Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Temat: Dyskusja Przedświąteczna

  1. #61
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Trwa aktualizacja. Zapraszamy ponownie okolo 22:45.

    - - - - - - - - - -

    Myślicie, że to Nordia?

  2. #62
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Trwa aktualizacja. Zapraszamy ponownie okolo 22:45.

    - - - - - - - - - -

    Myślicie, że to Nordia?
    no pewnie,na pewno będzie wgrana w 10minut

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    no pewnie,na pewno będzie wgrana w 10minut
    edit: 20minut o.O

  3. #63
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    no pewnie,na pewno będzie wgrana w 10minut

    - - - - - - - - - -



    edit: 20minut o.O
    Woah, coś duży ten event świąteczny.
    A może będą tak wydłużać aż do kilku godzin, a jutro Nordia?

  4. #64
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Moja postać po wyjściu na Arkadię powiedziała
    Mam tę moc

  5. #65
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Moja postać po wyjściu na Arkadię powiedziała
    Wycieki... Bug.

  6. #66
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    Nikt nie obstawił poprawnie ale dziękuję za udział w dyskusji

  7. #67
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Dzień dobry, odkopuję temat, bo chcę przypomnieć ile pomysłów było, jak bardzo można było ulepszyć event.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Sam chciałem zakładać taki temat, ale uciekło w natłoku obowiązków. W przeciwieństwie do Halloween, ten event jest pusty, zarówno część świąteczna jak i noworoczna mają mega niewykorzystany potencjał.

    Od początku jakie zmiany powinny zajść w evencie (te najważniejsze):

    1. Kalendarz adwentowy - oczywiście kalendarzyk adwentowy. Proponowany od 2 lat, z nieznanych przyczyn nie wprowadzony. W formie 24 upominki każdego dnia i ostatniego dnia jakiś lepszy upominek. Np. Codziennie x żetonów, ostatniego dnia losowy unikat, jak wbijesz każdego dnia. Jest oczywiście sporo innych koncepcji.
    2. Expowisko - expowisko świąteczne, bo póki co event jest tylko do Yetiego. A zawsze expowiska i jakiegoś rozszerzenia eventu brakowało. Do tego jakiś potwór unikatowy. Powiem więcej: Wprowadź expowisko razem ze świętami bożego narodzenia, bo czekać na część główną eventa jeszcze kilka dni po świętach też jest głupio i nudno. Albo...
    3. Połączenie części Świątecznych i Noworocznych - mega kontrowersyjne, ale w sumie gdzie w okolicach Eternii dodać cokolwiek z eventem nie za bardzo da się upchnąć, tym bardziej na siłę dodawanie jakiś polanek świątecznych itp... Dodać Mroźne Wzgórze i wszystko co z nim związane razem z Świętami. Wtedy możnaby dodać jakieś expowisko świąteczne, teren wzgórza jest bardzo niewykorzystany, zmutowane renifery czy inne bałwany. Również mogłoby to wpłynąć na czas. To wydłużenie części noworocznej eventa o 5-7 dni, które ludzie mogliby spędzić w MFO (normalnie na ten czas MFO olewają, no bo na rozdawanie prezentów ludziom wystarczy wejść godzinę dziennie)

    Oprócz tego jakieś kosmetyczne zmiany:

    4. Nerf Yetiego - nerf Baalrukha w tym roku był dobrą decyzją, były tylko 2 dedy przez cały event (jeśli czegoś nie przeoczyłem), nikt nie narzekał na skrajnie niskie lvle a takich była masa. W zeszłym roku niestety wzmocniono Yetiego, moja niskolvlowa postać miała 20 dedów, dedy zdarzały się nawet w gronie 4x65 i to nie jeden raz (i to bez sabotów!)
    5. Handel świątecznymi upominkami - ostatnio na evencie Świąteczne Upominki były niehandlowe, w przeciwieństwie do Jajek Niespodzianek czy Halloweenowych Niespodzianek. Proponuję to zmienić w tym roku i umożliwić sprzedanie upominków komuś innemu.
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Kalendarz adwentowy poszedł na straty, szkoda, może w następnym roku.

    Punkty 2-5 dalej czekają na spełnienie.
    - Expowisko
    - Połączenie obu części eventów i wydłużenie do 2 tyg tej drugiej części.
    - Nerf Yetiego
    - Handlowe upominki

    Oprócz tego fajny pomysł Bitwy na śnieżki, który się pojawił w tym temacie. Coś jak z wodnymi balonami na wielkanoc, ale ja bym poszedł o krok dalej. Proponuje na eventowych śnieżnych mapach umieścić możliwość zebrania śnieżki w dowolnym miejscu na eventowych śnieżnych mapach w dowolnej ilości. W końcu śniegu jest dużo. Rzut jest na 2 pola, nie rozbija się o większą ilość ludzi, tylko wszyscy stojący na danym polu obrywają.

    A jeśli bitwa na śnieżki to i lepienie bałwana, z 10 pół przenosisz śnieg i powstaje kula. Kulę możesz przenosić i postawić w dowolnym miejscu na danej lokacji (tylko nie na innej kuli). Jak masz 3 kule w odległości od siebie nie większej niż 1 pole, oprócz tego Marchewkę (normalnie w Dilli kupić), Garnek i x węgli (powstałby sklepik z garnkami i węglami) to automatycznie lepi ci bałwana. Bałwan znika po 1 dniu, aby miejsce na lepienie ich było.

    Ale po co to wszystko? Po co gracze mają lepić bałwany i rzucać się śnieżkami? A no właśnie, mogłyby powstać jakieś rankingi. Ilość trafień śnieżką, ilość oberwań śnieżką, ilość złapanych Yetich, ilość ulepionych bałwanów - tak jak na Wielkanoc. Oczywiście za to również nagród by nie było, ale tak czysto 4 fun, natomiast... zabawy balony itp. rzeczywiście w Wielkanoc dostarcza, więc czemu nie? (malkontenci zawsze znajdą powód, ale powiem tylko tyle że nie mają prawa spowalniać rozwoju gry)
    Niestety, dostaliśmy ten sam event. Jedynie spełniono pkt 4. pierwszego postu i osłabiono trochę Yetiego, ale za mało i dalej zdarzają się częste dedy. I narzekania na niskie lvle, których na Baalrukhu nie było.
    Co do reszty - mam nadzieję że to że olano eventy w tym roku, oznacza że przyspieszono prace nad updatem i po evencie w szybkim czasie upa dostaniemy.

  8. #68
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    A czego ty oczekujesz? Że jednocześnie dostaniesz update fabularny, panel GM i pierdyliard jakichś twoich niepotrzebnych wymysłów? A jak nie dostaniesz to od razu powód by pluć kwasem na wszystko co nie spełniło twoich chorych pożądań?
    Masz expowisko obok Yetiego. Bij sobie niebieskie ogniki, możesz trafić unikata. Jak zbierzesz 100 mikstur many 1 z ogników, to pozwalam ci schować je do depozytu, a po tygodniu wyciągnąć. Zadowolony?

    zdarzają się częste
    Co? Chyba często się zdarzają.
    Jakoś nie zauważyłem, tylko ty narzekasz. Może od razu Yeti ma poddawać walkę i rozdawać wszystkim golda?

    Zawsze można zrobić tak, że event jest dostępny dla graczy z maks. poziomem (propozycja chyba Lełonarda czy kogoś sprzed wieków). Zmotywuje do wbijania poziomów i ograniczy sztuczne zyski z chodzenia na event 20 poziomem i farmienia itemów kolekcjonerskich.

    Co do reszty - mam nadzieję że to że olano eventy w tym roku, oznacza że przyspieszono prace nad updatem i po evencie w szybkim czasie upa dostaniemy.
    klap klask klap klask
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 01-01-2018 o 15:08

  9. #69
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Zawsze można zrobić tak, że event jest dostępny dla graczy z maks. poziomem (propozycja chyba Lełonarda czy kogoś sprzed wieków). Zmotywuje do wbijania poziomów i ograniczy sztuczne zyski z chodzenia na event 20 poziomem i farmienia itemów kolekcjonerskich.
    W mojej propozycji chodzi o to aby pomóc zarówno niskim, jak i wysokim lvlom. Ty chcesz zaszkodzić niskim, aby wysokie mogły się dobrze bawić. Nerf Baalrukha oczekiwany przeze mnie efekt umożliwił, powinni jeszcze bardziej znefić Yetiego i byłoby git. W tym roku obniżono mu jedynie defa, ale co z tego skoro część 65 lvli pada na hita (Emrys, Diabi x3, Patryk Szczęście, Westers, a to tylko kilka przykładów) nie mówiąc o niższych lvlach bo te mogą padnąć z obszarówek.

  10. #70
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    >cytuj tekst
    >przeczytaj 1/3 cytowanego tekstu XDDDD

    @edyt
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post186386
    Znalazłem temat, w sumie nie odbiera możliwości brania udziału w evencie, ale jednak coś by to pomogło. Dałoby się czerpać korzyści ze skrzynek i minigier, jednocześnie o wielelelele zmniejszając umieralność na Yeti (ew. innych globalach). Jedyne w czym "zaszkodzi" to motywacja do wbijania poziomu lub samodzielnego łapania Yeti.
    W twojej propozycji chodzi o zabicie gry. Gra ma bawić i powodować cięższe uszkodzenia klawiatury bądź też monitora, a nie spełniać poczucie bogactwa w internecie. Nie każdy gracz jest takim [tutaj wstaw jakiś synonim przegrywa] jak ty, i zależy mu na zdobyciu śmiesznych ilości golda. Ty jesteś egoistą i chcesz nastawić grę na swój chory i spaczony światopogląd. W zasadzie to czemu nie jest udostępniona polanka testowa? Bo po godzinie nikt by nie grał. To nie jest gra typu sandbox, by wszystko było do pokonania w jakkolwiek głupi sposób.
    Jeżeli wszystko jest na poziomie 0, to jak odróżnisz czy ktoś jest bliżej, czy dalej 0? Bo jakby wszystko było takie proste, to by wszyscy byli pro. Idź się bawić w minecraft, włącz tryb pokojowy, wykop dziurę, wejdź do niej i się zakop. Pozwalam ci od czasu do czasu wykopać 1 blok ziemi, a potem go wstawić na miejsce. Świetnie, nie?
    W mojej propozycji chodzi o to aby pomóc zarówno niskim, jak i wysokim lvlom.
    Nie, nie chodzi. Chodzi o to, by wszyscy byli bogaci. W moich kręgach (nikt nie chodzi do gimnazjum ani do poradni psychologicznej dla dzieci) mówi się na to inflacja. Wiesz jak działa inflacja? Niszczy grę. Niby wszyscy bogaci, aż nadejdzie upek i osoby bez limitu 2kkk w depozycie skompletują połowę setu zerówek.
    Ty chcesz zaszkodzić niskim, aby wysokie mogły się dobrze bawić.
    Dobreeee, znowu gadka o elicie i jak ona działa tylko dla bogatych, jednocześnie zabierając biednym. *ekhem, komunista*
    A jak niski poziom się wtranżala do walki z Yetim *6 i przegrywają, to fajnie? Taki ubaw dla niego? Nie, ale przynajmniej zobaczył jak walczyć (w przeciwieństwie do twojego pomysłu z biciem worka na śmieci wypełnionego śmietaną).
    Chodzi w niej o patrz początek edyta.
    Nerf Baalrukha oczekiwany przeze mnie efekt umożliwił
    Dobry efekt, nuda!
    W tym roku obniżono mu jedynie defa, ale co z tego skoro część 65 lvli pada na hita
    Dokładnie, część. Czego oczekujesz, komunisto? Że jak ktoś jest słaby i nie dodaje do obron, to gra KONIECZNIE musi umożliwić mu wygraną? A jak parę osób zdejmie eq i będą padać to admin ma rozdawać uzbrojenie +9 w Eternii?
    (Emrys, Diabi x3, Patryk Szczęście, Westers, a to tylko kilka przykładów)
    Jednocześnie bym wymienił 20 razy więcej osób, które umieją ustać. Na tej liście by się znaleźli m. in. Emrys, Diabi, Patryk Szczęście, Westers. Oni raz czy 3 razy padli, to już olaboga osłabiać Yetiego? XD Wiesz co to RNG? Czy chcesz by wszystko było przewidziane z góry?
    nie mówiąc o niższych lvlach bo te mogą padnąć z obszarówek.
    Dzięki za przyznanie mi racji. Mogłeś nie czekać z tym do końca postu.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 01-01-2018 o 17:16

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •