Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Noc w Arkadii

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    Noc w Arkadii

    Proponuje dodac element nocy w arkadii. Przy wyjsciu z miasta w godzinach 20 00- 6 00 gdzie jest ciemno wchodzimy na srodek dnia w arkadii.
    Do rozwazenia

  2. #2
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Zbędne.

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Ja jestem za. Wręcz chciałbym aby wszędzie było ciemno gdziekolwiek jesteśmy w godzinach nocnych.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Również jestem za wprowadzeniem nocy do każdej lokacji, chyba nawet kiedyś to proponowałem

  5. #5
    Za, już było zgłaszane.. no właśnie. Czy wy naprawdę kur nie widzicie, że WSZYSTKIE zgłaszane propozycje są lekceważone? Już dawno przestałem marnować swój czas na wychodzenie z nowymi pomysłami bo wiem, że władze i tak propozycje graczy mają w dupie. Ostatecznie i tak wprowadzają tylko to, co dla nich najmniej problematyczne i zyskowne. Na dobrą sprawę można by zamknąć ten wątek skoro niczemu nie służy.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Za, już było zgłaszane.. no właśnie. Czy wy naprawdę kur nie widzicie, że WSZYSTKIE zgłaszane propozycje są lekceważone? Już dawno przestałem marnować swój czas na wychodzenie z nowymi pomysłami bo wiem, że władze i tak propozycje graczy mają w dupie. Ostatecznie i tak wprowadzają tylko to, co dla nich najmniej problematyczne i zyskowne. Na dobrą sprawę można by zamknąć ten wątek skoro niczemu nie służy.
    To juz zalezy od Administracji czy sie tym zainteresuja, czy nie.

  7. #7
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Za, już było zgłaszane.. no właśnie. Czy wy naprawdę kur nie widzicie, że WSZYSTKIE zgłaszane propozycje są lekceważone? Już dawno przestałem marnować swój czas na wychodzenie z nowymi pomysłami bo wiem, że władze i tak propozycje graczy mają w dupie. Ostatecznie i tak wprowadzają tylko to, co dla nich najmniej problematyczne i zyskowne. Na dobrą sprawę można by zamknąć ten wątek skoro niczemu nie służy.
    To wyjdź z forum, nie patrz na ten obraz nędzy i bezsilności - co chwila ktoś ma dobry pomysł, same plusy, wszyscy gracze za, a tu administracja wyskakuje z "Nie, bo nie. Nie podoba nam się.". Oszczędź sobie bólu.

    Sama propozycja dobra, ale na razie jest dużo ważniejszych rzeczy do opracowania w najbliższych aktualizacjach niż tworzenie dla każdej mapki wersji nocnej, więc zbędne. Na ten moment - przeciw.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 22-12-2017 o 22:02

  8. #8
    Wyjdź z inicjatywą i samemu zrób taką mapę i zezwol na wykorzystanie w grze.

  9. #9
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Wyjdź z inicjatywą i samemu zrób taką mapę i zezwol na wykorzystanie w grze.
    Bez panelu mapmakera raczej za dużo nie zdziała.

  10. #10
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Za, już było zgłaszane.. no właśnie. Czy wy naprawdę kur nie widzicie, że WSZYSTKIE zgłaszane propozycje są lekceważone? Już dawno przestałem marnować swój czas na wychodzenie z nowymi pomysłami bo wiem, że władze i tak propozycje graczy mają w dupie. Ostatecznie i tak wprowadzają tylko to, co dla nich najmniej problematyczne i zyskowne. Na dobrą sprawę można by zamknąć ten wątek skoro niczemu nie służy.
    Nie wiem czy wiesz, ale to że realizowane jest 5% propozycji to akurat spory sukces, zwłaszcza że wszystko to tylko zarysy. Pokaż mi inną grę przeglądarkową w której administracja realizuje więcej takich propozycji. A co do propozycji, było już pewnie ze sto razy i jest spoko, kwestia tego jak napisane jest mfo, może to być do wprowadzenia w godzinę, a może być praktycznie nierealne

  11. #11
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Bez panelu mapmakera raczej za dużo nie zdziała.
    Może wykupić licencje do RPG makera, zrekonstruować mapę w wersji nocnej, wrzucić na forum zaprezentować i myślę, że jakby była dobra to daliby mu możliwość zrobienia jej do gry.

  12. #12
    Nocne mapy nie są robione w żadnym autorskim edytorze.
    Dotychczasowe nocne mapy miast były robione w ten sposób, że Tomi wysyłał mi mapę w skali 1:1 danej lokacji, a nocna nakładka była robiona w programie graficznym. Tak, każda "nocna mapka" była osobno robiona w programie graficznym. Następnie z tak gotowej mapy ukrywałem warstwę z samą, czystą mapą. Tak uzyskaną "nakładkę" graficzną zapisywałem i podsyłałem Tomiemu, który wrzucał wyświetlanie tego jako obrazek nad mapą. Ot cała filozofia.

    Jak ktoś chce się w to bawić i będzie stylistycznie pasować do reszty nocnych map to proszę bardzo, ale od razu mówię, że to masa roboty na każdą mapkę ze światłami.

    Odnośnie nakładki nocnej bez żadnych świateł to można już zrobić z poziomu edytora map - można nałożyć kolor o danej przezroczystości na całą mapę.

  13. #13
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Nocne mapy nie są robione w żadnym autorskim edytorze.
    Dotychczasowe nocne mapy miast były robione w ten sposób, że Tomi wysyłał mi mapę w skali 1:1 danej lokacji, a nocna nakładka była robiona w programie graficznym. Tak, każda "nocna mapka" była osobno robiona w programie graficznym. Następnie z tak gotowej mapy ukrywałem warstwę z samą, czystą mapą. Tak uzyskaną "nakładkę" graficzną zapisywałem i podsyłałem Tomiemu, który wrzucał wyświetlanie tego jako obrazek nad mapą. Ot cała filozofia.

    Jak ktoś chce się w to bawić i będzie stylistycznie pasować do reszty nocnych map to proszę bardzo, ale od razu mówię, że to masa roboty na każdą mapkę ze światłami.

    Odnośnie nakładki nocnej bez żadnych świateł to można już zrobić z poziomu edytora map - można nałożyć kolor o danej przezroczystości na całą mapę.
    O to to, to chcieliśmy wiedzieć. Innymi słowy sama nakładka to banał, ale jeśli chcecie taką noc jak w eterni, czyli świateła i inne takie bajery, to trzeba się narobić. Może daj info Tomiemu, pewnie znajdzie się ktoś komu będzie się chciało bawić w świateła, to mu udostępni mapki i niech się bawi, chociażby kilka map z wersją nocną już byłoby fajnym dodatkiem. Administracji to chyba nic nie kosztuje, jeśli autor byłby na tyle uczciwy, aby tych map nie udostępniać dalej.

  14. #14
    Okej, w takim razie udostępniam mapkę Eternia: Część Mieszkalna: https://i.imgur.com/BPN5io4.jpg
    Jeśli ktoś jest zainteresowany stworzeniem brakujących nocnych map to proszę podesłać nocną wersję Eternii: Części Mieszkalnej na PW.
    Koniecznie w 2 wersjach: 1) nakładka z oryginalną mapką pod nią i 2) sama nakładka w formacie PNG.
    Oczywiście mapka musi stylistycznie pasować do nocnej mapy Eternii.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •