Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Konkursy

Tester Avatar musaraj
    Nie lubię się kłócić z osobami, które są przekonane o tym, że mają rację zwłaszcza wtedy, kiedy jej nie mają.

Tworzenie =/= wykonywanie. Mógłbym namalować dokładną kopię Mona Lisy (to nie jest takie trudne). Czy jestem wtedy jej autorem? Czy mogę iść na jakiś konkurs i powiedzieć "To moja praca, wykonywałem ją od zera"? Mówienie, że to co zrobił Amancjusz to nie jest plagiat to zaprzeczanie faktów.
    I to jeszcze ma realne przełożenie na fakty - wśród głosów za tą pracą było m.in. "ładne cienie". Gdyby Amancjusz nie wzorował się na pracy z internetu i nie zacieniował tak jak na tamtym obrazku to by miał ten głos mniej, wiesz?

walka bohatera ze złem to nie agresja
    Porada -> Jeżeli argumentujesz swoje działania "ja jestem ten dobry więc mogę robić złe to i to, bo robię to w dobrym celu", to zazwyczaj się mylisz -> "jesteś zły i robisz złe to i to w złym celu". Empatia to dobra cecha.

Bez odbioru.

Leon, zapoznaj się z pojęciem plagiatu. On narysował dokładnie to samo, co było w Google. Mógł wydrukować i rysować 1:1, co mu ewidentnie nie wyszło. Polecam obejrzeć kilka filmów na YouTube o plagiacie (Okiem Fabiana, gargamel), bo teraz się ośmieszasz. Jakby on powiedział, że tylko skopiował pomysł to nic by nie wygrał. Praca miała być własna. A jakby ktoś ci podrąbał jakąś "pracę"? Powiedziałbyś"Meh, przecież on ją napisał/narysował w 100% kopiując mój pomysł, mi nic się nie należy, niech on dostaje za to hajs!"? W takim razie czemu wielkie firmy nie robią dokładnie takich samych rzeczy? Przecież wystarczy powiedzieć, że to moi Chińczycy robili te rzeczy, więc są one moim pomysłem. Leoś, leoś, świat istnieje poza twoją piwnicą. Wyjrzyj poza nią a gwarantuję ci, że dostrzeżesz prawdę
    Donoszenie na somsiada to co innego od składania zażaleń. A jak na olimpiadzie ktoś bierze sterydy, a ktoś inny to zgłosi to o całej sprawie się zapomina, a "donosiciel" dostaje karę? Racjonalne myślenie lvl chomik.

Walka dobra ze złem - i już wiemy na kogo wyrośnie Leon i co będzie gadać. Powiem Ci w sekrecie, że świat nie jest czarnobiały. Jest prawda (starasz się jej unikać), komfortowe kłamstwo (siedzisz w nim po uszy) itp. Wyraźnie kreujesz się na kogoś, kim nie jesteś, polecić ci paru specjalistów?
    Na pewno nikt dorosły nie ogląda/czyta Marvela i DC. Co tam, że filmy o Spidermanie lub Iron manie przynoszą setki milionów dolarów zysku netto. Co tam, że film opublikowany pod koniec listopada ma 100mln wyświetleń, a jest to zapowiedź bajki dla dzieci. I te filmy są jakoś chyba od 16 lat.

Halo, odbjur
    Rodżer ded

PS. Twoje brwi długo są razem?,
    Ostatnio edytowane przez herbatoholik ; 08-12-2017 o 22:24

Administrator
    Za wprowadzenie nas w błąd redukuję nagrodę do 10 MF, a 30 MF rozdzielę na miejsca 2 i 3.

Dziękujemy, zamykamy. Nie widzę większego powodu by temat był otwarty dłużej. Głównie przez negatywną atmosferę.

Pragnę też przypomnieć, że KAŻDY może zorganizować swój własny konkurs/turniej. Wystarczy że jest on powiązany z grą i macie z góry ustaloną pulę nagród(najlepiej by była ona w miarę duża a nie jakieś groszaki, czyż nie?)
    Przykładem takiego konkursu może być ten ostatnio organizowany przez gracza Kim Chi.
    Także jak ktoś chce się wykazać inicjatywą to zapraszamy.

Administrator Avatar Krycha
    Wam coś zorganizować, to i tak znajdziecie sposób żeby oszukać .

Na drugi raz jednak, pomimo tego, że będziemy ostrożniejsi, zgłaszajcie takie rzeczy na bieżąco.
    Bididididid!

Uprawnienia