Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 137

Temat: Gimbusowy las

  1. #76
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Haha. Gdy zaczynałem czytać ten temat miałem poczucie, że stoi za nim jakakolwiek poważna idea, ale w tym momencie się już ośmieszasz.

    Zacznę od prostego wyprowadzenia Cię z błędu - Twoje obserwacje są błędne. Nie "przewijały się te same nicki", tylko "zwracałem uwagę wyłącznie na te same nicki".
    Dalej nie czytam, atak personalny, proba osmieszenia a gdy przychodzi do kontrargumentu to jedyny jaki masz to "moje obserwacje na ktore rowniez nie mam zadnych zrodel są lepsze od twoich".
    Popraw fedore i nie bóldup w moim temacie.

    - - - - - - - - - -

    Dobra, chcesz źródła? Masz źródła.
    Oto kilka rankingów, więcej mi się nie chciało sprawdzać.
    Kolor czerwony = stary gracz, zarejestrowany grubo przed 2015, z reguły w okolicach 2013.
    Kolor zielony = nowy gracz (lub stary, ale usunął konto i założył nowe ale go nie poznaję).


    O, to jest ciekawy ranking, złoto w 24h, świadczy o aktywności graczy a nie skillu:

    Ja tu widzę same stare mordy, wiecznie te same. Nowych nie przybywa.
    Te rankingi są zdominowane od lat przez te same osoby, nowi gracze NIC nie osiągają. Dlaczego? Bo się nudzą grą zanim cokolwiek osiągną.
    Ostatnio edytowane przez Samael ; 18-01-2018 o 14:39

  2. #77
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    ale walcząc z równym lub wyższym poziomem można by było już dostać co tylko możliwe.
    "dostać co tylko możliwe" trochę takie meh złapiesz sobie Fannindela wypadnie z niego cos +8/7/6 a ten się popłacze i usunie (bez urazy)
    Ogólnie propozycja nr 438758435 i wiele podobnych pewnie jeszcze powstanie a i tak tego nie wprowadzą ale jak najbardziej na tak poza tym dropieniem eq bo jednak pewnych rzeczy serio szkoda osoby wydające (wgl jeżeli jeszcze takie są) hajs na gre tylko po to żeby np kuć eq wypadnie z takiego ludzika +7 i on musi wydać kolejne pieniądze ( a no tak hajsy dla adminów!!!!) na zrobienie tej rzeczy i meczeniu się nie mówiąc tu o naszym kochanym wrednym kowalu (xD)

  3. #78
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Podstawowym błędem jest mylenie graczy, którzy siedzą na globalu 24/7 lub wymieniają codziennie wszystkie minibossy dla eq +1 z graczami fabularnymi. Zakładam, że jest to dokładnie: zerowa przyjemność (nie liczę przypadków np. leona z przyczyn wiadomych). Trochę patologiczne, że to jest rozrywka dla ludzi. To w żadnym wypadku nie są gracze fabularni, tylko zwykłe szaraki, które liczą, że kiedyś to im się przyda.
    W mfo nie ma prawa być tak dużo graczy fabularnych, szczególnie na 65 poziomie. Skoro i tak nikt nie robi ciekawych questów, dziennych questów to chyba lepiej iść w stronę rywalizacji. Jedynie upek fabularny co pół roku by sprawi, że mało osób zdąży się znudzić ciągłym biciem tych samych bezbarwnych postaci.
    O wydawanym hajsie mówiłem tylko tyle, że grupa "fabularzy" (już wąsko mówiąc), jako całość generuje największe zyski. A to dlatego, że po prostu jest ich najwięcej. Jakby przeliczyć na gracza to może się okazać, że wydają najmniej. Ogólnie co do hajsu są nieco inne podziały "grup", ale to już znowu inny temat
    W każdej grze MMORPG każdego gracza można utożsamiać z "graczem fabularnym". Jedynie ci zaangażowani w rywalizację z innymi generują dodatkowe przychody i po prostu bardziej znają się na grze.
    Ale zamiast zrobić tak, by dużo graczy walczyło PvP i TvT będziecie zniechęcać graczy fabularnych trzyletnim czasem oczekiwania na update fabularny. Tak trzymać!
    Spełnienie tej propozycji sprawi, że "Zdobywcy" będą się chętniej utrzymywać przy grze - ale oni i tak by się utrzymywali
    No i od razu zakładajmy, że nie dojdzie nikt nowy, nikt z bicia minibossów nie zacznie walczyć PvP i starzy gracze nie wrócą powalczyć z nowymi zasadami. Lepiej nic nie robić - tak będzie najlepiej xD
    Gracz nękany ma znacznie większą szansę zrezygnować.
    Czy my jesteśmy w gimnazjun? To pewnie znowu ci hejterzy. HEJT STOP NIE HEJTUJ NIE BIJ SŁABSZYCH BO MOŻE SOBIE TEGO NIE RZYCZOM
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 18-01-2018 o 15:05

  4. #79
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Dalej nie czytam, atak personalny, proba osmieszenia a gdy przychodzi do kontrargumentu to jedyny jaki masz to "moje obserwacje na ktore rowniez nie mam zadnych zrodel są lepsze od twoich".
    Popraw fedore i nie bóldup w moim temacie.

    - - - - - - - - - -

    Dobra, chcesz źródła? Masz źródła.
    Oto kilka rankingów, więcej mi się nie chciało sprawdzać.
    Kolor czerwony = stary gracz, zarejestrowany grubo przed 2015, z reguły w okolicach 2013.
    Kolor zielony = nowy gracz (lub stary, ale usunął konto i założył nowe ale go nie poznaję).


    O, to jest ciekawy ranking, złoto w 24h, świadczy o aktywności graczy a nie skillu:

    Ja tu widzę same stare mordy, wiecznie te same. Nowych nie przybywa.
    Te rankingi są zdominowane od lat przez te same osoby, nowi gracze NIC nie osiągają. Dlaczego? Bo się nudzą grą zanim cokolwiek osiągną.
    Spójrzmy może na jakiś ranking, który pokaże najbardziej czy nowi gracze coś osiągają - na przykład Arena: mistrzowie:

    Zarejestrowani/grający przed 2014: Kim Chi, Czervik, Hypnosis, Kaioken, Farben, Znachor (łącznie 6 osób)
    Zarejestrowani w/po 2014: Ksiaze Gra Magiem, AJKS, Bediii, Amash, Adrenalize, Villain, ReLIFE, Anubis, Dorcziks (łącznie 8 osób)

    Przed 2015 - 8 osób
    w/po 2015 - 6 osób

    Nie wiem co ma to pokazywać.

  5. #80
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Spójrzmy może na jakiś ranking, który pokaże najbardziej czy nowi gracze coś osiągają - na przykład Arena: mistrzowie:

    Zarejestrowani/grający przed 2014: Kim Chi, Czervik, Hypnosis, Kaioken, Farben, Znachor (łącznie 6 osób)
    Zarejestrowani w/po 2014: Ksiaze Gra Magiem, AJKS, Bediii, Amash, Adrenalize, Villain, ReLIFE, Anubis, Dorcziks (łącznie 8 osób)

    Przed 2015 - 8 osób
    w/po 2015 - 6 osób

    Nie wiem co ma to pokazywać.
    Arena: przewaga zwycięstw:
    4 nowi gracze, 11 starych graczy.

    Nie wiem co ty próbujesz udowodnić.
    Nawet z tego jednego rankingu co podałeś jasno wynika że graczy starych jest więcej niż tych nowych i to nawet w większej proporcji niż ty podałeś, bo taki AJKS gra od dawna. Kilku z pozostałych też zapewne grało wcześniej na innych kontach.
    Ostatnio edytowane przez Samael ; 18-01-2018 o 15:17

  6. #81
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Spójrzmy może na jakiś ranking, który pokaże najbardziej czy nowi gracze coś osiągają - na przykład Arena: mistrzowie:

    Zarejestrowani/grający przed 2014: Kim Chi, Czervik, Hypnosis, Kaioken, Farben, Znachor (łącznie 6 osób)
    Zarejestrowani w/po 2014: Ksiaze Gra Magiem, AJKS, Bediii, Amash, Adrenalize, Villain, ReLIFE, Anubis, Dorcziks (łącznie 8 osób)

    Przed 2015 - 8 osób
    w/po 2015 - 6 osób

    Nie wiem co ma to pokazywać.
    Śmiem w to wątpić.
    Nie sądzę by Mash w dzień swojej rejestracji zdobył 28lv, wbił do ligi brązowej itp.
    Ciaparito czy jak mu tam również gra od dawna. Co chwilę robi nowe konto lub postać i walczy na niskich poziomach.
    Anime tak samo, nie wbija koleś 20lv i już miał srebro, chwilę potem ligę złotą itd.
    Peggy brąz to multi Fanty, który grał znacznie wcześniej. Aha, i ma zarejestrowane konto w 2014. Jak nie wcześniej.
    Bedii od razu po rejestracji ma 556 ranku na 16 poziomie. I bez żadnej przyczyny napisał "v2" na swojej prezentacji xD
    AJKS zarejestrowany w 2014 xDDD
    Villain to również Anime i odniosłem się do niego na górze.
    Bank Absolute grał sporo przed 2014. Wcześniej miał inne postacie, a jego obecna główna to któraśtam postać. Od zawsze był nastawiony na PvP i co jakiś czas usuwa postać i robi nową. Byłem w nim w drużynie z rok także ten.
    Danger chyba miał wcześniej inne konto. Jak nie, to to jedyny w topce Arena: Mistrzowie, który nie miał konta przed 2014.
    P O T Ę Ż N Y T E S T E R

    @down
    Także elo
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 18-01-2018 o 15:30

  7. #82
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Danger ma konto jeszcze przed 2014 ale się kasował wiele razy.

  8. #83
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Dyskusja nabrała bardzo fajnego tępa jednak dalej w 90% jestem przekonany,że prośba jaką była przywrócenie wiekowego lasu jako bójkowego zostanie tak samo spławiona jak temat liliany dotyczący rózgi potępienia. Zaraz pojawi się Tomi/Krycha którzy pobanuje większość osób zbyt aktywnie udzielających się w temacie i na tym się niestety skończy. Leonardo, Samael, herbatoholik i inni wszyscy mają racje odnośnie tego czemu gracze nie zostają w grze na dłużej. Dodatkowo jeśli chodzi o ranking pvp to dodam,że dane przedstawione przez Sameala są rażąco prawdziwe to porównajmy jeszcze dodatkowo średnią rankingu jaką trzeba osiągnąć aby znaleźć się w "elitarnym top15". Obecnie 15 osoba posiadająca największą ilość rankingu manual posiada 287 punktów. Kiedyś żeby być w top 20 trzeba było posiadać taką ilość jaką posiadam ja na top 3 (565 pkt.) To chyba też daje z lekka do myślenia Moim zdaniem nie ma co się dalej wypowiadać, może admistracja się kiedyś zlituje i odniesie do naszych wylewanych żali.

    pozdrawiam osoby wypowiadające się odnośnie zostawania w grze które tkwią w grze od roku 2016-2017haha

  9. #84
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    ja na top 3 (565 pkt.) To chyba też daje z lekka do myślenia .
    Top 3 z 565 pkt po prostu śmiech na sali gdy kiedyś żeby mieć top 3 trzeba było posiadać minimum tego diamenta
    A teraz wbicie diamenta manu jest praktycznie niemożliwe (halo coś siem popsuło)

  10. #85
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Zaraz pojawi się Tomi/Krycha którzy pobanuje większość osób zbyt aktywnie udzielających się w temacie i na tym się niestety skończy
    Dyskutujcie na poziomie, o co proszę, to się tak nie skończy.

    Na razie cenzurowałem zbyt mocne wypowiedzi, ale postarajcie się dyskutować bez nich.
    Bididididid!

  11. #86
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Dalej nie czytam, atak personalny, proba osmieszenia a gdy przychodzi do kontrargumentu to jedyny jaki masz to "moje obserwacje na ktore rowniez nie mam zadnych zrodel są lepsze od twoich".
    Popraw fedore i nie bóldup w moim temacie.
    Nie wiem gdzie widzisz ataki personalne. Atakuję Twoje argumenty, nie Ciebie.

    Dobra, chcesz źródła? Masz źródła.
    Oto kilka rankingów, więcej mi się nie chciało sprawdzać.
    Kolor czerwony = stary gracz, zarejestrowany grubo przed 2015, z reguły w okolicach 2013.
    Kolor zielony = nowy gracz (lub stary, ale usunął konto i założył nowe ale go nie poznaję).
    >2015
    >stary gracz, walczył w Wiekowym Lesie

    CO
    Wiesz kiedy w Wiekowym Lesie wyłączono bójki? W 2012... Powiedz otwarcie, że po prostu dostosowujesz sobie te dane do tezy.
    Bo nie mogę uwierzyć, że poważnie wrzucasz ranking walk PvP jako dowód tezy "tylko starzy gracze grają" xD
    A może ranking doświadczenia? Sprawdzasz czy gracz, który zaczął w 2016 może być wyżej niż ktoś kto expi od 4 lat? Znasz odpowiedź.

    Sprawdziłem sobie wczorajszy ranking golda 24h (wczorajszy - czyli z całego dnia).
    (zielony - 2017 i później, żółty - 2015-2017, czerwony - wcześniej).
    A i tak nie słuchasz - jeżeli mamy liczyć rozwój gry w kwestii nowych graczy, to czemu ich szukasz na pierwszych miejscach rankingów? xD

  12. #87
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Aha, on jeszcze nie skumał, że "Wiekowy Las" aka "Gimbusowy Las" to metafora.
    Ręce mi opadły.

    A i tak nie słuchasz - jeżeli mamy liczyć rozwój gry w kwestii nowych graczy, to czemu ich szukasz na pierwszych miejscach rankingów? xD
    Jeżeli fakt, że te same osoby od 5 lat okupują pierwsze miejsca w rankingach nie jest dla ciebie zastanawiający to nic na to nie poradzę.
    Możesz zaprzeczać, bagatelizować i krzyczeć co chcesz. Ale się mylisz i to nie pierwszy raz. W zasadzie od początku twojej kariery na tym forum udzielasz się w tematach na zasadzie wbijania kija w mrowisko, nie bez powodu masz łatkę trolla. Dlatego nie widzę dalszego sensu by z tobą na ten temat dyskutować. Ja swoje racje przedstawiłem w poprzednich postach, ty nie wszystkie te posty przeczytałeś ze zrozumieniem, nie mam ochoty się powtarzać.

    Natomiast chętnie podyskutuję z każdą inną osobą która ma odmienne ode mnie zdanie na temat bójek.
    Ostatnio edytowane przez Samael ; 18-01-2018 o 16:09

  13. #88
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Jeżeli fakt, że te same osoby od 5 lat okupują pierwsze miejsca w rankingach nie jest dla ciebie zastanawiający to nic na to nie poradzę.
    Zastanawiający jest fakt, że Twoim zdaniem od końcówki 2014 minęło 5 lat.
    https://web.archive.org/web/20161001...3.pl/ranks.php
    Pod tym linkiem masz możliwość poprzeglądania rankingów na przestrzeni ostatnich paru lat. Sam zobacz, ile graczy się przewijało. Jasne, wielu spośród z nich się powtarza. Ale to jest akurat w zupełności normalne.

    W zasadzie od początku twojej kariery na tym forum udzielasz się w tematach na zasadzie wbijania kija w mrowisko, nie bez powodu masz łatkę trolla.
    Ok. To jest klasyka ad personam.

  14. #89
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Anime i Skuzz się zaliczają do czerwonych. Ten tak samo weryfikuje swoje wypowiedzi xD Już o Barbarzyńcy, który gra od 2011 nie wspomnę.

    Ok. To jest klasyka ad personam.
    CHWILECZKĘ!

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?37988-Bitcoin
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?37479-Sesja
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...go-dla-umysłu
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-Kaczor-Donald
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?36185-Tort
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...przedziło-USA
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-administracji
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...wiedzi-nagroda!
    To są pierwsze 2 strony twoich tematów, im głębiej, tym więcej głupich tematów.

    Posty miałem linkować, ale zabrakło miejsca na karty na górze ekranu (1920x1080). Ogółem czasem normalne posty piszesz w tematach dot. upków, czasem jakieś propozycji typu to i innych dyskusji.
    Pytanie od nowego gracza w [Pytania]? Haha, napiszę coś, że ktoś nie rozumie o czym pisze
    Hydepark? Pewnie służy do pisanie głupot, kopiowania past z demotywatorów i wklejania tam. O, może jeszcze jakieś wulgaryzmy?
    Dyskusja o zmianach w PvP, TvT czy KG? Lol, wystarczy zbesztać czyjeś argumenty i wygrywam kłótnię, po co mi jakieś argumenty
    Dostałem panel admina? Hmm, co by tu zrobić
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 18-01-2018 o 16:38

  15. #90
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    I jeszcze jeden argument co do ograniczeń levelowych w atakowaniu niższych poziomów. Bo parę osób tak bardzo to podkreśla, że to zmiana na lepsze i że biedne niskie levele atakowane przez 65 poziomy...
    Nie zliczę, nie jestem w stanie zliczyć ile razy się tym niskim levelom zaatakowanym przez wyższe poziomy pomagało.
    Przecież to aż opłaca się pomagać tym maluczkim biednym noobkom! Typek ma 20 poziom, został zaatakowany przez 65, wzywa sos, wbijam, pomagam, agresor nie może wziać do walki nikogo z poziomem wyższym niż 20, w efekcie przegrywa. ILEŻ RAZY się pomagało, leciało się z jednego końca Arkadii na drugi żeby zdążyć pomóc, dla zabawy, dla satysfakcji. Z tych bójek często robiły się większe bitwy, zlatywali się gracze z wszystkich miast i nawzajem nawalali jeden do drugiego. Swoimi zmianami i chęcią ochrony nowych graczy zabiliście jedyną rozrywkę w grze. Co nam pozostaje? Bicie minibossów codziennie? Coraz częściej słyszę że nie ma z kim, nie ma sensu, nie ma po co. Antek mówił że nie ma opcji znaleźć kogokolwiek na Orka Królewskiego, to jest prawda. Co innego można robić? Expić? Kopać w kopalni? To nie jest rozrywka, która mogłaby zatrzymać ludzi na dłużej.

    Ja widzę tylko dwa rozwiązania w obecnej sytuacji w mfo:
    1. Częstsze aktualizacje fabularne + opłacenie reklamy.
    2. Postawienie w większym stopniu na rywalizację w grze.

    Na pierwsze nie mamy wpływu i dobrze wiemy wszyscy, że nic się w tej kwestii nie zmieni (słyszałem nawet głosy że Nordia i Azarad mają być ostatnim dużym upkiem fabularnym, nie jestem w stanie zweryfikować tych plotek ale nie zdziwiłbym się gdyby tak było), dlatego pozostaje tylko i wyłącznie rozwiązanie numer dwa i prędzej czy później trzeba będzie je zrealizować albo mfo opustoszeje na dobre.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •