Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Jedna postać, dwie propozycje.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606

    Jedna postać, dwie propozycje.

    1)Proponuje by, można było walczyć i otrzymywać bonifikaty tylko jedną postacią na dany przedział. Przykładowo mamy 4 postacie posiadające 80lvl i chcąc walczyć w przedziale pvp do 80lvl mielibyśmy możliwość zablokowania poziomu tylko na jednej z nich. To samo analogiczne na innych przedziałach 65lv, 50lv itp.
    Unikniemy sytuacji, gdy w rankingu jest dużo postaci jednego gracza. Myślę, że to nie jest w porządku, ponieważ zazwyczaj jeden set jest transferowany pomiędzy postaciami.

    2)Kolejna propozycja to aby po update nordii dodać kategorie open zamiast "do 80lvl" i jednocześnie zmniejszyć znacznie ilość zdobywanego doświadczenia po osiągnięciu limitu tak, żeby wbicie 82 poziomu było porównywalnie do zdobycia 69lv. Myślę, że to byłby delikatny kompromis z tymi, którzy zamierzają expić tylko jedną postacią, bo mieliby do czego dążyć i jednocześnie te 10-20 punktów statystyk przewagi nie byłaby zabójcza dla 80lvli.

  2. #2
    tetrax
    Konto usunięte
    1) Na nie. To i tak dużo roboty nawet na jeden set, sądzę że jeśli komuś chce się to wszystko robić (łącznie z przenoszeniem jednego sety), to zasługuje na kilka miejsc w rankingu.
    2) Na nie. Jeśli ktoś wbija wyższy poziom to liczy się z wadami, ale zalety dla niego przeważają. Jeśli ktoś nie wbija, to liczy się tez z tym, ze inni mają więcej punktów statystyk. Ta propozycja redukuje możliwość wyboru do nie wbijania (robienia czegoś innego) lub wbijania znacznym wysiłkiem, bez korzyści.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Ta propozycja redukuje możliwość wyboru do nie wbijania (robienia czegoś innego) lub wbijania znacznym wysiłkiem, bez korzyści.
    Chyba nie zrozumiałeś propozycji. Jest całkiem odwrotnie.

    Bez obrazy, ale bardzo ciężko mi było zrozumieć twoją argumentacje (jeśli była).

  4. #4
    Elitek
    Konto usunięte
    1) Tak
    2) Tak

    Ankieta by się przydała

  5. #5
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    i jednocześnie zmniejszyć znacznie ilość zdobywanego doświadczenia po osiągnięciu limitu tak, żeby wbicie 82 poziomu było porównywalnie do zdobycia 69lv. Myślę, że to byłby delikatny kompromis z tymi, którzy zamierzają expić tylko jedną postacią, bo mieliby do czego dążyć i jednocześnie te 10-20 punktów statystyk przewagi nie byłaby zabójcza dla 80lvli.
    Zmniejszenie otrzymywanego expa jest równoznaczne ze zmniejszeniem korzyści. Dążenie do wbicia 70lv (teraz) jest czymś zupełnie innym niż dążenie do wbicia 82lv (w twojej propozycji)

    Tu nie trzeba iść na kompromis - jeśli ludzie z 80lv uważają, że za łatwo zabijają ich wyższe levele - niech sami wbiją ten poziom. Wolą z tego zrezygnować aby mieć inne korzyści. Więc twoja propozycja sprawi, że ludzi dążących do jak najwyższego poziomu będzie mniej, ergo ograniczy możliwości wyboru (jedna opcja będzie nieopłacalna).

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Co do 1. Brak możliwości zablokowania poziomu nie blokuje możliwości zdobywania ranku. W sumie okej, ożywi PvP na niższych poziomach.
    2 trochę dziwne. Przecież osoby 80lv+ nie będą mogły walczyć o topkę i walczyć w KG, jedyna przewaga to bójki, minibossy i IŚ. Czyli bardzo niewiele.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Zmniejszenie otrzymywanego expa jest równoznaczne ze zmniejszeniem korzyści.
    Jakich ?

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Dążenie do wbicia 70lv (teraz) jest czymś zupełnie innym niż dążenie do wbicia 82lv (w twojej propozycji)
    Dlaczego ?

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Tu nie trzeba iść na kompromis - jeśli ludzie z 80lv uważają, że za łatwo zabijają ich wyższe levele - niech sami wbiją ten poziom.
    Uwzględniając ostatnie zmiany, wydaje mi się, że nikt na to nie narzeka...

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Więc twoja propozycja sprawi, że ludzi dążących do jak najwyższego poziomu będzie mniej
    Yyy ale jak to ? Dlaczego ? Myślałem że więcej.

    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    2 trochę dziwne. Przecież osoby 80lv+ nie będą mogły walczyć o topkę i walczyć w KG, jedyna przewaga to bójki, minibossy i IŚ. Czyli bardzo niewiele.
    W tej propozycji właśnie chodzi o to, żeby osoby 80+ mogły walczyć o topke, ponieważ kategoria "ranking do 80 lvl" zostałby zastąpiony przez kategorie "open" czyli każdy od 65lva do 80+ by się łapał.
    Ostatnio edytowane przez indyferent ; 30-12-2017 o 22:40

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Jakich ?


    Dlaczego ?


    Uwzględniając ostatnie zmiany, wydaje mi się, że nikt na to nie narzeka...


    Yyy ale jak to ? Dlaczego ? Myślałem że więcej.


    W tej propozycji właśnie chodzi o to, żeby osoby 80+ mogły walczyć o topke, ponieważ kategoria "ranking do 80 lvl" zostałby zastąpiony przez kategorie "open" czyli każdy od 65lva do 80+ by się łapał.
    Czemu znowu gracze non-pvp mają cierpieć?
    Na nie.

  9. #9
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Jakich ?


    Dlaczego ?


    Uwzględniając ostatnie zmiany, wydaje mi się, że nikt na to nie narzeka...


    Yyy ale jak to ? Dlaczego ? Myślałem że więcej.


    W tej propozycji właśnie chodzi o to, żeby osoby 80+ mogły walczyć o topke, ponieważ kategoria "ranking do 80 lvl" zostałby zastąpiony przez kategorie "open" czyli każdy od 65lva do 80+ by się łapał.
    Chętnie odpowiem na to wszystko kiedy będę na nie-telefonie.

    @Down
    Większym spamem jest jak dla mnie twoja wiadomość. Napisałem, żeby na przykład Rebeq wiedział - widząc inne posty które będę pisał w tym czasie na forum - że chcę na to odpowiedzieć i taką odpowiedź mam, a nie że dyskusja się skończyła, bo zabrakło mi argumentów.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 31-12-2017 o 02:17

  10. #10
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Chętnie odpowiem na to wszystko kiedy będę na nie-telefonie.
    To po co spamujesz? Jak będziesz miał chęci to odpowiesz, nie musisz nas o tym informować.

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Gra nie opiera się wyłącznie na pvp. Na nie.

  12. #12
    1. To było rozważane w momencie, gdy soad szalał chyba 4 postaciami w topce 65lv. Na ten moment stanęło w miejscu.

    2. O ile każdą przewagę można nadgonić, to przewaga poziomowa jest często nieosiągalna do nadrobienia. W sytuacji kiedy nowy gracz dobija do maxLV, nie dość, że nie ma EQ to często jeszcze jego przeciwnicy mają 1-3 poziomów więcej. Co skutecznie blokuje wdrożenie do PvP nowym osobom.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    1. czyli jeśli wbiję 4 postaciami 80lvl, będę zmuszony kupić usługę cofnięcia poziomu rankingowego chcąc walczyć pvp każdą z nich? no chyba nie.

    2. blokujesz postęp fabulakom, jeszcze się kubaz usunie i będzie pszypał

  14. #14
    Falafel
    Konto usunięte
    1 Bez sensu, niektórzy walczą kilkoma postaciami i bez sensu by mieli kupować cofnięcia lvl.
    2 Lepiej zrobić ranking 80 i 80+ i niech te lvl 80+ dostają żetonki i leczą się w rankingu PvP i przy okazji mając 2 postacie PvP na 1 można zostać na 80 lvl na 2.można wbić 81 i w 2 rankingi się wbić

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •