Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [Inne] potwory nieumarły 2-3*

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15

    [Inne] potwory nieumarły 2-3*

    Mam problem z: potwory nieumarły 2-3*

    Opis problemu:
    Witam, chciałbym chodzić na miniboss kapłan, problem polega na tym że moby nieumarły są straszne silne.
    Jestem wojownik, 51poziom.

    Pytanie oraz odpowiedź:
    1. Jakie odpowiednie eq ubrać na nieumarły 2-3*
    2. (SKRYPT) głównie chce bić auto - Co najważniejsze dodać?
    3. Jak by ktoś pytał o statystyki? ->
    -hp 2200 -> tyle samo bez EQ
    -many 80 -> tyle samo bez EQ
    punkty staty. = bez EQ ->
    hp-110
    mp-40
    atak-120
    obrona-55
    obrona mag.-55
    szczescie-80
    szybkosc-110
    4. Czy mam zdolność na bicie grupowy?
    Posiadam - multi atak - max gwiazdka
    - ślepa furia - 1 gwiazdka


    Dziękuje za pomoc

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Owe potwory są hybrydami więc uzbrojenie trzeba ubrać zarówno przeciw atakom magicznym jak i fizycznym.
    Proponuję: kaptur kapłana, pancerz orka, sandały kapłana, pas orka - po prostu 2 itemy fizyczne i 2 magiczne.
    Gemy: 3x obrona fizyczna i 4x obrona magiczna.

    Skrypt na nieumarłych: KLIK
    Skrypt na kapłana: KLIK

    Zdolności ubierz te które wykorzystuje skrypt (przeanalizuj go).

    W razie problemów z skryptem (bo podany został skopiowany), napisz do mnie w grze.
    Ostatnio edytowane przez Fannindel ; 17-11-2017 o 19:14

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Załóż Hełm Necrani, to nie będą nakładać negatywnych statusów, gdy masz Zombie.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2017
    Postów
    15
    Kupiłem hełm necrani, do tego set wymieniony przez fannindela + skrypty kompletnie się nie sprawdza. Niech napisze jakiś bardzo doświadczony gracz, co mam ubrać by dać radę 3*. Mam sporo kasy, więc na obecną chwilę stać mnie na lepszy sprzęt. Mocno proszę o skuteczną pomoc.

  5. #5
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Markaret Zobacz post
    Kupiłem hełm necrani, do tego set wymieniony przez fannindela + skrypty kompletnie się nie sprawdza. Niech napisze jakiś bardzo doświadczony gracz, co mam ubrać by dać radę 3*. Mam sporo kasy, więc na obecną chwilę stać mnie na lepszy sprzęt. Mocno proszę o skuteczną pomoc.
    W raportach masz jedną walkę wygraną z podwójnymi, jedną przegraną auto z pojedynczym i jedną przegraną auto z podwójnymi - gdzie ty tu testowałeś jak ci na nich idzie? Zakładam, że nawet bezobsługowy byś dał radę. Z pojedynczym przegrałeś przez to, że leczyłeś się na zombie. Z podwójnymi primo miałeś rege + zombie, secundo nie leczysz się przed walką. Do tego ten skrypt to kompletny niewypał. Na podwójnych będziesz spokojnie wygrywać bez Hełmu Necrani, jeśli do skryptu dodasz na końcu bezwarunkowego czeka na przeciwnika, no i będziesz się leczyć przed walką. Jeśli dorzucisz ślepą furię to na potrójnych też pójdzie.

    Fannidel, jeśli podajesz skrypty od których lepsze są bezobsługowe, to nie wypowiadaj się w dziale "Zapytaj eksperta".
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 01-12-2017 o 15:51

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Markaret Zobacz post
    Kupiłem hełm necrani, do tego set wymieniony przez fannindela + skrypty kompletnie się nie sprawdza. Niech napisze jakiś bardzo doświadczony gracz, co mam ubrać by dać radę 3*. Mam sporo kasy, więc na obecną chwilę stać mnie na lepszy sprzęt. Mocno proszę o skuteczną pomoc.
    Włócznia Ofensywy/Orkowy Topór, Hełm Necrani, Płaszcz z Jeziora, Żółwie Buty (do Włóczni Ofensywy)/Odstraszające Buty (do Orkowego Topora), Medalion Rybaka
    Lecz się przed każdą walką, w pierwszej turze używaj Ślepą Furię, a w kolejnych sprawdź, czy poradzisz sobie z dobiciem MP Atakiem na jeden hit (w sensie jak już stracą hp od Ślepej Furii).
    W skrypcie dodaj polecenie: Moja postać ma status Ślepota -> Użyj Pewny Cios

    Generalnie to więcej ci nie mogę doradzić, bo nie próbowałeś z nimi walczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •