Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Darmowe zapisywanie na arenie

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303

    Darmowe zapisywanie na arenie

    Proponuje zrobic darmowe zapisywanie na
    arenie
    poniewaz czasami mamy malo kasy powiedzmy ze 1k i przegrywamy walke automatycznie wypisuje nas z areny za brak kasy

    Poniewaz czasami mamy 0 kasy i zeby zapisac sie na arene musimy sprzedac np 1 potke co jest bezsensowne bo wydaje mi sie ze osoba ktora wygrywa walke nie bedzie czula roznicy jak dostanie 30g a jak dostnie 0g

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    https://mfo3.pl/r/bb504a16d
    Nie czuję różnicy


    Niby przydatne, ale wtedy wygrany nie dostaje złota, a złoto, nawet w małej ilości, bywa przydatne.

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Ostatnio miałem w planach stworzenie podobnej propozycji.

    Wejście na arenę kosztowałoby level*100 za 1 walkę i walczymy tyle walk, na ile wpłaciliśmy golda. Oczywiście byłby jakiś tam limit, typu wpłata na maksymalnie 25 walk, no i nie można wypłacić tej puli, żeby nie było to dodatkowym depozytem.

    No a gold z zapisów na arenę po prostu byłby przydzielany dla wygranego. Czyli 6500 za wygraną walkę na 65 poziomie (ewentualnie 6500-10% prowizji).

    Wtedy unikniemy sytuacji, w których w niektórych walkach przegrywamy 20k G, a w niektórych wygrywamy 1 G, bo ktoś nie ma golda przy sobie.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 19-12-2017 o 17:31

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    [QUOTE=GoldenkoPL;280489]https://mfo3.pl/r/bb504a16d
    Nie czuję różnicy


    Niby przydatne, ale wtedy wygrany nie dostaje złota, a złoto, nawet w małej ilości, bywa

    Wydaje mi sie ze gracz ktory musi latac co przegrana sprzedawac 1 miksture bardziej ucierpi niz ty jakbys mial nie dostawac 30g za walke

    Po co wyslales link do walki jak wygrales duzo kasy ?

  5. #5
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Po 1, to nie moja walka.
    Po 2, ten raport odnosi się do twojego tematu, gdybyś nie zauważył
    Cytat Napisał CIAPARITTO
    Poniewaz czasami mamy 0 kasy i zeby zapisac sie na arene musimy sprzedac np 1 potke co jest bezsensowne bo wydaje mi sie ze osoba ktora wygrywa walke nie bedzie czula roznicy jak dostanie 30g a jak dostnie 0g
    (pogrubione, żebyś zauważył.)
    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Ostatnio miałem w planach stworzenie podobnej propozycji.

    Wejście na arenę kosztowałoby level*100 za 1 walkę i walczymy tyle walk, na ile wpłaciliśmy golda. Oczywiście byłby jakiś tam limit, typu wpłata na maksymalnie 25 walk, no i nie można wypłacić tej puli, żeby nie było to dodatkowym depozytem.

    No a gold z zapisów na arenę po prostu byłby przydzielany dla wygranego. Czyli 6500 za wygraną walkę na 65 poziomie (ewentualnie 6500-10% prowizji).

    Wtedy unikniemy sytuacji, w których w niektórych walkach przegrywamy 20k G, a w niektórych wygrywamy 1 G, bo ktoś nie ma golda przy sobie.
    Świetna propozycja, nie byłoby wtedy tylko walki o ranking, ale również o złoto.
    Ostatnio edytowane przez GoldenkoPL ; 19-12-2017 o 20:31

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Po 1, to nie moja walka.
    Po 2, ten raport odnosi się do twojego tematu, gdybyś nie zauważył.
    W moim temacie chodzi o to zeby mozna bylo zapisac sie na walke majac 0G czyli ta walka nie ma nic to tematu

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Ostatnio miałem w planach stworzenie podobnej propozycji.

    Wejście na arenę kosztowałoby level*100 za 1 walkę i walczymy tyle walk, na ile wpłaciliśmy golda. Oczywiście byłby jakiś tam limit, typu wpłata na maksymalnie 25 walk, no i nie można wypłacić tej puli, żeby nie było to dodatkowym depozytem.

    No a gold z zapisów na arenę po prostu byłby przydzielany dla wygranego. Czyli 6500 za wygraną walkę na 65 poziomie (ewentualnie 6500-10% prowizji).

    Wtedy unikniemy sytuacji, w których w niektórych walkach przegrywamy 20k G, a w niektórych wygrywamy 1 G, bo ktoś nie ma golda przy sobie.
    Nwm czy wiesz ale mozesz zalozyc temat o taka propozycje nie musisz spamowac pod moja
    W jakim niby stopniu twoja propozycja jest podobna do mojej ?

  7. #7
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał CIAPARITTO Zobacz post
    W moim temacie chodzi o to zeby mozna bylo zapisac sie na walke majac 0G czyli ta walka nie ma nic to tematu
    Wnosi, wnosi, ale jak widać jesteś zbyt tępy żeby to pojąć.

    Cytat Napisał CIAPARITTO
    Nwm czy wiesz ale mozesz zalozyc temat o taka propozycje nie musisz spamowac pod moja
    W jakim niby stopniu twoja propozycja jest podobna do mojej ?
    Jest niemal identyczna.

  8. #8
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Propozycja CIAPARITTO jest znacznie lepsza. Zacząłem sobie dla zabawy walczyć PvP i jak chcę tracić jak najmniej muszę się zapisywać co kilka walk, bo tracę swój 1G, albo nie wkładać go do depo i tracić znacznie więcej. Co do tego co napisał Kim, to zniechęci to ludzi do PvP, bo za każdą walkę trzeba będzie płacić.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Jest niemal identyczna.
    Wat? Kim chce aby za walkę się płaciło z góry 100*lvl i odzyskiwało się w przypadku wygranej. Zniechęci to ludzi do PvP. Ciaparitto chce aby w ogóle nie trzeba było płacić za PvP, co zachęci ludzi do PvP. Rozumiesz różnicę?

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Wat? Kim chce aby za walkę się płaciło z góry 100*lvl i odzyskiwało się w przypadku wygranej. Zniechęci to ludzi do PvP. Ciaparitto chce aby w ogóle nie trzeba było płacić za PvP, co zachęci ludzi do PvP. Rozumiesz różnicę?
    Moim zdaniem ożywiłoby to pvp, ponieważ osoby które wiedzą cokolwiek o pvp mogliby zarobić, oraz nie zniechęciłoby to ludzi do pvp. Oczywiście to tylko moja opinia.

    Podsumowując: obie propozycje zrobią "cokolwiek" z pvp. czyt. ożywią.

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Moim zdaniem ożywiłoby to pvp, ponieważ osoby które wiedzą cokolwiek o pvp mogliby zarobić, oraz nie zniechęciłoby to ludzi do pvp. Oczywiście to tylko moja opinia.

    Podsumowując: obie propozycje zrobią "cokolwiek" z pvp. czyt. ożywią.
    Nikt nie mógłby zarobić. Przeczytałeś to co kim napisał?

    No a gold z zapisów na arenę po prostu byłby przydzielany dla wygranego. Czyli 6500 za wygraną walkę na 65 poziomie (ewentualnie 6500-10% prowizji).
    Osoba która wygra dostaje zwrot kosztów za walkę lub zwrot - 10%. Wygrany nic nie zyskuje, tylko odzyskuje co jego, przegrany traci. Innymi słowy zakładając że walczą na równym poziomie średnio z gry ucieka 50 lub 55% wpłaty obu graczy. A pamiętam jak była burza jak w 2011 chcieli 23% wprowadzić w MFO jak w realu. To jest katastrofalny, okropny, złodziejski podatek który nigdy nie powinien zostać wprowadzony. I miejmy nadzieję że nie zostanie.

    Propozycja Ciaparitta jest najlepsza. Można uniezależnić arenę od golda i zrobić z areny czyste walki o rank.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 20-12-2017 o 18:33

  11. #11
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Jesteś w błędzie.
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    No a gold z zapisów na arenę po prostu byłby przydzielany dla wygranego. Czyli 6500 za wygraną walkę na 65 poziomie (ewentualnie 6500-10% prowizji).
    Specjalnie pogrubiłem fragment,w którym pisze, że wygrany dostaje złoto przegranego.

  12. #12
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zbanujcie tego ciaparitto bo to są jakieś żarty.

    A w propozycji zaproponowanej przeze mnie wystarczy ponad 50% wygranych walk, żeby zarobić.
    To rozwiązanie po prostu zlikwidowałoby przypadki, w których ludzie zapisują się z 1 G na koncie, dla innych graczy nic się nie zmieni.

  13. #13
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Ostatnio miałem w planach stworzenie podobnej propozycji.

    Wejście na arenę kosztowałoby level*100 za 1 walkę i walczymy tyle walk, na ile wpłaciliśmy golda. Oczywiście byłby jakiś tam limit, typu wpłata na maksymalnie 25 walk, no i nie można wypłacić tej puli, żeby nie było to dodatkowym depozytem.

    No a gold z zapisów na arenę po prostu byłby przydzielany dla wygranego. Czyli 6500 za wygraną walkę na 65 poziomie (ewentualnie 6500-10% prowizji).

    Wtedy unikniemy sytuacji, w których w niektórych walkach przegrywamy 20k G, a w niektórych wygrywamy 1 G, bo ktoś nie ma golda przy sobie.
    To wg mnie najlepsze wyjście.

  14. #14
    Cytat Napisał CIAPARITTO Zobacz post
    W moim temacie chodzi o to zeby mozna bylo zapisac sie na walke majac 0G czyli ta walka nie ma nic to tematu

    - - - - - - - - - -



    Nwm czy wiesz ale mozesz zalozyc temat o taka propozycje nie musisz spamowac pod moja
    W jakim niby stopniu twoja propozycja jest podobna do mojej ?
    pozwolę sobie przenieść temat do odrzuconych, powody:
    - z godnie z powyższym cytatem autor chciał tylko rozkminy nad darmową areną
    - zrobił się lekki bałagan
    - jestem przeciwny darmowej arenie, jeśli ktoś musi ciągle biegać sprzedawać potki lvl1(i to jeszcze w czasach kiedy gold jest dzielony na całe konto gracza), żeby zapisywać się na arenie to albo unika kosztów związanych z walkami albo jest bardzo bardzo bardzo nieaktywny w innych dziedzinach gry

    pomysł Kim Chi sensowny, ale jednak trochę komplikuje sam zapis i może odrobinę zniechęcać ludzi do zapisów, a stałe stawki za walkę też średnio mi się widzą, niby do zaakceptowania, bo to arena, a nie bójki, ale jednak jakieś dynamiczne stawki, uzależnione od zawartości portfela podobają mi się bardziej

    zostawiłbym sprawdzanie golda tak jak jest, może trochę prowizoryczne, ale chyba skuteczne na gołych zombie na arenie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •