.

  13. #28
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    złamałeś regulamin, jest ban - eot
    nastepnym razem probuj rozmawiac z administracja poprzez prywatna wiadomosc
    zamykam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •