Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    14 53.85%
  • Nie

    12 46.15%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Wykluczenie <20 leveli z rankingów PVP w ciągu 24h

  1. #16
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    nie chce mi się wygrzebywać, ale gdzieś w głowie siedzi u mnie wspomnienie związane z podobnym tematem i wydaje mi się, że odrzucone to było przez zachowanie pewnego rodzaju zachęty do rywalizacji
    medale za rankingi w 24h raczej nigdy nie były prestiżowe i łatwiej zdobywały je osoby "niestabilne" lub początkujące w pvp, taka bardziej nagroda na zachętę niż jakiś konkretny wyznacznik skilla

    osobiście wydaje mi się to fajne(nie pamiętam jaką miałem opinie na ten temat parę lat temu ), że nawet ktoś kompletnie nowy może się jakoś wyróżnić i poszpanować medalem

    bardziej bym poszedł w jeszcze większe sypanie tymi medalami, czyli np. codziennie po 3 medale dla każdej rangi, czyli 3 medalistów wśród Aspirantów, 3 medalistów wśród brązów, itd.
    nie lepiej byłoby uczynić je bardziej prestiżowymi? to w końcu medale

  2. #17
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    bardziej bym poszedł w jeszcze większe sypanie tymi medalami, czyli np. codziennie po 3 medale dla każdej rangi, czyli 3 medalistów wśród Aspirantów, 3 medalistów wśród brązów, itd.
    A wziąłeś pod uwagę to, że nie ma żadnego diamenta manu (1 złoto) oraz 3 diamenty auto? Takie osoby miałyby mieć codziennie złote medale (lub srebrne, brązowe w przypadku auto) za nic?

  3. #18
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    A wziąłeś pod uwagę to, że nie ma żadnego diamenta manu (1 złoto) oraz 3 diamenty auto? Takie osoby miałyby mieć codziennie złote medale (lub srebrne, brązowe w przypadku auto) za nic?
    Po pierwsze jestem raczej za zostawieniem medali w obecnej formie.
    Ale odpowiedz na twoje pytanie: nie mam pojecia jak wyglada ranking i srednio mnie to interesuje, za nic moze nie byloby medalu, ale postawienie warunku, że zdobyty rank musi byc wiekszy od zera by wystarczylo
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •