Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Powiadomienie o zdobytym przedmiocie z potworka.

  1. #1
    PolskixRycerz
    Konto usunięte

    Powiadomienie o zdobytym przedmiocie z potworka.

    Często tak jest, że gdy expimy i może nam wylecieć karta potworka lub coś innego co z niego dropi to dopiero gdy wracamy z expienia i zaglądamy do przedmiotów zdajemy sobie sprawę, że to i to mamy. Jest to też przydatne gdy coś potrzebujemy daną ilość, bijemy potworka i ciągle zaglądamy do przedmiotów, aby zajrzeć ile nam danej rzeczy brakuje. Mogłaby się wyświetlać informacja w lewym dolnym rogu o tym co zdobyliśmy. O zdobyciu karty powiadamiało by nas coś na wzór takiego powiadomienia jak nie mamy już energii. Można by było ustawić w ustawieniach nawet w którym miejscu ma pojawiać się powiadomienie o zdobytej rzeczy z potworka (nie karty) lub to całkowicie wyłączyć.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Było już proponowane, po co proponujesz to samo po raz kolejny?

  3. #3
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Proponuje, bo nie widziałem.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To używaj opcji wyszukiwania w prawym górnym rogu. Proponowane milion razy.
    Zasilacz z czarnej listy.
    Zamykam.

  5. #5
    ulany
    Konto usunięte
    A teraz podaj powód czego ci to nie pasuje Kim Chi wolisz nie udoskonalać gry czy co ??

  6. #6
    Cytat Napisał ulany Zobacz post
    A teraz podaj powód czego ci to nie pasuje Kim Chi wolisz nie udoskonalać gry czy co ??
    Jeżeli każdy gracz będzie proponował to samo, to inne propozycje utoną w morzu tych powtórzonych. Bo jednak im więcej odpowiedzi/wyświetleń tym większa szansa na zauważenie propozycji przez kogoś z góry.

  7. #7
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To używaj opcji wyszukiwania w prawym górnym rogu. Proponowane milion razy.
    Zasilacz z czarnej listy.
    Zamykam.
    No każdy może to nazwać inaczej, więc 3 godziny szukania dla jednej propozycji? Jak tak to sama sobie możesz szukać losowych nazw ;D

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Szukaj: Powiadomienie, potwór lub drop
    mi zajęło ok. 15s.

  9. #9
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    No każdy może to nazwać inaczej, więc 3 godziny szukania dla jednej propozycji? Jak tak to sama sobie możesz szukać losowych nazw ;D
    Jeśli chcesz przeglądać strona po stronie i nie znasz wynalazku jakim jest wyszukiwarka to faktycznie 3 godziny. A Kim to on.

  10. #10
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Jeśli chcesz przeglądać strona po stronie i nie znasz wynalazku jakim jest wyszukiwarka to faktycznie 3 godziny. A Kim to on.
    Wiem lepiej niż ty Nawet nie szukam bo nie chce mi sie i tyle

  11. #11
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Wiem lepiej niż ty Nawet nie szukam bo nie chce mi sie i tyle
    Sądzę, że ta wypowiedź dobrze podsumuje wszystkie twoje wypowiedzi na forum. Nie spamuj.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Na nie. Chyba, że z wyłączaniem powiadomień po zdobyciu karty. Jak dla mnie każde powiadomienie jest wnerwiające, do tego jeśli zbierasz te załóżmy 100 metalowych odłamków, to powodzenia przy liczeniu każdego jednego powiadomienia. Ogółem głupi pomysł, bo jak będzie do wszystkiego, to będzie spam tych powiadomień.

    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Wiem lepiej niż ty Nawet nie szukam bo nie chce mi sie i tyle
    Nic nie wiesz, tetrax dobrze cię podsumował.

  13. #13
    promyczek
    Konto usunięte
    A jakie wkurzające by to było przy expieniu na zjawach, jak podczas każdej walki jest 100% drop.
    Myślę, że byłoby to dobre przy możliwości "spersonalizowania" - w sensie każdy mógł wybrać, czy chce dostawać informacje o całym dropie, czy tylko jeden konkretny.

  14. #14
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Quusan Zobacz post
    A jakie wkurzające by to było przy expieniu na zjawach, jak podczas każdej walki jest 100% drop.
    Nie ma 100%. Mój błąd.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 01-01-2018 o 15:31

  15. #15
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jest 100%.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •