Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    33 76.74%
  • Nie

    10 23.26%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Powrót do możliwości bicia minibossów własnymi postaciami

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Powrót do możliwości bicia minibossów własnymi postaciami

    Za czasów świetności MFO3 istniała fantastyczna możliwość dojścia na sos do minibossa, którego biliśmy na innej naszej postaci - wystarczał tylko jeden gracz do pomocy. Jednakże zostało to uznane za błąd i "naprawione"

    Ja proponuję powrót do tego stanu rzeczy. Aktualnie znalezienie graczy do wymiany graniczy z cudem, a obawiam się, że wraz z kolejnymi miastami problem będzie się powiększał. Nie wspominam już z mini, które są obecnie przejściowe (znajdźcie mi nowego gracza, który przechodząc Eliar bije regularnie Orka Królewskiego).

    Co pożytecznego przyniesie powrót do starych, dobrych czasów?

    1. Spadek opłacalności multikont (bo obecnie ten efekt można uzyskać przy multi)
    2. Wzrost opłacalności posiadania kilku wylevelowanych postaci, chęć odblokowania dodatkowych slotów ($$$ dla administracji ). Nie oszukujmy się, aktualnie dodatkowe postacie są robione głównie z nudów, a później stają się kulą u nogi. Trzeba kupić im oddzielne uzbrojenie i zdolności, podczas gdy jednopostaciowi gracze są już dopakowani i mogą sprzedawać niepotrzebne uzbrojenie i się bogacić. A jak już ktoś wyexpi te kilka postaci na 65lv to ma w nagrodę te kilka darmowych bogiń i jaszczurów, których nie ma z kim bić
    3. Skrócenie czasu szukania ludzi do wymiany sprawi, że gracze zaczną się interesować innymi aktywnościami (np walki). Obecnie większość czasu spędzanego w grze sprowadza się do szukania wymian. A kiedy tu walczyć jeśli nagle może znaleźć się ktoś chętny do bicia mini?

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Zbędne, na nie. Taka opcja jest moim zdaniem bezużyteczna i doprowadziłaby do sytuacji gdzie 2 graczy mający duży limit energi biją swoimi postaciami wdowy/krakeny i maja 50% (lub 75% w przypadku 3 postaci) szansy na drop.

  3. #3
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Zbędne, na nie. Taka opcja jest moim zdaniem bezużyteczna i doprowadziłaby do sytuacji gdzie 2 graczy mający duży limit energi biją swoimi postaciami wdowy/krakeny i maja 50% (lub 75% w przypadku 3 postaci) szansy na drop.
    To takie straszne? Lepiej niech nie biją, bo nie ma z kim i odejdą z gry.

    - - - - - - - - - -

    I każdemu energia odnawia się tak samo szybko.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Jak ty goldenko naprawdę jesteś gdjakgjdskldgkgjfelkkgjilfd
    Co to za różnica że bijesz ze znajomymi w czwórkę czy ze znajomym w dwóch?
    Przecież to i tak znajomi, a czasami w takim gronie się ustala że drop trafia do tego czyj kraken był.
    Także normiki kompletnie nic na tym nie tracą.
    Ba, nawet pomagać będzie można dwoma postaciami takim normikom, czyli im też na +


    Oczywiście, że na tak bardzo dobry pomysł pozwalający zniwelować tak małą liczbę graczy.
    Tylko w takim przypadku powinno dać się grać na dwóch postaciach jednocześnie, a raczej na to system nie pozwoli.

  5. #5
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    No i przede wszystkim na zrespienie 4 wdów potrzeba 600 energii I NA JEDNO WYJDZIE czy wymienisz te 4 wdowy z innymi graczami czy zrespisz je na swoich postaciach i ubijesz.

  6. #6
    Przecież w takim wypadku ma się jedną wdowę i jedną szansę na zdobycz, a w przypadku wymiany jest tych szans aż cztery. Po prostu w ten sposób jest mniejsza losowość na to, że to akurat ty dostaniesz cały loot(może nie zmniejszenie a wyeliminowanie losowości).
    Jak dla mnie zmiana gut ale ciągnie za sobą pewny efekt uboczny - mniej interakcji pomiędzy graczami.
    Ale jak dla mnie na tak - przynajmniej na czas pomiędzy upkami.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Czasem mi brakuje jednej osoby na mini, więc jak dla mnie spoko.

  8. #8
    tetrax
    Konto usunięte
    Hmm, po nazwie tematu byłem na nie, ale masz dobrą argumentację. Na tak, dobry pomysł. Ale może niech jednak to nie obejmuje bójek i globali. Bójki to bójki , a na globale powinne być osoby.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 17-01-2018 o 18:06

  9. #9
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Przecież w takim wypadku ma się jedną wdowę i jedną szansę na zdobycz, a w przypadku wymiany jest tych szans aż cztery.
    No jak masz jedną wdowę. A dodatkowe wdowy na innych postaciach też nie biorą się znikąd, więc trzeba je zrespić i były by z tego 4 wymiany na jednej postaci, więc szansa na drop jednakowa.

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Na pewno na nie w przypadku mini bossów globalnych. W przypadku potworów unikatowych i zwykłych mini bossów mogłoby wejść, ale wątpię, że system to rozróżnia.

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    Oddam za wprowadzenie tej propozycji 10kk na cele dobroczynne.

    - - - - - - - - - -

    I wrócę do aktywnej gry

  12. #12
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Rozróżnia, system sabotów na globalach.
    System przeciw sabotowaniu akurat może brać coś innego pod uwagę. Nie mamy wglądu w kod gry, więc to co napisałaś to tylko spekulacje.

  13. #13
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Zbędne, na nie. Taka opcja jest moim zdaniem bezużyteczna i doprowadziłaby do sytuacji gdzie 2 graczy mający duży limit energi biją swoimi postaciami wdowy/krakeny i maja 50% (lub 75% w przypadku 3 postaci) szansy na drop.
    Koszt energii jest ten sam.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Podoba mi się taka koncepcja jak najbardziej za

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2012
    Postów
    59
    Na Nie (zresztą kiedyś na mojej walce to się zbugowało jak w obu drużynach na bójce były moje postacie )

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •