Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Laurka dla administracji

  1. #1
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318

    Laurka dla administracji

    Super event to takie stanie i czekanie na Mroźnych Wzgórzach.
    Chciałbym pogratulować administracji wspaniałego eventu.
    A wy co myślicie o evencie? Dla mnie 10/10.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ośnieżonych Wzgórzach.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Nom, super event, aż mi szkoda, że nie mg z niego skorzystać

  4. #4
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Jak co rok

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jak już pisałem - po za delikatnym osłabieniem Yetiego (powinni jeszcze zmniejszyc mu atak), kartą i miksem przyspieszenia w dropie u niego a także zmienieniem cyferki z 2017 na 2018 na Mroźnych nic się nie zmieniło. Mam nadzieję tylko że ten brak zmian w evencie zaowocuje tym że niebawem będzie update. Na ten moment - czuję spory zawód. Expowisko miało być już w 2016, ale wtedy brakło czasu. A teraz to już nie wiem czego... skoro przypomniałem o nim 2 miechy przed eventem. Dla przypomnienia - największy z eventów, event Wielkanocny robiono w całości 2 tygodnie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jak już pisałem - po za delikatnym osłabieniem Yetiego (powinni jeszcze zmniejszyc mu atak), kartą i miksem przyspieszenia w dropie u niego a także zmienieniem cyferki z 2017 na 2018 na Mroźnych nic się nie zmieniło. Mam nadzieję tylko że ten brak zmian w evencie zaowocuje tym że niebawem będzie update. Na ten moment - czuję spory zawód. Expowisko miało być już w 2016, ale wtedy brakło czasu. A teraz to już nie wiem czego... skoro przypomniałem o nim 2 miechy przed eventem. Dla przypomnienia - największy z eventów, event Wielkanocny robiono w całości 2 tygodnie.
    Bo Administracji sie nie chce nic robic

  7. #7
    tetrax
    Konto usunięte
    Czego wy oczekujecie? Że zawsze wszystko będzie na zawołanie?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Czego wy oczekujecie? Że zawsze wszystko będzie na zawołanie?
    O co chodzi w twoim poście?

  9. #9
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    O co chodzi w twoim poście?
    Raczej o co chodzi w waszych postach? Zakładać osobny temat, bo narzekania w innych już sie nie mieszczą? Po co?

  10. #10
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Raczej o co chodzi w waszych postach? Zakładać osobny temat, bo narzekania w innych już sie nie mieszczą? Po co?
    Przeczytaj jeszcze raz mój post i nie trolluj.

  11. #11
    TPS
    Konto usunięte
    wedlug mnie powinni dac darmowy reset statystyk

  12. #12
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    Eventy w tej grze są strasznie nudne.

    Walentynki - nie wypowiem się, bo nie brałem udziału, ale nie wydaje się jakoś mega ciekawy

    Wielkanoc - ten akurat jest chyba najbardziej grywalny, są jakieś expowiska, minigry, minibossy i chyba nawet unikat jakiś

    Halloween - nudne pielęgnowanie dyń (globalne więc kradno), losowość w hersztach, ale za to można pofarmić Szkieletory, jej

    Święta - prezenty, szkoda tylko że są warte tyle co nic... Taki prezent można dostawać raz na miesiąc, nie raz na rok

    Nowy Rok - nudne kampienie Yetiego, brak expowisk, minigry pozbawione sensu (rzucanie rodzynkami w jakiegoś starucha biegającego po stole i działania matematyczne które nie mają nic wspólnego z Nowym Rokiem)

    Mnie najbardziej się nie podobają globalne minibossy. Nie widzę sensu czekania kilka godzin tylko po to, żeby z nimi zawalczyć, skoro jest wiele innych ciekawych rzeczy do robienia w tym czasie (ale nie w tej grze) i to jeszcze nie mając gwarancji na drop ani nawet na wygraną. Udział w eventach jest mało nagradzający - z wyjątkiem noworocznego (jak się zrobi minigry na 100% to są 2 sztuki uzbrojenia, więc spoko, lepsze niż te żałosne prezenty).

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Eventy w tej grze są strasznie nudne.

    Walentynki - nie wypowiem się, bo nie brałem udziału, ale nie wydaje się jakoś mega ciekawy

    Wielkanoc - ten akurat jest chyba najbardziej grywalny, są jakieś expowiska, minigry, minibossy i chyba nawet unikat jakiś

    Halloween - nudne pielęgnowanie dyń (globalne więc kradno), losowość w hersztach, ale za to można pofarmić Szkieletory, jej

    Święta - prezenty, szkoda tylko że są warte tyle co nic... Taki prezent można dostawać raz na miesiąc, nie raz na rok

    Nowy Rok - nudne kampienie Yetiego, brak expowisk, minigry pozbawione sensu (rzucanie rodzynkami w jakiegoś starucha biegającego po stole i działania matematyczne które nie mają nic wspólnego z Nowym Rokiem)

    Mnie najbardziej się nie podobają globalne minibossy. Nie widzę sensu czekania kilka godzin tylko po to, żeby z nimi zawalczyć, skoro jest wiele innych ciekawych rzeczy do robienia w tym czasie (ale nie w tej grze) i to jeszcze nie mając gwarancji na drop ani nawet na wygraną. Udział w eventach jest mało nagradzający - z wyjątkiem noworocznego (jak się zrobi minigry na 100% to są 2 sztuki uzbrojenia, więc spoko, lepsze niż te żałosne prezenty).
    Walentynki nudne, dla beki i prezentów można wziąć ślub
    Wielkanoc losowość w minibossie
    halloween twoich dyń ci nie ukradną, bo się nie da
    święta i nowy rok to tak jakby jeden event
    Rzuca się kamieniami, nie bawi cię coś takiego? Cóż, może tylko ja jestem takim sadystą.

    Prezent to jedno eq bez wysiłku, minigry to 2 eq z wysiłkiem, w sumie są 3 sztuki eq, do tego zwoje zdolności. Całkiem fajnie.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Z tego co pamiętam to ma być jakieś rozszerzenie Walentynek w 2018.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie do końca rozumiem.
    Co byś chciał widzieć na *evencie* w MFO? Bo próbujesz stwierdzić, że event noworoczny nie jest "prawdziwym" eventem.

    Czego brakuje? Koniecznie ekspowiska? Koniecznie co rok czegoś nowego? Koniecznie czegoś wymagającego dużo uwagi?

    Zwróć też uwagę, że w samym staniu i czekaniu też jest coś wyjątkowego - gracze z całej gry gromadzą się, siedzą częściej, bardziej skupieni na grze (w końcu Yeti do złapania tylko przez parę dni w roku, a karta gore), okazje do rozmów, kłócenia się, dowolnych interakcji.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •