Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 68

Temat: Walentynki - temat zbiorczy, dyskusja, oczekiwanie, propozycje

  1. #31
    No jest ich, mogą przez 25 minut zrobić z nim co chcą. Jednakże po 25 minutach porzucają go, zrzekają się go, osoby które sprzątają po weselu, rozdają tego torta do darmowej degustacji bo nie mają co z nim zrobić, a szkoda by się zmarnowało.
    Niczego nie porzucają, po prostu wybierają opcję: "Nie dziel się" / "Wyrzuć na śmietnik".

    Nie rozumiem czemu zamiast chwalić osoby dzielące się, piętnuje się osoby niedzielące się.
    Ktoś może nie lubić graczy i nie chcieć się dzielić.
    Ktoś może chcieć organizować konkurs z zagadkami - za dobrą odpowiedź daje porcje tortu.
    Ktoś może propagować walkę z cukrem i dbać o zdrowie społeczeństwa.
    Przymuszanie rozdania eliminuje te opcje.
    Ktoś nie chciał się dzielić - gra każe mu się dzielić.
    Ktoś chciał zrobić zagadki - gracze: "a walić to, zaraz samo się rozda".
    Ktoś dbał o zdrowie graczy - gracze: "hehehh CUKIER!".
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 10-01-2018 o 02:39

  2. #32
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Niczego nie porzucają, po prostu wybierają opcję: "Nie dziel się" / "Wyrzuć na śmietnik".


    Nie rozumiem czemu zamiast chwalić osoby dzielące się, piętnuje się osoby niedzielące się.
    Ktoś może nie lubić graczy i nie chcieć się dzielić.
    Ktoś może chcieć organizować konkurs z zagadkami - za dobrą odpowiedź daje porcje tortu.
    Ktoś może propagować walkę z cukrem i dbać o zdrowie społeczeństwa.
    Przymuszanie rozdania eliminuje te opcje.
    Ktoś nie chciał się dzielić - gra każe mu się dzielić.
    Ktoś chciał zrobić zagadki - gracze: "a walić to, zaraz samo się rozda".
    Ktoś dbał o zdrowie graczy - gracze: "hehehh CUKIER!".
    A wyrzucają bezpośrednio do śmietnika? Nie. No właśnie. Osoby sprzątające po weselu którym zostawiono tort mogą zrobić z nim co zechcą. Czyli rozdać.

    Ja chwalę ludzi dzielących się, uważam ich za porządnych graczy. Jednak podkreślam że nie dzielenie się to samolubstwo, które nie powinno być możliwe.
    Też nie lubię wielu graczy, jednakże dzielę się tortem, bo nie jestem samolubny. Wielu graczy zasługuje na torta.
    Zmuszanie do dodatkowego wysiłku aby dostać globala który graczom się należy to jawna kpina.
    A zmuszanie do zdrowia graczy to tak jakby wegan nam wciskał dietę wegańską, bo jedyna słuszna.

    Ale już odchodząc od tej bezcelowej dyskusji na temat postępowania niektórych, czy punktu logicznego ,,samo rozdawania tortów" - to przejdźmy jednak do kwestii globalopogromców - ludzi takich jak ja co polują na globale. Tacy ludzie wiedzą najlepiej, co jest bardziej fair w polowaniu na globale. Możliwość dostania tortów do polowania na nie dla wszystkich, czy kaprys 2 ludzi? Chcę jako globalopogromca polować na globale w uczciwych warunkach.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A wyrzucają bezpośrednio do śmietnika? Nie. No właśnie. Osoby sprzątające po weselu którym zostawiono tort mogą zrobić z nim co zechcą. Czyli rozdać.

    Ja chwalę ludzi dzielących się, uważam ich za porządnych graczy. Jednak podkreślam że nie dzielenie się to samolubstwo, które nie powinno być możliwe.
    Też nie lubię wielu graczy, jednakże dzielę się tortem, bo nie jestem samolubny. Wielu graczy zasługuje na torta.
    Zmuszanie do dodatkowego wysiłku aby dostać globala który graczom się należy to jawna kpina.
    A zmuszanie do zdrowia graczy to tak jakby wegan nam wciskał dietę wegańską, bo jedyna słuszna.

    Ale już odchodząc od tej bezcelowej dyskusji na temat postępowania niektórych, czy punktu logicznego ,,samo rozdawania tortów" - to przejdźmy jednak do kwestii globalopogromców - ludzi takich jak ja co polują na globale. Tacy ludzie wiedzą najlepiej, co jest bardziej fair w polowaniu na globale. Możliwość dostania tortów do polowania na nie dla wszystkich, czy kaprys 2 ludzi? Chcę jako globalopogromca polować na globale w uczciwych warunkach.
    Tort należy do pary młodej, ona za niego płaci. W prawdziwym życiu nierozdane jedzenie trafia do pary młodej, BO ZA NIE ZAPŁACILI. Nie słyszałem nigdy o przypadku wyrzucania jedzenia.

    Powtarzam leon: gdyby nie ta para, to tak czy siak byś tortu nie dostał. Bo by ślubu nie było. Nie zachowuj się, jakby cię okradano z czegoś, co nie należało do ciebie, bo to serio żałosne.

  4. #34
    Tort należy do pary młodej, ona za niego płaci. W prawdziwym życiu nierozdane jedzenie trafia do pary młodej, BO ZA NIE ZAPŁACILI. Nie słyszałem nigdy o przypadku wyrzucania jedzenia.
    Leonowi chodzi o to, że obecnie jest wyrzucane, bo do nikogo nie trafia.

    @Leon,
    Najbardziej fair byłoby zrobić, że niewykorzystane torty trafiają do pary młodej.
    Ale wiesz kto na tym by stracił? Osoby czekające na tort, bo wtedy para młoda jeszcze rzadziej wydawałaby tort.

    Oczywiście takiemu rozwiązaniu najprawdopodobniej będziesz przeciwny. A to dlatego, że mniej zyskasz. Poświęcasz dużo czasu na grę, starając się zmaksymalizować zyski ze wszystkich wspólnych dla graczy elementów, rzeczy globalnych. Mówisz, że to jest nie fair, jak ktoś blokuje elementy globalne. Jednak dla innych osób, również chcących złapać coś globalnego, właśnie Ty możesz być konkurencją i nie są oni w stanie np. poświęcić na to czasu tyle co Ty. Dla nich Ty blokujesz im rzeczy globalne. Czy to znaczy, że gra powinna wprowadzić dzienny limit globali dla poszczególnych graczy? Przecież byłoby bardziej fair...

    Chcę jako globalopogromca polować na globale w uczciwych warunkach.
    Czym według Ciebie są uczciwe warunki?
    Czy wprowadzenie mini-bossa globalnego, który respiłby się tylko wtedy, gdy ktoś wykupi usługę - "Zresp bossa globalnego" za 5 MF to są uczciwe warunki? Nie jesteś w stanie przewidzieć kiedy ktoś kupi taką usługę. Osoba kupująca tę usługę nie zyskuje niczego materialnego. Inni gracze będą zadowoleni, ale czy to znaczy, że powinni narzekać na osoby, bo inni nie chcą im zrespić bossa?

    Podobnie jest z tortem. Warunki są uczciwe, bo każdego obowiązują takie same zasady. To, że tort jest rzadziej wydawany i zależy od kaprysu "pary młodej", jak najbardziej należy uznać za element rozgrywki.

  5. #35
    musaraj
    Konto usunięte
    Leon - moim zdaniem jesteś samolubem. Duża część Twoich zysków, które osiągnąłeś w MFO to zyski z eventów globalnych - czy to bicie Necrona/Materaca, czy to Yetiego, albo też zbieranie tortów na poprzednich Walentynkach. Wielu graczy też zasługiwało na te dropy, ale byłeś szybszy i aktywniejszy. To, że tak wielu graczy straciło przez Ciebie miejsce w walce z bossem globalnym to jawna kpina.
    Dodatkowo uważam, że gracze, którzy się dzielą, to porządni gracze. Nie bądź samolubem - rozdaj całe swoje EQ. Porządni gracze rozdają swoje EQ, złoto i całą resztę zawartości konta - na pewno kilka razy na to trafiłeś. Też powinieneś tak zrobić (no chyba że wolisz być samolubem).
    Pewnie powiesz że to EQ jest Twoje - no spoko, ale niech tak będzie tylko przez 25 dni. Potem całą zawartość Twojego konta powinno się udostępnić w globalnym evencie, gracze by sobie to zbierali. Wielu graczy zasługuje na dużą część z Twoich globalnych zbiorów. To, że gracze muszą się namęczyć, aktywnie siedzieć w grze, żeby móc łapać globale/zbierać torty/whatever to jawna kpina.
    Dlatego wnioskuję, żeby na walentynkach zamiast tortu rozdawano graczom paczki z losową zawartością Twojego konta. Ile by się globalopogromców pojawiło!



    Pewnie mi powiesz, że Twoje EQ jest Twoje, a nie do rozdawania, sam je zdobyłeś, kupiłeś, poświęciłeś na nie czas. I wiesz co? Będziesz miał rację.
    Tak samo jak para młoda, która powie "sami zapłaciliśmy za ten ślub 20 MF, w tych kosztach był tort, więc jest nasz". Nie Twój, rozumiesz?

  6. #36
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Refresh - coś zostanie zrobione? Punkt 1 lub 2, lub mam nadzieję oba? Czy znowu pójdziemy na podobny event co w zeszłym roku?

  7. #37
    Niestety nie będzie niczego.

  8. #38
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    No, to fajnie spożytkowaliście miesiąc czasu Krzysztofie Koridorowiczu, aż jestem ciekawy czy to przyspieszy upa o conajmniej sekundę. Teraz pozwól że zacytuję inny wielki umysł XXI w. - szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.

  9. #39
    Ale w sumie się nie dziwię, bo to ma być dzień spędzony z drugą połówką. No i na walentynki macie nasze turnieje

  10. #40
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Niestety nie będzie niczego.
    Nawet tej furtki zeby nie marnować jednego dnia expienia po nimfie a przed rapsem albo chociaz jakas opcja dialogowa, zeby przejść do eventu?

  11. #41
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Prawda jest taka, że gdyby event został rozszerzony to byście pisali "eventy srewenty robio, lepiej byście się upkiem zajęli".

  12. #42
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Prawda jest taka, że gdyby event został rozszerzony to byście pisali "eventy srewenty robio, lepiej byście się upkiem zajęli".
    Dokładnie. To jest mini event, nie wiem, po co go rozszerzać. Expowisko do eventu związanego z miłością? Według mnie bezsensu.

  13. #43
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Według mnie to ten cały event jest bezsensu.

  14. #44
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Refresh - coś zostanie zrobione? Punkt 1 lub 2, lub mam nadzieję oba? Czy znowu pójdziemy na podobny event co w zeszłym roku?
    Czy ty tak chociaż w najmniejszym stopniu czytałeś ostatnie wypowiedzi? Torty NIE ZOSTANĄ zmienione.
    A expowisko nie ma sensu.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 09-02-2018 o 04:02

  15. #45
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Na tak. Tego ten even potrzebuje.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •