Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że powinno się coś zmienić w cotygodniowych żetonach za ligi?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 77.78%
  • Nie

    6 22.22%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Tygodniowe żetony za ligi

  1. #16
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    a to wychodzi na to, ze tylko źle użyłem znaku mniejszości, wstawiając go po liczbie.

    Cytat Napisał https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Znaki-mniejszosci-i-wiekszosci;17612.html
    Znak graficzny [ < ] (znak mniejszości) oznacza, że liczba lub wyrażenie poprzedzające go są mniejsze od liczby lub wyrażenia następujących po nim, np. x < 65 oznacza, że x jest mniejsze od 65. Z kolei znak graficzny [ > ] (znak większości) oznacza, iż liczba lub wyrażenie poprzedzające go są większe od liczby lub wyrażenia następujących po nim, np. x > 65 oznacza, iż x jest większe od 65.
    <65lvl i 65lvl>, pasuje?

  2. #17
    Doceniam troskę o nowych graczy, bo fakt każdemu nowemu ciężko zmierzyć się ze "starymi" chociażby z powodu różnic w eq. Wystarczy jednak zobaczyć, że w każdym rankingu jest przynajmniej kilka osób mających poziom inny niż ligowy. Dlatego jestem na nie. Osoby, które expią, i tak dążą do wbicia max lvl, a żetony mogą czerpać z toczonych w międzyczasie walk (większość graczy z zablokowanym lvl i tak musi walczyć z graczami z wyższym poziomem, jeśli chce otrzymać nagrodę tygodniową).

  3. #18
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    a to wychodzi na to, ze tylko źle użyłem znaku mniejszości, wstawiając go po liczbie.



    <65lvl i 65lvl>, pasuje?
    Obe te wyrażenia znaczą to samo...

  4. #19
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    a to wychodzi na to, ze tylko źle użyłem znaku mniejszości, wstawiając go po liczbie.

    Cytat Napisał https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Znaki-mniejszosci-i-wiekszosci;17612.html
    Znak graficzny [ < ] (znak mniejszości) oznacza, że liczba lub wyrażenie poprzedzające go są mniejsze od liczby lub wyrażenia następujących po nim, np. x < 65 oznacza, że x jest mniejsze od 65. Z kolei znak graficzny [ > ] (znak większości) oznacza, iż liczba lub wyrażenie poprzedzające go są większe od liczby lub wyrażenia następujących po nim, np. x > 65 oznacza, iż x jest większe od 65.
    <65lvl i 65lvl>, pasuje?
    Może ci to wytłumaczę inaczej - to co wskazuje "strzałka" jest zawsze mniejsze, niezależnie od tego z której strony liczby jest. Już rozumiesz?

  5. #20
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Może ci to wytłumaczę inaczej - to co wskazuje "strzałka" jest zawsze mniejsze. Już rozumiesz?
    Można jeszcze prościej.

    >65 oraz 65< to liczby WIĘKSZE od 65, a <65 oraz 65> to liczby MNIEJSZE od 65.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •