Zobacz wyniki ankiety: Czy niektórym graczom powinno się zabierać dostęp do Forum gry?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    9 56.25%
  • Nie

    7 43.75%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Ban dla niektórych użytkowników

  1. #1
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165

    Ban dla niektórych użytkowników

    Witam.
    Proponuję, aby został niektórym zabrany dostęp do furum z powodu ich nieustannego spamu w różnych tematach. Proponuje zacząć od graczy: LeoMessi, MichałKRZVS i Dziedzicuwkai. Nie jest to żadnego rodzaju robienie "na złość" tym graczom, lecz propozycja z powodu ich postów.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przecieæ czésto dostajá bany, a ostatnio jakoß nie byøo wiékszego spamu z ich strony.

    @edytacja
    sory zepsóta kalawiatura i robie błendy
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 08-01-2018 o 22:53

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jeśli administracja forum uzna, że ban tym użytkownikom się należy to im dadzą. To czy ty tego chcesz czy nie jest mało istotne.

    Ja tam ich posty lubię zawsze można sobie podbić posty odpowiedziami na ich oczywiste pytania hehe.

  4. #4
    Elitek
    Konto usunięte
    Wreszcie ktoś to powiedział, jestem całym ciałem za.

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Mogliby mieć moderowane posty, no ale jeśli ma to wyglądać tak jak w mojej sytuacji w 2016 roku, to na akceptację postów musieliby czekać 2 tygodnie i jeszcze się upraszać o to moderatorów, więc raczej taka opcja odpada.

  6. #6
    tetrax
    Konto usunięte
    Administracja na pewno udzieliła im już ostrzeżeń, a jeśli uzna że to przesada, to dostaną bana. Jeśli nie to nie. Chociaż mogliby się trochę ograniczyć też sami z siebie, MichałKRVS

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Chyba, że dać limit post per godzina, o ile to możliwe.

  8. #8
    Monochii
    Konto usunięte
    Czemu? Ty może też na początek robiłeś spam - może wyjdą kiedyś lepiej od ciebie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Monochii Zobacz post
    Czemu? Ty może też na początek robiłeś spam - może wyjdą kiedyś lepiej od ciebie.
    Jeśli jest to twój jedyny argument jaki jesteś teraz w stanie przytoczyć, to chyba powinienem na niego jakoś sensownie odpowiedzieć. Po 1, na forum zacząłem pisać od +-40 poziomu gdy miałem problem z Zielonym Smokiem. Chyba normalna rzecz, spytałem o taktyki, ekwipunek, gemy itp. Nie odpowiadałem na pytania związane z grą, gdy nie znałem na nie odpowiedzi.
    Po 2, nie miałem o czym spamować. Nie znałem za bardzo gry, a nie chciałem głupio spamować. Nie mam już pomysłu o czym jeszcze mogę napisać, ale jest to chyba wystarczające.

  10. #10
    Za, jeśli autor tematu też otrzyma bana. Nikt nie jest święty, sor.
    I tak dostają za spam już, kiedyś się nauczą.

  11. #11
    Ankieta nie jest potrzebna aby rozstrzygać takie sprawy. Jeśli ktoś sobie aż nadto pozwoli to zapewne będą jakieś konsekwencje.
    Aczkolwiek najczęściej reakcja moderatora ogranicza się do usunięcia spamu/offtopu. Inna sprawa to, to że moderator nie zawsze
    przyuważy sytuację w której powinien interweniować co daje mylny obraz o czyjeś bezkarności.

  12. #12
    Monochii
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Jeśli jest to twój jedyny argument jaki jesteś teraz w stanie przytoczyć, to chyba powinienem na niego jakoś sensownie odpowiedzieć. Po 1, na forum zacząłem pisać od +-40 poziomu gdy miałem problem z Zielonym Smokiem. Chyba normalna rzecz, spytałem o taktyki, ekwipunek, gemy itp. Nie odpowiadałem na pytania związane z grą, gdy nie znałem na nie odpowiedzi.
    Po 2, nie miałem o czym spamować. Nie znałem za bardzo gry, a nie chciałem głupio spamować. Nie mam już pomysłu o czym jeszcze mogę napisać, ale jest to chyba wystarczające.
    Ten twój temat to spam - po co?
    lilanna ma rację

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Jeśli administracja forum uzna, że ban tym użytkownikom się należy to im dadzą. To czy ty tego chcesz czy nie jest mało istotne.

    Ja tam ich posty lubię zawsze można sobie podbić posty odpowiedziami na ich oczywiste pytania hehe.
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Administracja na pewno udzieliła im już ostrzeżeń, a jeśli uzna że to przesada, to dostaną bana. Jeśli nie to nie. Chociaż mogliby się trochę ograniczyć też sami z siebie, MichałKRVS
    Jest dokładnie tak.

    W pierwszej kolejności po prostu usuwamy niewłaściwe posty, w kolejnej - przynajmniej ja - piszę PW do userów o zaprzestanie nieodpowiedniego zachowania, dalej są warny (które nie dają banów, ale zapisują w logach informację dla innych moderatorów, że user X był już upominany), potem następuje ban.

    Jeżeli chodzi o userów wymienionych w poście, każda z tych osób jest już na "ostatnim" etapie tej drabinki, czyli bezpośredni ban. MichałKRZVS odsiedział nawet półrocznego bana.

    Sytuacja jest monitorowana na bieżąco i każdy z tych userów powinien być świadomy o zasadach pisania na forum. Gdyby nic się nie zmieniło, będziemy wiedzieć co robić.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •