Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: Wiadomosc globalna

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    Uśmiech Wiadomosc globalna

    Witam, proponuje dodac mozliwosc wyslania wiadomosci do wszystkich graczy.
    Byla by tez mozliwosc wyslania ich do np 100 graczy;ostatnia aktywnosc itd. Byla by tez mozliwosc usuniencia wiadomosci do wybranych graczy.
    Prosze napisac co o tym myslicie

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    na nie ułatwia

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jestem za, pomogłoby mi przekazywać informacje ludziom, które są bardzo ważne.
    Jakiś limit - raz na 1h jedna osoba może coś takiego wysłać by tym nie spamić.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 18-11-2017 o 15:59

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Wysłanie wiadomości do wszystkich/wymienionych osób - za.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jestem za, pomogłoby mi przekazywać informacje ludziom, które są bardzo ważne.
    Jezeli na przyklad chcemy wyslac wiadomosc z zapytaniem o kupno eq +3up do 200 graczy z ostatnia aktywnoscia, 30-40lv, ale nie ten, ten i tamten. zamiast wysylac 6 wiadomosci na minute to wysylamy 1 do wszystkich wybranych

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    kupię miecz mroku/wymienię kobrę/nie klikaj w ten link/sprzedam konto za konto na steamie/gracz xx to lamus, nie ufajcie mu

    ułatwi przekazywanie informacji, ale te informacje finalnie będą wyglądać jak te na górze, więc raczej słaby pomysł. chcesz coś przekazać treściwego? masz czat handlu, pomocy, forum, główny

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    kupię miecz mroku/wymienię kobrę/nie klikaj w ten link/sprzedam konto za konto na steamie/gracz xx to lamus, nie ufajcie mu

    ułatwi przekazywanie informacji, ale te informacje finalnie będą wyglądać jak te na górze, więc raczej słaby pomysł. chcesz coś przekazać treściwego? masz czat handlu, pomocy, forum, główny
    ile ludzi siedzi natych czatach? prawie nikt.

    A czy wiadomosci nie mozna po prostu zignorowac?

  8. #8
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Oczywiście, że można ją zignorować, lecz po co to komu skoro istnieją odrębne czaty służace właśnie jako taka globalna wiadomość? Fakt, mało osób korzysta z tych czatów ponieważ najczęściej nie ma tam "poważnych" ofert pomocy czy handlu, a raczej "spam" ludzi mniej ogarniętych. Jeśli ktoś afczy po kilka h dziennie i słyszy dźwięk wiadomości to sprawdza kto go kocha i kto wysłał mu wiadomość. Szerzenie nienawiści wobec ludzi forever alone.

    Osobiście uważam, że propozycja na nie, lecz nadal jestem za wprowadzeniem specjalnych czatów, w których byłoby możliwe pisanie z wieloma osobami na raz. Coś jak czat grupowy lecz z większą ilością osób.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Bardziej bym to widział jako opcję premium. ( miały wejść jakieś tam vipy czy coś więc można by to tam dodać )

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Tylko do osób które mają nas w obserwowanych i my ich, oraz np. limit 100 PW wszystkich na 1 dzień.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Jak chce kupic karty po taniosci to wysylam wiadomosci do 100 ostatnich aktywnosci na 10-20lv. uwiezcie mi, oni nie beda sprawdzac czatu handel, zeby sprzedac karte ( o ktorej posiadaniu w wielu przypadkach nie wiedza).

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Jednak z drugiej strony uważam że może się z tego narobić spam, dałbym ograniczenie 10 osób.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jednak z drugiej strony uważam że może się z tego narobić spam, dałbym ograniczenie 10 osób.
    Da sie, lecz czy nie mozna po prostu zignorowac wiadomosci? jezeli cb nie obchodzi jej tresc-nie odpisujesz. A ulatwilo by sprzedawanie/ kupowanie itemkow na wieksza skale

  14. #14
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Da sie, lecz czy nie mozna po prostu zignorowac wiadomosci? jezeli cb nie obchodzi jej tresc-nie odpisujesz. A ulatwilo by sprzedawanie/ kupowanie itemkow na wieksza skale
    Ułatwia to forum. Jeśli chcesz kupować karty za bezcen od ludzi, którzy nie znają ich wartości, to się męcz. Pomysł z osobami które mamy w obserwowanych a one mają nas jest ciekawy i sądzę, że sprawdziłby się.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Ułatwia to forum. Jeśli chcesz kupować karty za bezcen od ludzi, którzy nie znają ich wartości, to się męcz. Pomysł z osobami które mamy w obserwowanych a one mają nas jest ciekawy i sądzę, że sprawdziłby się.
    Niby sie da, ale wciaz jestem za propozycja wiadomosci globalnej dla all ;D

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •