Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Oszust w walce.

  1. #1
    PolskixRycerz
    Konto usunięte

    Oszust w walce.

    Gracz Believer ma prawdopodobnie jakieś wspomagacze do gry. On mnie dublował, zapytałem się ile ma szybkości-odpowiedział 105. Ja miałem 134, to jak mnie mógł dublować? Poprosił o screena: https://img.atelier801.com/0324f34a.jpg dałem mu go a gdy go zobaczył napisał tylko: kłamca (czy coś w tym stylu chyba). Po czym mogę stwierdzić, że gracz ma szybkości z gemami, zbroją oraz statystykami? Po tym jak mi napisał: kłamca. Tutaj raport walki: https://mfo3.pl/r/b4d7fa904

    P.S [DOPISKA] Gracz dodał mnie do listy ignorowanych od razu po walce.
    Ostatnio edytowane przez PolskixRycerz ; 29-12-2017 o 20:41 Powód: Dopiska

  2. #2
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Gracz Believer ma prawdopodobnie jakieś wspomagacze do gry. On mnie dublował, zapytałem się ile ma szybkości-odpowiedział 105. Ja miałem 134, to jak mnie mógł dublować? Poprosił o screena: https://img.atelier801.com/0324f34a.jpg dałem mu go a gdy go zobaczył napisał tylko: kłamca (czy coś w tym stylu chyba). Po czym mogę stwierdzić, że gracz ma szybkości z gemami, zbroją oraz statystykami? Po tym jak mi napisał: kłamca. Tutaj raport walki: https://mfo3.pl/r/b4d7fa904
    Wątpię, nie musiał ci pisać prawdy.
    Plus nie ma żadnych wspomagaczy.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Żaden oszust. Pewnie myślał, że pytasz o bazowy, a do tego może dojść eq (np. set gothar) czy jakieś gemy. Albo kłamał.

  4. #4
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    1. Mógł napisać ile ma szybkości w bazie.
    2. Nikt nie musi pisać prawdy

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Przecież to, że napisał, że ma 105 nie znaczy, że tyle ma... Temat do kosza

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    P.S [DOPISKA] Gracz dodał mnie do listy ignorowanych od razu po walce.
    Nie dziwię mu się

  6. #6
    tetrax
    Konto usunięte
    Wygląda na rozsadnego, nie sądzę żeby wplątał się w branie dopalaczy. Pewnie więc doszło do nieporozumienia. Skoro podał do tej szybkości, że ma 35 lucka to raczej podawał bazowe.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 29-12-2017 o 20:48

  7. #7
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    No to jak tak sądzicie to brawa, że potem nie macie graczy w grze, ponieważ nie grają przez oszustów takich jak np on. Róbcie tak dalej to potem wyjdą tego skutki. Za rok ta gra może się rozpaść bo jedynie dziennie gra do 130 osób nie więcej naraz. Prosze bardzo

  8. #8
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    ^XDDDDD
    gościu, po co ty zakładasz taki temat, jeśli liczysz się tylko ze swoim (debilnym) zdaniem?
    lepiej mieć 10 online niż 100000 takich jak ty

  9. #9
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    No to jak tak sądzicie to brawa, że potem nie macie graczy w grze, ponieważ nie grają przez oszustów takich jak np on. Róbcie tak dalej to potem wyjdą tego skutki. Za rok ta gra może się rozpaść bo jedynie dziennie gra do 130 osób nie więcej naraz. Prosze bardzo
    Tu nie ma cheatów tak prostych jak do minecrafta. Jeśli przez wymyślonych przez siebie oszustów przestają grać osoby uważające, że takowi cheatują, to określiłbym to mianem selekcji naturalnej, która jest procesem jak najbardziej pozytywnym. To, że w mfo gra mało osób, to inna sprawa.

  10. #10
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    No to jak tak sądzicie to brawa, że potem nie macie graczy w grze, ponieważ nie grają przez oszustów takich jak np on. Róbcie tak dalej to potem wyjdą tego skutki. Za rok ta gra może się rozpaść bo jedynie dziennie gra do 130 osób nie więcej naraz. Prosze bardzo
    Ta gra upada od ponad 6 lat.
    Ludzie dobrze ci piszą. Płaczesz, bo padłeś z typem. Niby jak on mógł to zrobić? Oszust? Hacki do mfo???

    Graj w minecrafta samemu w trybie pokojowym, wykop dziurę w ziemi i nie wychodź. Wtedy twoja paranoja się złagodzi.
    ototo
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 30-12-2017 o 01:01

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Do gry nie istnieją żadne wspomagacze, no chyba że samemu sobie napiszesz.
    Nie musiał pisać prawdy.

    Do zamknięcia.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Typ podał Ci wartość swojego speeda jaką ma w bazie a ty podałeś z eq. O to cała filozofia

  13. #13
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    No to jak tak sądzicie to brawa, że potem nie macie graczy w grze, ponieważ nie grają przez oszustów takich jak np on. Róbcie tak dalej to potem wyjdą tego skutki. Za rok ta gra może się rozpaść bo jedynie dziennie gra do 130 osób nie więcej naraz. Prosze bardzo
    Do tej gry nie ma żadnych "hakuf". Graj w minecrafta samemu w trybie pokojowym, wykop dziurę w ziemi i nie wychodź. Wtedy twoja paranoja się złagodzi.

  14. #14
    Falafel
    Konto usunięte
    Mi to 105 speda i 35 luka wygląda na staty bazowe(bez EQ), a w EQ miał pewnie z 160/170 speda.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •