Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Konkursy

Użytkownik Avatar Amancjusz

Konkursy

Z powodu iż, ponieważ dawno nie było żadnego konkursu lub chociażby turnieju, proponuję zorganizowanie konkursu, może być rysunkowy lub w innej formie, a że niedługo będą święta mogłaby być tematyka świąteczna oczywiście z elementami MFO. (zasady jak w poprzednim konkursie oprócz dat i tematu pracy )

Użytkownik Avatar matissimos
    Każdy gracz może takie konkursy zorganizować. Nawet ty.

Może coś zorganizuję

Po co konkurs? Żebyś mógł znowu "inspirować się" pracą z internetu i wygrać nagrodę?

"Twoja" praca: https://i.imgur.com/Jg5nGWe.jpg

Pierwszy wynik z google grafika: https://i.imgur.com/1MCGNV5.png

Nazwa:  mhnuOt1.png
Wyświetleń: 181
Rozmiar:  40.5 KB

Pozdrawiam.

[QUOTE=Kim Chi;280065]Po co konkurs? Żebyś mógł znowu "inspirować się" pracą z internetu i wygrać nagrodę?

Według zasad zabronione to nie było, nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma.
    PS. Rysowałem sam
    Ostatnio edytowane przez Amancjusz ; 06-12-2017 o 21:22

Cytat Napisał Amancjusz Zobacz post
    Czyli przyznajesz się do splagiatowania.

Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    8. W konkursie biorą udział tylko i wyłącznie prace tworzone przez graczy - zabronione jest wysyłanie prac z internetu i przedstawianie ich jako własne.
    9. Wszelkie udowodnione oszustwa oznaczają wykluczenie pracy z konkursu.
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Jeżeli chodzi Ci o zdjęcie z gry w formie ssa - to nie można. Jeżeli to narysowany rysunek np. w paincie, to jak najbardziej. Praca musi być w całości własna.
    Czyli nazwałbyś się autorem tamtej pracy? Obmyśliłeś koncepcję jak to narysować bez żadnych inspiracji z google grafika?
    Bo mi wygląda na przerysowanie kropka w kropkę, tylko niezamierzone zmienione położenia noża, żeby zmieściło się na kartce A4.
    A to, co podlinkowałem to pierwszy wynik z google, więc pozdrawiam.

Jeśli ty nie widzisz problemu w tym, że splagiatowałeś pracę i zgarnąłeś za to 1 miejsce i 40 MF, gdy inni stworzyli swoje prace od zera i próbowali wygrać uczciwie, to ja nie mam pytań.

Zgłosiłem to organizatorowi konkursu, zobaczymy co z tym dalej zrobi.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 06-12-2017 o 21:33

Użytkownik Avatar Samael
    Hahahaha, jaki plagiator.
    Żenadłem. Nie było ci wstyd gdy odbierałeś te 40MF?

Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Czyli przyznajesz się do splagiatowania.

Czyli nazwałbyś się autorem tamtej pracy? Obmyśliłeś koncepcję jak to narysować bez żadnych inspiracji z google grafika?
    Bo mi wygląda na przerysowanie kropka w kropkę, tylko niezamierzone zmienione położenia noża, żeby zmieściło się na kartce A4.
    A to, co podlinkowałem to pierwszy wynik z google, więc pozdrawiam.

Jeśli ty nie widzisz problemu w tym, że splagiatowałeś pracę i zgarnąłeś za to 1 miejsce i 40 MF, gdy inni stworzyli swoje prace od zera i próbowali wygrać uczciwie, to ja nie mam pytań.

Zgłosiłem to organizatorowi konkursu, zobaczymy co z tym dalej zrobi.
    Daj spokój. Przecież tamten konkurs od początku do końca to była farsa, moją prace wykopano bo była moja, takiego konkursu nie można brać na poważnie, a granie wg jego zasad jest marnowaniem ostatniej szansy na wygraną. Amant tymczasem musiał narysować to cudo od zera. Myślisz że to mało pracy? MFy mu się należały, zresztą pewnie i tak już je wydał, więc nie da się konsekwencji wyciągnąć.

coś o donosicielstwie, przemyśl czy tak fajnie jest donosić.

Co do propozycji - na nie. 95% konkursów, zwłaszcza systemowych to farsa. Odebranie nagrody po miesiącu, nie zawsze jest uczciwie. Wolałbym aby zostało tak jak jest.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 06-12-2017 o 22:19

Użytkownik Avatar tetrax
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Daj spokój. Przecież tamten konkurs od początku do końca to była farsa, moją prace wykopano bo była moja, takiego konkursu nie można brać na poważnie, a granie wg jego zasad jest marnowaniem ostatniej szansy na wygraną.
    Z pewnością odrzucono Twoją pracę zupełnie bezpodstawnie. Zwycięzcy natomiast mają kontakty i jedynie dlatego wygrali. Cały konkurs był jedynie sposobem na przesłanie MF'ów wybranym osobom.

Amant tymczasem musiał narysować to cudo od zera. Myślisz że to mało pracy? MFy mu się należały
    A inni uczestnicy mieli szablon gotowy, nie? Kim nie mówi, że on powinien dostać te MF'y tylko inni uczestnicy, którzy wykonali więcej pracy - wymyślili koncept itp.

zresztą pewnie i tak już je wydał, więc nie da się konsekwencji wyciągnąć.
    A kiedy złodziej wyda ukradzione/zdobyte nieuczciwie pieniądze postępowanie jest przerywane, a on ułaskawiany. W końcu co można mu zrobić - przepuścił szybciej niż go złapali. Spryciarz.

Co do propozycji - na nie. 95% konkursów, zwłaszcza systemowych to farsa.
    Czemu, bo w nich przegrywasz?
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 07-12-2017 o 13:48

PS. Rysowałem sam
    co z tego, przecież tak czy siak to plagiat

Sędzia Avatar Dorek
    Czytając wasze wpisy aż mi żal administracji, że cokolwiek wam organizuje. Umiecie tylko narzekać, wygrał to wygrał po co drążyć temat który dawno miał swój koniec?

Użytkownik
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Czytając wasze wpisy aż mi żal administracji, że cokolwiek wam organizuje. Umiecie tylko narzekać, wygrał to wygrał po co drążyć temat który dawno miał swój koniec?
    Teraz poruszacie ten temat niektóre osoby się wypowiadają a nic nie wiedzą o MFO a po drugie ,ta sprawa z sprzed paru miesiąców a decyzję podejmie ADMINISTRACJA.

Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Teraz poruszacie ten temat niektóre osoby się wypowiadają a nic nie wiedzą o MFO a po drugie ,ta sprawa z sprzed paru miesiąców a decyzję podejmie ADMINISTRACJA.
    Po pierwsze to forum, od tego jest żeby ludzie się wypowiadali.
    Po drugie to kto podejmuje decyzje nie ma znaczenia, każdy może się z tą decyzją nie zgadzać i się kłócić, o ile robi to w cywilizowany sposób.
    Po trzecie nie wiem czemu tu się dziwić, zwycięzca przerysował pracę z neta i wygrał, to ludzie się burzą.
    Po czwarte miało to miejsce parę miesiąców temu, więc wyciąganie tego teraz w innym celu niż wyśmianie propozycji bądź danie sygnału administracji, aby w przyszłości lepiej sprawdzała prace nie ma sensu.
    Po piąte większość osób, które się tu wypowiedziały wciągają pupą Twoją wiedzę o mfo.
    Po szóste fajna propozycja, zróbcie jakiś konkurs i upublicznijcie prace, będzie można się pośmiać przynajmniej.
    Po- zdrawiam.

Tester Avatar musaraj
    Uuugh. Czy naprawdę tu nigdy nie ma lepszej atmosfery?

Z powodu iż, ponieważ dawno nie było żadnego konkursu lub chociażby turnieju, proponuję zorganizowanie konkursu, może być rysunkowy lub w innej formie, a że niedługo będą święta mogłaby być tematyka świąteczna oczywiście z elementami MFO. (zasady jak w poprzednim konkursie oprócz dat i tematu pracy )
    Jeżeli chodzi o samą propozycję, to odpowiedź jest oczywista - nie. Nie ma na to koniunktury, aktywność graczy jest za mała. Jeżeli gra wyruszy z jakąś kampanią reklamową po upku i ilość graczy online wzrośnie znacznie - wtedy jest to oczywiście dobry pomysł, kuć żelazo póki gorące. Ale nie teraz, kiedy leżało przez 2 lata w zamrażarce.

Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Po co konkurs? Żebyś mógł znowu "inspirować się" pracą z internetu i wygrać nagrodę?

PS. Rysowałem sam
    Oczywiście, że było to zabronione. O w tym miejscu:
    8. W konkursie biorą udział tylko i wyłącznie prace tworzone przez graczy - zabronione jest wysyłanie prac z internetu i przedstawianie ich jako własne.
    Podkreślam słowo "tworzone". Ty swoją pracę wykonałeś - cały proces twórczy został wykonany przez jej faktycznego autora. (Na marginesie - dobre wykonanie mogę tutaj docenić)

Teraz decyzja jest po stronie administracji - wydaje mi się, że czas na zgłaszanie zażaleń minął. Jeżeli organizatorzy konkursu uznają, że nie, to nagroda powinna zostać wycofana.
    Gdyby decyzja należała do mnie, przyjąłbym zażalenie i wycofał nagrodę.
    Daj spokój. Przecież tamten konkurs od początku do końca to była farsa, moją prace wykopano bo była moja
    Nieprawda. Praca została wycofana, ponieważ nie spełniała regulaminu:
    4. W konkursie nie ma z góry narzuconego tematu. Praca powinna być osadzona w realiach gry, a sam temat pracy zależy od autora.
    Dodatkowo post nie spełniał warunków zaakceptowania go jako postu na Forum MFO3 - obrazek epatował agresją oraz trollingiem z działu "w grze jest zła elita". Jako praca też odpadał ze względu na wspomnianą agresję i formę - wyobrażasz go sobie jako nagradzalną pracę w konkursie sygnowanym przez administrację? Sam stwierdziłeś, że jest kontrowersyjna i może "obrażać czyjeś uczucia".

A gdybym wrzucił pracę przedstawiającą wisielca z napisem "Zawiśnie na gałęzi i poczuje ból | Robert (nazwisko), Dewastator Leon Full"? Uważasz że taka praca powinna zostać zaakceptowana?

P.S.
    Praca Leona

, takiego konkursu nie można brać na poważnie, a granie wg jego zasad jest marnowaniem ostatniej szansy na wygraną. Amant tymczasem musiał narysować to cudo od zera. Myślisz że to mało pracy?
    Narysował, acz nie stworzył. I nie uznaję laborystycznej teorii wartości.
    MFy mu się należały, zresztą pewnie i tak już je wydał, więc nie da się konsekwencji wyciągnąć.
    Z ujemnymi MFami też da się grać
    A to jest argumentum ad rectum. Mam nie zgłaszać nieprawidłowości, bo... nie wypada? To nie jest "donosicielstwo" tylko zwykłe dbanie o uczciwy przebieg konkursu. Wczuj się w osobę z drugiego miejsca.

Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Ponieważ doszło do niewykrytego wcześniej naruszenia zasad.

Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Z pewnością odrzucono Twoją pracę zupełnie bezpodstawnie. Zwycięzcy natomiast mają kontakty i jedynie dlatego wygrali. Cały konkurs był jedynie sposobem na przesłanie MF'ów wybranym osobom.

Tak, odrzucono ją bezpodstawnie. Bardzo mało wiesz o tej grze. Zwycięzcy nie mieli kontaktów, ale ja nie miałem prawa tego wygrać i... nie wygrałem z powodu zdyskwalifikowania mojej pracy.

A inni uczestnicy mieli szablon gotowy, nie? Kim nie mówi, że on powinien dostać te MF'y tylko inni uczestnicy, którzy wykonali więcej pracy - wymyślili koncept itp.

Amancjusz też musiał wymyśleć jak to narysować, co z tego że jego rysunek jest inspirowany tym z Google, nikt mu nie rysował, nikt mu nie dał poradnika jak skopiować szablon krok po kroku. Zresztą skąd wiesz co Kim mówi? Znasz go na tyle dobrze? Jest to tak pazerny człowiek że uważa że wszystko mu się należy.

A kiedy złodziej wyda ukradzione/zdobyte nieuczciwie pieniądze postępowanie jest przerywane, a on ułaskawiany. W końcu co można mu zrobić - przepuścił szybciej niż go złapali. Spryciarz.

Wymyśl jakiś kreatywny sposób na ukaranie go. Ban? Większe rzeczy odpuszczano. Ujemne MFy? Nigdy więcej MFa nie kupi, bo będzie mu się nie opłacało.

Czemu, bo w nich przegrywasz?

Tak się składa że akurat niedawno wygrałem 3 nagrody z konkursów, dokładnie to było polowanie na globale w kwietniu (1m), maju (z losowania) i czerwcu (1m) bieżącego roku. Oprócz tego zostałem wylosowany w konkursie za dawanie prezentów na początku 2016 roku. Twój argument jest totalnym inwalidą, natomiast zarówno w konkursach które wygrałem i które nie próbowano mnie oszukać na zwycięstwo, a gdy wygrałem ociągano się z daniem mi nagrody nawet do 22 dni po terminie, gdybym się nie upomniał nigdy bym tego pewnie nie dostał. Uważam że jak konkursy mają wyglądać tak jak wyglądały, to lepiej aby ich nie było bo są totalną kompromitacją.
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Uuugh. Czy naprawdę tu nigdy nie ma lepszej atmosfery?

Nie będzie tu lepszej atmosfery, bo zawiść niektórych nie pozwala na pogodzenie się z tym że nie zawsze im wychodzi, że nie wygrali, że stracili super panele przez własne niedopatrzenie, więc donoszą na innych graczy.

Jeżeli chodzi o samą propozycję, to odpowiedź jest oczywista - nie. Nie ma na to koniunktury, aktywność graczy jest za mała. Jeżeli gra wyruszy z jakąś kampanią reklamową po upku i ilość graczy online wzrośnie znacznie - wtedy jest to oczywiście dobry pomysł, kuć żelazo póki gorące. Ale nie teraz, kiedy leżało przez 2 lata w zamrażarce.

Jak konkursy będą wyglądały tak jak wyglądały ostatnio, to z tych nowych onlinów 99% wywieje widząc takie cuda nad forum jak tutaj. Dlatego powtarzam jeszcze raz - JESTEM NA NIE, bo więcej graczy ucieknie.

Oczywiście, że było to zabronione. O w tym miejscu:

Podkreślam słowo "tworzone". Ty swoją pracę wykonałeś - cały proces twórczy został wykonany przez jej faktycznego autora. (Na marginesie - dobre wykonanie mogę tutaj docenić)

Nie zostało to przekopiowane, tylko narysowane od zera - czytaj stworzone.

Teraz decyzja jest po stronie administracji - wydaje mi się, że czas na zgłaszanie zażaleń minął. Jeżeli organizatorzy konkursu uznają, że nie, to nagroda powinna zostać wycofana.
    Gdyby decyzja należała do mnie, przyjąłbym zażalenie i wycofał nagrodę.

A ja nie. Uważam że Amancjuszowi się te MFy należały.

Nieprawda. Praca została wycofana, ponieważ nie spełniała regulaminu:

No przecież wojna o wolne MFO to jak najbardziej część gry. Rzecz ważniejsza niż jakiekolwiek osiągnięcia w różnych dziedzinach gry, najważniejsza część historii MFO. Do 21 marca 2017 roku gdzie MFO wygrało była to rzecz, która była ważniejsza niż wszystko, dlatego jak najbardziej są to realia gry.

Dodatkowo post nie spełniał warunków zaakceptowania go jako postu na Forum MFO3 - obrazek epatował agresją słowo na wyrost, nie było tam ani bijatyki ani wyzwisk, a walka bohatera ze złem to nie agresja. oraz trollingiem chyba ten post jest trollingiem, możemy się tak oskarżać do 2939 roku z działu "w grze jest była zła elita". Jako praca też odpadał ze względu na wspomnianą agresję i formę a co ci się w formie nie podobało? piękny rysunek o rzeczy ważnej- wyobrażasz go sobie jako nagradzalną pracę w konkursie sygnowanym przez administrację? Tak tak i jeszcze raz TAKSam stwierdziłeś, że jest kontrowersyjna i może "obrażać czyjeś uczucia".

Czyli jak jest oznaczenie na grze lub filmie, że jest kontrowersyjny, pełen przemocy itp. to nie ma prawa zgarnąć nagrody za najlepszy film/nagrodę itp? Aha, to fajnie wiedzieć. Dzwoń gdzie się da, trzeba wycofać multum nagród.

A gdybym wrzucił pracę przedstawiającą wisielca z napisem "Zawiśnie na gałęzi i poczuje ból | Robert (nazwisko), Dewastator Leon Full"? Uważasz że taka praca powinna zostać zaakceptowana?

Na drugi dzień na mojej stronie byłaby przeróbka ,,Zawiśnie na gałęzi i poczuje ból, | Łukasz (nazwisko), musaraj (tutaj wstaw dowolny epitet do rymu, wstawienie każdego skończyłoby się banem). Praca mogłaby zostać zaakceptowana, bo jestem trybunem ludowym tej gry, więc jestem jej tematyką.

P.S.
    Praca Leona

Ktoś ukradł moją pracę z tego spoilera. Jak ktoś ją znajdzie

Narysował, acz nie stworzył. I nie uznaję laborystycznej teorii wartości.

Patrz wyżej

Z ujemnymi MFami też da się grać

Patrz wyżej

A to jest argumentum ad rectum. Mam nie zgłaszać nieprawidłowości, bo... nie wypada? To nie jest "donosicielstwo" tylko zwykłe dbanie o uczciwy przebieg konkursu. Wczuj się w osobę z drugiego miejsca.

Donosicielstwo jest złe. Każdy człowiek powinien to wiedzieć. Jest domeną nazistów i komunistów, więc nie powinno się tego praktykować. Nie potrafię się wczuć w Kima, naprawdę. Nie potrafię nawet na sekundę stać się takim człowiekiem.

Ponieważ doszło do niewykrytego wcześniej naruszenia zasad.

Oczywiście, sęk w tym że jest to sprawa tak mało ważna, że nie powinna być robiona z tego powodu afera
    Podsumowując - Amancjusz nie powinien zostać ukarany, Kim Chi nie powinien donosić, Ja nie powinienem zostać zdyskwalifikowany, a ta propozycja nie powinna zostać wprowadzona. A ten temat nie powinien być otwarty, bo sie robi coraz większa farsa. Niemalże jednomyślnie odrzucono propozycję, robi się coraz większy offtop, więc wnioskuję o zamknięcie tego tematu.

@down

Ja nie mówię że nie jest to plagiat, tylko że mu się należą te MFy bo na pewno się nad tym napracował, a ten konkurs nie był nawet poważny, gdyż zdyskwalifikowano mnie za bycie mną. Natomiast jeżeli walka bohatera ze złem to agresja, to dlaczego pozwalają walczyć batmanom, supermanom, spidermanom, iron manom i innym ze złoczyńcami w kreskówkach? 16+ ustawić, bo tam jest przemoc, tylko że w tej grupie wiekowej nikt nie bedzie oglądał. natomiast na swojej pracy bohater ratuję inną osobę strzelając do złoczyńcy, więc jeżeli uważasz że to coś złego, to chyba coś tu jest nie tak.

Bez odbioru.

Mógłbym namalować dokładną kopię Mona Lisy (to nie jest takie trudne)
    W twoim wydaniu wyglądałoby to bardziej tak

____

Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    leon, zapoznaj się z pojęciem plagiatu. On narysował dokładnie to samo, co było w google. Mógł wydrukować i rysować 1:1, co mu ewidentnie nie wyszło. Polecam obejrzeć kilka filmów na youtube o plagiacie (okiem fabiana, gargamel), bo teraz się ośmieszasz. Jakby on powiedział, że tylko skopiował pomysł to nic by nie wygrał. Praca miała być własna. A jakby ktoś ci podrąbał jakąś "pracę"? Powiedziałbyś"meh, przecież on ją napisał/narysował w 100% kopiując mój pomysł, mi nic się nie należy, niech on dostaje za to hajs!"? W takim razie czemu wielkie firmy nie robią dokładnie takich samych rzeczy? Przecież wystarczy powiedzieć, że to moi chińczycy robili te rzeczy, więc są one moim pomysłem. Leoś, leoś, świat istnieje poza twoją piwnicą. Wyjrzyj poza nią a gwarantuję ci, że dostrzeżesz prawdę
    donoszenie na somsiada to co innego od składania zażaleń. A jak na olimpiadzie ktoś bierze sterydy, a ktoś inny to zgłosi to o całej sprawie się zapomina, a "donosiciel" dostaje karę? Racjonalne myślenie lvl chomik.

Walka dobra ze złem - i już wiemy na kogo wyrośnie leon i co będzie gadać. Powiem ci w sekrecie, że świat nie jest czarnobiały. Jest prawda (starasz się jej unikać), komfortowe kłamstwo (siedzisz w nim po uszy) itp. Wyraźnie kreujesz się na kogoś, kim nie jesteś, polecić ci paru specjalistów?
    Na pewno nikt dorosły nie ogląda/czyta marvela i dc. Co tam, że filmy o spidermanie lub iron manie przynoszą setki milionów dolarów zysku netto. Co tam, że film opublikowany pod koniec listopada ma 100mln wyświetleń, a jest to zapowiedź bajki dla dzieci. I te filmy są jakoś chyba od 16 lat.

Halo, odbjur
    rodżer ded

ps. Twoje brwi długo są razem?,

Widzę że znowu robisz to co umiesz robić najlepiej. Okłamujesz ludzi, przekręcasz moje zdania, manipulujesz wypowiedziami. Przypomnę ci jeszcze raz: ja nie uważam że to nie jest plagiat. Ale sądzę że Amancjuszowi należą się te MFy, gdyż przerysowanie tego to nie było mało pracy. A konkurs był farsą, więc nie można go traktować poważnie. Co do zarzutów że jak ja bym się czuł jakby mi ktoś ukradł pracę - uwaga uwaga. Gość który narysował oryginalnego Tonberrego... NIE GRA W MFO! Szokujące prawda? Amancjusz dostał nagrodę za kogoś kto nawet nie gra! Rzeczywiście, powinien się z nim podzielić nagrodą xD, a wielkie firmy robią te same rzeczy, delikatnie zmienione w małych szczegółach i z innym logo. Kształt okularów wiele marek ma taki sam. Wiele spodni ma kształt taki sam! Wszystkie firmy robią komputer wewnątrz taki sam! Jeszcze o filmach od 16 lat... mówisz o filmach... a ja o kreskówkach które codziennie są na Disney XD i są chyba od 7 lat albo całkowicie bez ograniczeń wiekowych. I fakty są takie że dorośli ludzie wolą filmy, chociaż kreskówki też są ciekawe.

Co do twojego mówienia o prawdzie - hipokryzja lvl 10909039403849385497587658374837948739487593874938 74983789473847589347984759374897598379837458947598 53475937598479837548934758347568935290340493458034 98520987392083490548037839475683679002938455

pracujesz jako troll polityczny (tak, odkryłem to jeszcze w lipcu tego roku). Ty prawdę mówiłeś ostatni raz chyba przez pomyłkę. Nie masz żadnego moralnego prawa mówić mi o prawdzie, głównie dlatego że sam okłamujesz licznych ludzi, z kolei ja zamiast mówić o prawdzie... no też mówię, ale ja po prostu przede wszystkim praktykuję.

Dodatkowo jeszcze rzucasz liczne prowokacje, o brwiach, o piwnicy. Też mógłbym napisać ,,kiedy się zeszłeś z kimem" ,,pod mostem pod którym mieszkasz rury dobrze grzeją?" i inne podobne teksty, ale zdaję sobie sprawę że poważne dyskusje to nie miejsce na osobiste porachunki. w przeciwieństwie do ciebie zachowuję jakiś poziom, a redaktor który nie potrafi zachować poziomu to nie redaktor - nie nadajesz się, sorry.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 08-12-2017 o 23:13

Uprawnienia