Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że powinno się coś zmienić w cotygodniowych żetonach za ligi?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 77.78%
  • Nie

    6 22.22%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Tygodniowe żetony za ligi

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Tygodniowe żetony za ligi

    Proponuję przywrócenie tygodniowych nagród (chociaż częściowych) na levelach poza przedziałowymi. To co się obecnie dzieje to jest karanie graczy za walki pvp, a najbardziej uderza to w nowe osoby, bowiem to one walczą i expią postać, a załapanie się na cotygodniową nagrodę graniczy z cudem. W dodatku na tych granicznych poziomach spotykamy już tylko doświadczonych dopakowanych graczy i ciężko jest się wybić. W czym walczący gracz na 21 poziomie jest gorszy od graczy na 20 poziomie?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Dobrze wiemy, że nie wejdzie, ale za. Poziomy rankingowe mają swoje turnieje, a samo to ograniczenie miało jedynie zebrać graczy na nie. Teraz gracze są zebrani, więc można odblokować żetsy.

  3. #3
    Falafel
    Konto usunięte
    Za. Dobrze znam ten ból wbiłem 39 lvl srebrną ligę auto od aspiranta w tydzień i nie dostałem żetonków ;(

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Na nie zobaczcie jak malo osob walczy na 30lvl czy na 20lvl a gracze poustawiali sie na 33/22 zeby tylko wygrywac walki z 20/30
    predzej bym zwiekszyl nagrody zeby tych 22/33 lvl przyciagnac na 20/30lvl

  5. #5
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    a gracze poustawiali sie na 33/22 zeby tylko wygrywac walki z 20/30
    No jasne. Tylko po co wygrywać jak nie ma nagrody?

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Za. Dobrze znam ten ból wbiłem 39 lvl srebrną ligę auto od aspiranta w tydzień i nie dostałem żetonków ;(
    Dostałeś za pierwszy awans do wyższej ligi.

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    No jasne. Tylko po co wygrywać jak nie ma nagrody?
    rywalizacja kazdy chce miec jak najwieksze rankingi manu/auto
    na walkach sie nie zarabia powtarzam kilkanasty raz na forum

  8. #8
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Antek ma tu trochę racji, ale odnośnie tylko poziomów 65<.
    na 65>lvl to wola gracza, czy chce żetony za ligi, czy fabulić i mieć przewagę w statach

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    Antek ma tu trochę racji, ale odnośnie tylko poziomów 65<.
    na 65>lvl to wola gracza, czy chce żetony za ligi, czy fabulić i mieć przewagę w statach
    Chyba na odwrót. 65< ma wybór, 65> go nie ma.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    źle skminiłeś fakt mojego odniesienia do Antka. postać wbijająca poziom, czyli mniejszy niż poziom docelowy - obecnie 65 lvl, musi w dzień wypłaty osiągnąć poziom rankingowy, co nie zawsze jest takie łatwe. postać z poziomem 66 i wyższym takiego problemu nie ma, bo odblokował go sobie, czyli świadomie zrezygnował z żetonów tygodniowych na koszt większej ilości punktów statystyk. swoją drogą, brak wypłat dla poziomów nierankingowych został wprowadzony właśnie po to, aby dać graczom wybór - albo żetony, albo punkty statystyk, głównie dla tych 66lvl+

    reasumując - jestem za przydzielaniem jakiejś części wypłaty dla poziomów 65<, natomiast na nie dla 65>
    Ostatnio edytowane przez Hydra ; 21-01-2018 o 11:16 Powód: jak niżej

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    reasumując - jestem za przydzielaniem jakiejś części wypłaty dla poziomów 65<, natomiast na nie dla 66>
    65>

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    źle skminiłeś fakt mojego odniesienia do Antka. postać wbijająca poziom, czyli mniejszy niż poziom docelowy - obecnie 65 lvl, musi w dzień wypłaty osiągnąć poziom rankingowy, co nie zawsze jest takie łatwe. postać z poziomem 66 i wyższym takiego problemu nie ma, bo odblokował go sobie, czyli świadomie zrezygnował z żetonów tygodniowych na koszt większej ilości punktów statystyk. swoją drogą, brak wypłat dla poziomów nierankingowych został wprowadzony właśnie po to, aby dać graczom wybór - albo żetony, albo punkty statystyk, głównie dla tych 66lvl+

    reasumując - jestem za przydzielaniem jakiejś części wypłaty dla poziomów 65<, natomiast na nie dla 66>
    To samo napisałem. 65<, czyli większy, niż 65 ma wybór, 65>, czyli mniejszy, niż 65 go nie ma.

    Reasumując poziomy powyżej 65 powinny dostawać żetsy, a poniżej 66 nie? Wtf ?!

  13. #13
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    >65 to większy od 65, a <65 to mniejszy od 65.

    Według mnie Hydra ma rację. Żetony tygodniowe dla każdego poziomu <65, a dla >65 już nie.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    To samo napisałem. 65<, czyli większy, niż 65 ma wybór, 65>, czyli mniejszy, niż 65 go nie ma.

    Reasumując poziomy powyżej 65 powinny dostawać żetsy, a poniżej 66 nie? Wtf ?!
    odróżniasz znaki większości i mniejszości w matematyce?
    65lvl< - mniejszy niż 65lvl, czyli 1-64lvl; 65lvl> - większy niż 65lvl, czyli 66-69lvl

    i tak własnie twierdzę, poziomy większe niż 65lvl [66-69lvl] mają wybór, ponieważ przy wbiciu 66lvl'a poziom rankingowy 65lvl zostaje, chyba że go świadomie wyłączy, wtedy widnieje 66lvl i można dodać 10pkt statystyk. czy to nie wybór?
    Ostatnio edytowane przez Hydra ; 21-01-2018 o 10:39

  15. #15
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    odróżniasz znaki większości i mniejszości w matematyce?
    65lvl< - mniejszy niż 65lvl, czyli 1-64lvl; 65lvl> - większy niż 65lvl, czyli 66-69lvl

    i tak własnie twierdzę, poziomy większe niż 65lvl [66-69lvl] mają wybór, ponieważ przy wbiciu 66lvl'a poziom rankingowy 65lvl zostaje, chyba że go świadomie wyłączy, wtedy widnieje 66lvl i można dodać 10pkt statystyk. czy to nie wybór?
    Chyba cię delikatnie rozczaruję - zapis x>y oznacza, że y jest mniejsze od x. I analogicznie, 65> oznacza levele mniejsze od 65 (poza tym 65> nie jest równoznaczne z >65). Układałeś kiedyś jakiś skrypt?

    Co do propozycji, jak najbardziej na tak - żetony dla wszystkich poziomów mniejszych od 66.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 21-01-2018 o 15:34

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •