Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    33 76.74%
  • Nie

    10 23.26%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Powrót do możliwości bicia minibossów własnymi postaciami

  1. #16
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cóż, warto się zastanowić - jeżeli nie będzie jakiś drastycznych minusów, to czemu nie... w końcu wbijanie kolejnych postaci zajmuje coraz więcej czasu (z upa na upa).
    Bididididid!

  2. #17
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Czemu tak kombinować?
    Nie lepiej od razu dać możliwość zaznaczenia postaci, które mogą uczestniczyć w walce? (podobny system co na testowym)

    Chociaż i tak wątpię żeby weszło.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Jestem za, aktualnie mam 58 lvl i nie mogę znajźć nikogo kto pomógłby mi z żółwiem lub garudą. Chat pomocy ssie nikt nie zwraca na niego uwagi a pytanie indywidualnie osób dostępnych kończy się na „ nie mam czasu” lub „ nie bije garud”.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Nie gram praktycznie wcale ale jak najbardziej na tak męczące jest odpowiadanie każdemu "nie mam eq więc nie pomoge"

  5. #20
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    I co jeszcze? Może jeszcze pozwolenie na handlowanie nie handlowymi przedmiotami między postaciami?

  6. #21
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Jak dla mnie mogłoby być, sam raczej za prędko nie skorzystam, ale z chęcią się uwolnię od próśb o wymianę/konieczności ignorowania połowy emefo.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Super propozycja. Jestem na tak i daję łapkę w góre!

  8. #23
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    I co jeszcze? Może jeszcze pozwolenie na handlowanie nie handlowymi przedmiotami między postaciami?
    Czemu by nie?

  9. #24
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Padła taka propozycja. I większość osób ją poparło.
    Chodziło o niektóre przedmioty, takie jakie jak Mikstury Przyspieszenia czy Napoj energetyczny, a nie o przedmioty w pełni fabularne.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Chyba jedna z lepszych propozycji, jakie tutaj zdarzało się czytać!

    Poproszę na wysoką pozycję na liście TO DO.

  11. #26
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Mini-bossy to jedna z niewielu aktywności w MFO, gdzie gracze muszą współpracować, a to chyba istota MMORPGa.
    Z tego względu propozycja raczej na nie. Jeśli w ogóle to rozważać, to musiał by być jakiś czynnik, który sprawia, że jest to dużo mniej opłacalne niż "prawilne" bicie z innymi graczami. Przykładowo: obniżka dropów o połowę lub opłata MF za tę opcję. Na pewno nie w opcji, że to jest tak samo opłacalne jak bicie z innymi, bo wtedy zupełnie uśmiercone zostanie wspólne granie. Nawet z opcją niskiej opłacalności jestem bardzo, bardzo sceptyczny.

    Natomiast przerzucanie przedmiotów niehandlowych pomiędzy postaciami na TAK. Po prostu część takich przedmiotów można by określić (nazwa robocza) => depozytowymi. Wtedy można je schować w depo i wyjąć inną swoją postacią.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Jestem na NIE,
    łapanie minibossa i przelogowywanie się na inną swoją postać by dołączyć wygląda na bardzo dziwne zachowanie, na skraju powiedziałbym "etyki" grywalności i racjonalności. MFO3 miało swoje czasy świetności (np. ogromną dynamikę miały bójki w Wiekowym lesie), te czasy nigdy nie wrócą, byłoby to zbyt piękne. Graczy coraz mniej, szarych kropek co raz więcej, na tym radziłbym się skupić jeśli już coś ma być robione w MFO3 - na zwiększeniu popularności i aktywności graczy. Po update (które już "blisko") kolejnym problemem będzie ogromna dysproporcja pomiędzy graczami posiadającymi ogromne ilości bogactwa a graczami dopiero wbijającymi level blokowany. To będzie przepaść.

  13. #28
    wyrzucam temat, jak grałem trochę intensywniej to dokonywałem wyborów, czy chce siedzieć pół nocy z jakimiś soadami na bossach, których nie idzie bić solo, czy może chce się pozbyć szybko energii na mobkach, czy bić unikatowe albo mini nadające się na solo albo czy chce się wybierać w jakieś egzotyczne miejsca gdzie przez godzinę się szuka chętnych do pomocy
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •