Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Laurka dla administracji

  1. #16
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie do końca rozumiem.
    Wiem, bo zrozumiałeś na opak!
    Event jest świetny, nie trzeba nic w nim zmieniać!
    Jest doskonały.

  2. #17
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Jest doskonały.
    Wręcz ZAJEBISTY
    dziękuje i do widzenia :P

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Czekam na ten event cały rok! Dziękuje

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Odp. na wasze wszystkie pytania jest prosta: adminowi już nie zależy tak bardzo jak kiedyś i nic się nie dzieje. Obecnie jest to stan WEGETACJI. Nie ma praktycznie żadnych znaczących poszlak o tym, że będzie update, jedyną jest niby przyjęcie nowych testerów. Błędy z forum błędy są rzadko naprawiane, o propozycjach nie wspominając. A więc Nordia mimo wielu przeciwności zapewne "niedługo" będzie, natomiast jestem praktycznie pewien, że będzie to ostatnie miasto. Robienie następnego potrwa całą dekadę, nikt tego psychicznie nie wytrzyma.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Odp. na wasze wszystkie pytania jest prosta: adminowi już nie zależy tak bardzo jak kiedyś i nic się nie dzieje. Obecnie jest to stan WEGETACJI. Nie ma praktycznie żadnych znaczących poszlak o tym, że będzie update, jedyną jest niby przyjęcie nowych testerów. Błędy z forum błędy są rzadko naprawiane, o propozycjach nie wspominając. A więc Nordia mimo wielu przeciwności zapewne "niedługo" będzie, natomiast jestem praktycznie pewien, że będzie to ostatnie miasto. Robienie następnego potrwa całą dekadę, nikt tego psychicznie nie wytrzyma.
    true, nordia ostatnim miastem

  6. #21
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Czekam niecierpliwie na te ostanie miasta Nordia i może Azarad. Za chwilę 3 lata puknie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •