Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: [Bossy] Mam buga z Rapsem

  1. #1
    TYTUS
    Konto usunięte

    [Bossy] Mam buga z Rapsem

    Mam problem z: Raps

    Opis problemu:
    nie moge pokonać rapsa bo jak gra z nim walkę to nie mam żadnej tury.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 15-12-2017 o 18:57

  2. #2
    Żaden bug, walczysz z nim automatycznie. Bossów powinno się bić manualnie.
    Rozdawaj statystyki automatycznie, jeśli nie wiesz jak je dobrze rozłożyć. Masz za dużo HP jak na ten poziom.
    Używaj mikstur regeneracji, mikstur życia 2 i mikstur odnowienia 1.

  3. #3
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Powinno być jakieś ograniczenie dla rozdawania HP, skoro przy innych statystykach jest.

  4. #4
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    Powinno być jakieś ograniczenie dla rozdawania HP, skoro przy innych statystykach jest.
    To nie wygląda jeszcze tak źle, bo ma te rękawice. Inaczej brak pozostałych statystyk będzie mu szkodzić, a na 20lvl wchodzą już lepsze bronie.
    Ale fakt, powinno być jakieś ograniczenie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    To nie wygląda jeszcze tak źle, bo ma te rękawice. Inaczej brak pozostałych statystyk będzie mu szkodzić, a na 20lvl wchodzą już lepsze bronie.
    Ale fakt, powinno być jakieś ograniczenie.
    Nie, bo mi farga zepsujecie.
    Inne staty mają ograniczenie, by nie było POZYTYWNYCH efektów statów typu wszystko w atak i każdy na hita, czy 4-5 tur pod rząd, albo luck taki, że same kryty, a przeciwnik nie trafia, bo bonus 40% uników z szczęścia.
    Duże hp nie ma samo w sobie tak pozytywnych skutków, więc nie widzę sensu nakładania ograniczenia. Może od razu wprowadzić ograniczenia na nowych graczy, by im się staty automatycznie rozkładały? To, że ktoś nie potrafi rozkładać statów, nie znaczy, że trzeba uderzać w tych, którzy celowo je rozdają "źle". Ograniczenie nie nauczy go rozdawać statów, a jedynie sprawi, że w przyszłości będzie grał dalej bez umiejętności, sugerując się jedynie ogranicznikami.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    albo luck taki, że same kryty, a przeciwnik nie trafia, bo bonus 40% uników z szczęścia.
    To akurat jest ograniczone wzorami na skalowanie szczęścia.

  7. #7
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie, bo mi farga zepsujecie.
    Inne staty mają ograniczenie, by nie było POZYTYWNYCH efektów statów typu wszystko w atak i każdy na hita, czy 4-5 tur pod rząd, albo luck taki, że same kryty, a przeciwnik nie trafia, bo bonus 40% uników z szczęścia.
    Duże hp nie ma samo w sobie tak pozytywnych skutków, więc nie widzę sensu nakładania ograniczenia. Może od razu wprowadzić ograniczenia na nowych graczy, by im się staty automatycznie rozkładały? To, że ktoś nie potrafi rozkładać statów, nie znaczy, że trzeba uderzać w tych, którzy celowo je rozdają "źle". Ograniczenie nie nauczy go rozdawać statów, a jedynie sprawi, że w przyszłości będzie grał dalej bez umiejętności, sugerując się jedynie ogranicznikami.
    Blokada nie musi być stała, można by ją było wyłączyć w ustawieniach. To taki ogranicznik dla nowych graczy by był.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To akurat jest ograniczone wzorami na skalowanie szczęścia.
    Tak, ograniczone tak, że przy nieskończonej przewadze jest 40%

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Tak, ograniczone tak, że przy nieskończonej przewadze jest 40%
    20%

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    20%
    https://docs.google.com/spreadsheets...YIR7A/htmlview

    -(1/proporcja-1)*40
    Strata celności dąży do 40

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Blokada nie musi być stała, można by ją było wyłączyć w ustawieniach. To taki ogranicznik dla nowych graczy by był.
    To jest w sumie dobry pomysł. Niech statystyki same się rozdają automatycznie, a gdzieś w urku, czy eliar niech stoi npc, mówiący, co zrobić, by móc samemu rozdawać statystyki
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 16-12-2017 o 15:01

  11. #11
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    w Eliar to jednak troche za daleko, niektórzy chcą walczyć pvp na 20/30/40 poziomie, a w statystykach automatycznych (przy czym każdy miałby takie same) pvp by nie istniało.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    w Eliar to jednak troche za daleko, niektórzy chcą walczyć pvp na 20/30/40 poziomie, a w statystykach automatycznych (przy czym każdy miałby takie same) pvp by nie istniało.
    Chodzi o info w eliar, jak sam wejdziesz w ustawienia, to sb na pierwszym levlu możesz odblokować.

  13. #13
    loderek
    Konto usunięte
    może się tak zdarzyć ja też tak czasem miałem ale z czego to niewiem

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •