Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 137

Temat: Gimbusowy las

  1. #16
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Może jakiś dom do bójek w devos albo w innym mieście.

  2. #17
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    mimo wszystko łapanie ludzi w okolicach dilli jest po prostu bez sensu - bardziej podpada pod znęcanie się. Z pewnością zraża i irytuje.
    Sądzę że powinno być to możliwe dopiero przy Lange
    Nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie łapać ziomka o nicku PATRYKXDPROPVPKOX z 8 lvlem, bo to jest po prostu bez sensu. Oczywiście przez pierwsze 2 dni to byłby naturalny proceder, ale później się znudzą. Ta gra jest nudna bez bójek, równie dobrze mogłaby być singleplayer, nic by się nie zmieniło, poza wymianą mini, co każdy robi na auto.

  3. #18
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Proponuje bójki w gospodach.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał Barbarzyńca Zobacz post
    Proponuje bójki w gospodach.
    Też o tym myślałem, byłby sens spotkań w gospodach które obecnie świecą pustkami.
    I te bójki w gospodach mogłyby być oglądane przez osoby trzecie tak jak na igrzyskach śmierci.

  5. #20
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Kim bym był gdybym nie popierał takich propozycji, oczywiście że jestem za!
    Jak już by miał być system czaszek, to system przedziałów bójkowych traci w ogóle sens.
    Ale trzeba by wyznaczyć lilość ataków + różnica lvl dla różnych czaszek. Zakładam że im większa różnica poziomów tym mniej ataków trzeba by zdobyć jakąś czaszkę. Poza tym fajnie by było gdyby z takich osób była większa szansa na drop przedmiotów i gemów ( np. większa szansa na przedmiot x o 20% lub na gem y o 10% )
    Moim zdaniem osoby z czaszkami mogły być atakowane wszędzie ale nie w miastach (bez przesady)

  6. #21
    Czemu by nie zrobić jak w MFO2 - łapanie graczy dozwolone wszędzie, ale z Twojego przedziału. Przykładowo gracz z 65 lvl'em mógłby atakować +/- 6 lvl'i, jeżeli za mało to można zwiększyć i wraz ze wzrostem poziomu ten limit się rozszerza. Czaszki za to by nie było.

    Jeżeli już mają być bójki wszędzie i dozwolone będzie atakowanie każdego, to tylko z tymi czaszkami, co już było wspomniane. I najlepiej gdyby najważniejsze lokacje związane z fabułą były jak dotąd - na pewno trafiłby się taki Andrzej co by lubił całymi dniami dręczyć małe lvl'e, przez co zamiast zyskiwać nowych graczy to jeszcze szybciej by oni odchodzili.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Czemu by nie zrobić jak w MFO2 - łapanie graczy dozwolone wszędzie, ale z Twojego przedziału. Przykładowo gracz z 65 lvl'em mógłby atakować +/- 6 lvl'i, jeżeli za mało to można zwiększyć i wraz ze wzrostem poziomu ten limit się rozszerza. Czaszki za to by nie było.
    Dla mnie to jest jedna z najgorszych rzeczy w mfo. Jak jeszcze grałem parę lat temu to bardzo mnie ta zmiana wkurzała gdy osoba z wyższym levelem mnie mogła atakować i jeszcze walczyć o rank, gold i eq. Jestem całkowicie przeciwny tego typu przedziałom. Uważam, że powinno być prosto do bólu: wyższy level atakuje mniejszy = dostaje czaszkę.

  8. #23
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Dla mnie to jest jedna z najgorszych rzeczy w mfo. Jak jeszcze grałem parę lat temu to bardzo mnie ta zmiana wkurzała gdy osoba z wyższym levelem mnie mogła atakować
    W tej propozycji tym bardziej będzie można zostać zaatakowanym przez wyższy lvl i to nie kilka, ale kilkadziesiąt. Wszyscy tutaj się wypowiadający mają prawdopodobnie maksymalny poziom w grze, przez co łatwo Wam to przełknąć.

    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    i jeszcze walczyć o rank, gold i eq
    Atakując mniejszy lvl - nie dostajesz nic oprócz golda załóżmy, ale walcząc z równym lub wyższym poziomem można by było już dostać co tylko możliwe.

  9. #24
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Dla mnie to jest jedna z najgorszych rzeczy w mfo. Jak jeszcze grałem parę lat temu to bardzo mnie ta zmiana wkurzała gdy osoba z wyższym levelem mnie mogła atakować i jeszcze walczyć o rank, gold i eq. Jestem całkowicie przeciwny tego typu przedziałom. Uważam, że powinno być prosto do bólu: wyższy level atakuje mniejszy = dostaje czaszkę.
    bez przesady, nie po jednym ataku, z doświadczenia wiadomo, że niższe lvle bywają wkurzające, także utemperowanie delikwenta nie powinno być z miejsca karane, czaszki = recydywa, imo od trzech ataków poza przedziałem powinna wskakiwać, przy czym nalicza się w nieskończoność i spada dziennie jedna, a ubicie czaszki daje jakieś profity + złoczyńcy spada o ileś tam liczba do odczaszkowania, przy czym to już do ustalenia w praniu, zależy jak się system sprawdzi

    @up to jakie mamy lvle jest bez znaczenia, po prostu chcemy normalnej gry, część wypowiadających się pamięta czasy bójek i to jeden z powodów dla których wciąż tu są, właśnie to że ich też bili, a potem oni bili innych. to nie margonem, gdzie rzeczywiście można kogoś zablokować w ten sposób, tu jest ochronka. a przy okazji, w margonem gra dużo więcej osób nastawionych na pvp niż w mfo kiedykolwiek grało, mimo że pvp w mfo jest x razy lepsze. pomysły dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 17-01-2018 o 22:02

  10. #25
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Wszystko spoko, ale musi być też ranking czaszek.

  11. #26
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Wszystko spoko, ale musi być też ranking czaszek.
    Jakie nagrody?

  12. #27
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Rózga od mikołaja w Eternii.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    W tej propozycji tym bardziej będzie można zostać zaatakowanym przez wyższy lvl i to nie kilka, ale kilkadziesiąt. Wszyscy tutaj się wypowiadający mają prawdopodobnie maksymalny poziom w grze, przez co łatwo Wam to przełknąć.

    Atakując mniejszy lvl - nie dostajesz nic oprócz golda załóżmy, ale walcząc z równym lub wyższym poziomem można by było już dostać co tylko możliwe.
    Nie wiem o co ci gościu chodzi, sorry. Jestem za tym by można było atakować każdy niższy level, ale żeby była za to kara w postaci czaszki.
    Przy czym słowo kara nie jest do końca poprawne, bo ci co pamiętają czasy czaszek w MFO2 wiedzą, że były osoby których celem było zdobycie jak największej liczby czaszek i nawet były chyba rankingi czach. To było super, jedni polowali na mniejsze levele, a drudzy polowali na czachy.

  14. #29
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Pomysły na bójki wszędzie, ale od Langeburga i ewentualnie poza mapami obowiązkowymi do przejścia, jak najbardziej za, z systemem czaszek.
    Jakby jeszcze weszły do gry osiągnięcia, to mogłoby być ich dużo związanych z tym systemem np zabicie kilku czaszek.
    Jeśli ktoś przestałby grać przez to, że go kilka razy zaatakowali, to i tak by długo nie pograł.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 17-01-2018 o 22:22

  15. #30
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Nie wiem o co ci gościu chodzi, sorry. Jestem za tym by można było atakować każdy niższy level, ale żeby była za to kara w postaci czaszki.
    Przy czym słowo kara nie jest do końca poprawne, bo ci co pamiętają czasy czaszek w MFO2 wiedzą, że były osoby których celem było zdobycie jak największej liczby czaszek i nawet były chyba rankingi czach. To było super, jedni polowali na mniejsze levele, a drudzy polowali na czachy.
    To może Ci "gościu" sprecyzuję. Piszesz, że nie lubiłeś czasów gdy byłeś atakowany przez wyższe lvl'e. ale przecież w Twojej propozycji taka postać rzeczy będzie jak najbardziej normalna. Masz maksymalny poziom, więc Ci to pasuje, jednakże teraz nie potrafisz się postawić w sytuacji, w której Ty kiedyś również byłeś - miałeś niższy poziom.
    Jeżeli jeszcze czegoś nie rozumiesz to Ci to z chęcią wyjaśnię, ale na pewno nie byłoby to konieczne gdybyś uważnie przeczytał swoje i moje wypowiedzi.

    Nie jestem przeciwny czaszkom, ale na pewno trzeba się kilka razy zastanowić i dobrze to dopracować, aby dobrze funkcjonowała i większość miała z tego korzyści, przy okazji nie krzywdząc nowych graczy i tych mniej ogarniętych z mniejszymi poziomami.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •