Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 68

Temat: Walentynki - temat zbiorczy, dyskusja, oczekiwanie, propozycje

  1. #16
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Wyprawy krzyżowe aka wróciłem "Nasz Bóg jest miłosierny, dlatego was zabijemy"
    Wyprawy krzyżowe były zorganizowane przez ludzi, z tego co pamiętam, to było rozporządzenie papieża. Nie każdy papież musi być dobry, bo ci, co go wybierają też mogą być omylni, wyborcy w polityce też mogą być omylni, bo jakaś partia wyglądała na dobrą, ale po wyborach nagle zaczęła realizować swoje, złe dla wyborców plany.

    W każdym razie schodzimy z tematu, także jeśli chcesz kontynuować, to gra/pw na forum/pw na sb/pw w grze.
    Z niektórymi nie chce mi się wchodzić w dyskusje, tym bardziej na temat religii.


    Tak czy siak, uważam, że expowisko w walentynki nie pasuje.
    Też tak uważam.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 08-01-2018 o 18:36

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Wyprawy krzyżowe były zorganizowane przez ludzi, z tego co pamiętam, to było rozporządzenie papieża. Nie każdy papież musi być dobry, bo ci, co go wybierają też mogą być omylni, wyborcy w polityce też mogą być omylni, bo jakaś partia wyglądała na dobrą, ale po wyborach nagle zaczęła realizować swoje, złe dla wyborców plany.
    Ale były one prowadzone "z woli bożej". Dlatego mimo bycia chrześcijaninem, nie uważam się za katolika.
    +
    Mamy przykazanie miłości oraz przykazanie boże "Nie zabijaj", ale biblia mówi także inne słowa Boga. A mianowicie byśmy kamienowali ladacznice.

    W każdym razie schodzimy z tematu, także jeśli chcesz kontynuować, to gra/pw na forum/pw na sb/pw w grze.

    Tak czy siak, uważam, że expowisko w walentynki nie pasuje.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Z tego, co wiem to anglikanizm zezwala na śluby homoseksualistów.
    A co do expowiska pewnie dałoby się wprowadzić z jakimś mini questem walentynkowym.

    PS. co z tą furtką w płocie, żeby można było brać udział przed biciem Rapsa a po ubiciu nimfy? Z tego co wiem, to można brać udział w evencie jak już się dojdzie do Eternii.

  4. #19
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Z tego, co wiem to anglikanizm zezwala na śluby homoseksualistów.
    A co do expowiska pewnie dałoby się wprowadzić z jakimś mini questem walentynkowym.

    PS. co z tą furtką w płocie, żeby można było brać udział przed biciem Rapsa a po ubiciu nimfy? Z tego co wiem, to można brać udział w evencie jak już się dojdzie do Eternii.
    A czy kościół anglikański pozwala na ślub z rzeczami? Bo wiecie, ja to bym sobie z miłą chęcią wzięła ślub z szynką.

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ja jestem animistą i urażacie moje uczucia religijne. Rzeczy też mają duszę.

  6. #21
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    A czy kościół anglikański pozwala na ślub z rzeczami? Bo wiecie, ja to bym sobie z miłą chęcią wzięła ślub z szynką.
    Najpierw mięsożerca, jutro hetero. Fuuuj, stop zboczeniom i wynaturzeniom. na NIE! NIE! NO! NEIN! I mógłbym tak w 50 językach, ale nie chce mi się otwierać google translatora. Za rok z dziećmi, za dwa z zwierzętami, a za trzy z drzewami! Nie idźmy w stronę prawactwa. Nie promujmy zepsutych wartości.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Widać, że słabo znasz forum tej gry. Tu temat polityki przewija się od dawna.
    To żaden argument. Może nie wprowadzajmy Nordii, bo będą gównoburze, bo komuś się coś w niej nie spodoba? Tak samo, jak były przy wprowadzaniu Devos?

    Wytłumaczcie mi jedno. Gdzie wy widzicie sens expowiska w święto miłości. Zabijanie z miłości to rola Boga, a nie graczy.
    Regularnie czytam ale chyba mało uważnie bo nie zauważyłem.

    Expowisko w evencie ma więcej sensu niż święto miłości w grze, przecież tu się nikt nie kocha a śluby są brane dla jaj / dla torta.
    Samo wprowadzenie Walentynek w grze to dla mnie głupota ale skoro już są to niech mają jakiś praktyczny sens dla graczy.

    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    No.... patrząc na poprzednie odpowiedzi. Sądze że ten temat jest do głupiego i bez sensownego spamowania.
    Otóż to, cały ten temat to spam.
    Ostatnio edytowane przez Bukłak ; 09-01-2018 o 11:43

  8. #23
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Widać wzrost poziomu na tym forum. Poziomu zażenowania. Zamknij to ktoś w końcu, eventu i tak nikt nie dopracuje, bo nikogo ta gra nie obchodzi.
    Expowisko w evencie ma więcej sensu niż święto miłości w grze, przecież tu się nikt nie kocha a śluby są brane dla jaj / dla torta.
    Samo wprowadzenie Walentynek w grze to dla mnie głupota ale skoro już są to niech mają jakiś praktyczny sens dla graczy.
    Całkowicie się zgadzam.

  9. #24
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie życzę sobie żadnych postów poruszających tematy religijne, seksualne i polityczne. Każdy kolejny spam-post, bezsensowne, trollujące lub głupie propozycje będą karane banem.

    Dyskutujcie z przeznaczeniem tematu albo w ogóle.
    Bididididid!

  10. #25
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Regularnie czytam ale chyba mało uważnie bo nie zauważyłem.

    Expowisko w evencie ma więcej sensu niż święto miłości w grze, przecież tu się nikt nie kocha a śluby są brane dla jaj / dla torta.
    Samo wprowadzenie Walentynek w grze to dla mnie głupota ale skoro już są to niech mają jakiś praktyczny sens dla graczy.
    Był m.in temat "Za kim jesteś" PO czy opozycja, czy coś takiego.

    Cóż, sam uważam, że walentynki nie pasują do takiej gry na event, ale lepsze jest delikatne używanie danego tematu, niż robienie z tego polowania na amory.

    Poza tym wolę, jak każdy event jest inny, a nie, polega na tym samym. Halloween polega na polowaniu na potwory, świąteczno-noworoczny na obdarowywaniu się prezentami, fajerwerkach i biciu yetiego, walentynki na prezentach i ślubach, a wielkanoc na polowaniu, ale na jajka. Trochę co innego w każdym evencie, fo mi się podoba.

  11. #26
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    W skrócie będzie to samo co w tamtym roku

  12. #27
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jeżeli chodzi o expowisko, to nikt nie musi z niego korzystać, jeżeli nie chce. Wprowadzenie potworków, opcjonalnie jakieś mapki to kwestia kilku dni. Wprowadzenie expowiska nie sprawi że część Walentynek ,,święto miłości, chociaż w praktyce bez miłości" zniknie. Niech każdy obchodzi Walentynki w sposób mu odpowiadający.

    Co do kwestii tortów - jak już mówiłem, dla ludzi chcących polować na globale, danie 100% władzy nad tortami nowożeńcom to jest jakaś porażka, fakty są takie że nowożeńcy w wielu wypadkach nie rozdają tortów, co sprawia że nie ma jak rywalizować o globale. Torty i polowanie na nie jest częścią eventa, której z powodu kaprysu nowożeńców, może nie być. Jak więc osoby takie jak ja mają uczciwie rywalizować o globale? Myślcie też o globalopogromcach którzy są dobrzy w łapaniu globali, niestety nieuczciwe zasady, często zaniżają im i tak wysoki wynik.

    Kwestia homoślubów itp - W tę grę grają dzieci. Taki 6 latek nie wie o evencie walentynkowym, dochodzi do Ete, robi questa ze skrzynką, równa godzina, otworzył ją i nagle go ścina i widzi dwóch panów młodych robiących wesele. Na dzień dobry zniszczone dzieciństwo.

  13. #28
    Co do kwestii tortów - jak już mówiłem, dla ludzi chcących polować na globale, danie 100% władzy nad tortami nowożeńcom to jest jakaś porażka, fakty są takie że nowożeńcy w wielu wypadkach nie rozdają tortów, co sprawia że nie ma jak rywalizować o globale. Torty i polowanie na nie jest częścią eventa, której z powodu kaprysu nowożeńców, może nie być. Jak więc osoby takie jak ja mają uczciwie rywalizować o globale? Myślcie też o globalopogromcach którzy są dobrzy w łapaniu globali, niestety nieuczciwe zasady, często zaniżają im i tak wysoki wynik.
    Bo to jest ich tort. Deal with it.

  14. #29
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    No jest ich, mogą przez 25 minut zrobić z nim co chcą. Jednakże po 25 minutach porzucają go, zrzekają się go, osoby które sprzątają po weselu, rozdają tego torta do darmowej degustacji bo nie mają co z nim zrobić, a szkoda by się zmarnowało.

    @down

    Po 25 minutach i tak to ciasto jest im już odbierane, teraz tylko kwestia czy się zmarnuje czy nie.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 10-01-2018 o 01:53

  15. #30
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    No jest ich, mogą przez 25 minut zrobić z nim co chcą. Jednakże po 25 minutach porzucają go, zrzekają się go, osoby które sprzątają po weselu, rozdają tego torta do darmowej degustacji bo nie mają co z nim zrobić, a szkoda by się zmarnowało.
    To nieludzkie stawiać parę młodą w takiej sytuacji, chcesz ich zmuszać to zjedzenia całego ciasta w 25 min, bo w przeciwnym razie zostanie im ono zabrane? Podłe.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •