Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    14 53.85%
  • Nie

    12 46.15%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Wykluczenie <20 leveli z rankingów PVP w ciągu 24h

  1. #1
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Wykluczenie <20 leveli z rankingów PVP w ciągu 24h

    Proponuję wykluczyć mniejsze niż 20 poziomy z rankingów punktów rankingowych zdobytych w ciągu 24h.

    Nazwa:  SwU0GQd.png
Wyświetleń: 297
Rozmiar:  89.6 KB

    Przykładowa sytuacja.
    Wystarczy stworzyć nową postać, wbić 5 poziom i bezproblemowo zbierać medale za ranking zdobyty w ciągu 24h, bo nie ma problemu znaleźć nowicjuszy, z którymi można walczyć.

    A skoro przedziały PVP to 20/30/40/50/65, to nie widzę sensu brania pod uwagę <20 leveli w takich rankingach.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 07-02-2018 o 03:54

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    za te medale nic i tak nie ma a jak nowy gracz zdobedzie taki medal to pozniej chwali sie tym do 40lvl duzo graczy chwali sie np na prezce takim czyms

    ale Kim Chi nie da zdobywac 5lvl medali bo sama chce a oni jej utrudniaja wiec musi ich usunac z tego rankingu brawo wszystko dla siebie i 65lvl a mali lvl nie musza grac co nie ?

    po za tym co ja bede transwestycie tlumaczyl
    Ostatnio edytowane przez LejsoN ; 21-01-2018 o 14:35

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Na NIE.

    Każdy niezależnie od lvla jest równy i każdy powinien mieć takie same szanse na zdobycie medalu, czy ma 10 czy 65 lvl.
    Wykluczenie niższych lvli to dyskryminacja wobec nich.
    Równie dobrze można wykluczyć ciebie skoro przedziały to 20/30/40/50/65, a ty masz 68. Beznadziejny argument.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał CIAPARITTO Zobacz post
    ale Kim Chi nie da zdobywac 5lvl medali bo sama chce a oni jej utrudniaja wiec musi ich usunac z tego rankingu brawo wszystko dla siebie i 65lvl a mali lvl nie musza grac co nie ?

    po za tym co ja bede transwestycie tlumaczyl
    Ty się dobrze czujesz?

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Każdy niezależnie od lvla jest równy i każdy powinien mieć takie same szanse na zdobycie medalu, czy ma 10 czy 65 lvl.
    Wykluczenie niższych lvli to dyskryminacja wobec nich.
    Nie. Branie ich pod uwagę jest niesprawiedliwe wobec graczy z wyższymi poziomami, bo 5-19 levelem masz najwięcej możliwości stoczenia walk rankingowych, łatwo znaleźć nowicjusza, którego można pokonać będąc doświadczonym graczem, no i głównie brak limitów walk z innymi graczami w danym dniu.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 21-01-2018 o 14:48

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nie. Branie ich pod uwagę jest niesprawiedliwe wobec graczy z wyższymi poziomami, bo 5-19 levelem masz najwięcej możliwości stoczenia walk rankingowych, łatwo znaleźć nowicjusza, którego można pokonać będąc doświadczonym graczem, no i głównie brak limitów walk z innymi graczami w danym dniu.
    Jakoś 65 lvle górują w tym rankingu, nie jest on jakoś zdominowany przez niskie lvle. Wystarczy się postarać aby pokonać niski lvl, co nie znaczy że jak niski lvl się nie postara to nie wygra w tym rankingu. Moim zdaniem jest wszystko ok. Nie sądzę aby na niskim lvlu łatwiej było znaleźć gracza do PvP niż na wysokim. Limity wszystkie lvle mają takie same. Najlepiej niech zostanie tak jak jest.

  6. #6
    tetrax
    Konto usunięte
    Wykluczając levele 20< wykluczysz też siebie Kim.

    Propozycja za, na niskich poziomach to faktycznie jest zbyt proste.

    @down
    O, dobry pomysł, podoba mi się jeszcze bardziej.

    @lisu aka wróciłem
    20>* czemu wszyscy mają taki problem z nierównościami?
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 21-01-2018 o 16:50

  7. #7
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Zdobyty ranking powinien się liczyć jakoś wagowo, bo żaden problem wbić od 0 do 200 w porównaniu z 300 do 400.

  8. #8
    W sumie spoko, ja też się biłem na 20< bo wyżej nikogo nie było/nie byłem dość dobry, żeby wygrywać. Także najlepiej by było tak jak zaproponował Antek, powyżej 20 normalnie, poniżej *x%

  9. #9
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Tak miało być w sumie chyba od początku, ale jakoś pomysł umarł śmiercią naturalną ( to o czym antek pisze)

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    Zdobyty ranking powinien się liczyć jakoś wagowo, bo żaden problem wbić od 0 do 200 w porównaniu z 300 do 400.
    To w sumie lepsze rozwiązanie.

  11. #11
    Nie....
    Aktualnie jest dobre rozwiązanie. Wszyscy mają prawa do zdobycia medalu niezależnie od poziomu i ja jakoś w tym problemu nie widzę. Serio nie dyskryminujmy mniejszych poziomów. Jeżeli komuś to nie odpowiada to niech nie walczy.

  12. #12
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pozdrawiam Fanów Zobacz post
    Nie....
    Aktualnie jest dobre rozwiązanie. Wszyscy mają prawa do zdobycia medalu niezależnie od poziomu i ja jakoś w tym problemu nie widzę. Serio nie dyskryminujmy mniejszych poziomów. Jeżeli komuś to nie odpowiada to niech nie walczy.
    Nabicie ranku od 0 do 200 to coś innego (gdzie jest sporo nieogarniętych osób właśnie w tym przedziale ranku) niż nabicie od 200 do 400 (gdzie to, że ktoś ma 300 ranku pokazuje już, że jest ogarnięty). A już szczególnie stosuje się to dla niskich poziomów, 20> na przykład.

  13. #13
    Na tak, z argumentami powyżej wymienionymi i propozycją Antka też się zgadzam. I to nie jest żadna dyskryminacja tylko selekcja.
    "Sprawiedliwie, nie zawsze znaczy po równo."

  14. #14
    loderek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Na NIE.

    Każdy niezależnie od lvla jest równy i każdy powinien mieć takie same szanse na zdobycie medalu, czy ma 10 czy 65 lvl.
    Wykluczenie niższych lvli to dyskryminacja wobec nich.
    Równie dobrze można wykluczyć ciebie skoro przedziały to 20/30/40/50/65, a ty masz 68. Beznadziejny argument.
    prawda święte słowa

  15. #15
    nie chce mi się wygrzebywać, ale gdzieś w głowie siedzi u mnie wspomnienie związane z podobnym tematem i wydaje mi się, że odrzucone to było przez zachowanie pewnego rodzaju zachęty do rywalizacji
    medale za rankingi w 24h raczej nigdy nie były prestiżowe i łatwiej zdobywały je osoby "niestabilne" lub początkujące w pvp, taka bardziej nagroda na zachętę niż jakiś konkretny wyznacznik skilla

    osobiście wydaje mi się to fajne(nie pamiętam jaką miałem opinie na ten temat parę lat temu ), że nawet ktoś kompletnie nowy może się jakoś wyróżnić i poszpanować medalem

    bardziej bym poszedł w jeszcze większe sypanie tymi medalami, czyli np. codziennie po 3 medale dla każdej rangi, czyli 3 medalistów wśród Aspirantów, 3 medalistów wśród brązów, itd.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •