Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 70

Temat: Dyskusja Przedświąteczna

  1. #31
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    a ty myślisz że ekipa testująca wraz z adminami to banda idiotów, którzy nie mają własnych pomysłów?
    Nie, wcale a wcale tak w ogóle ja nie myślę, nie powiedziałem tego.

    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Ej ja mam pomys niech zrobio nowe miasto! To wtedy bedze wiencej fabuły itp itd i morzna by se pograc. JAk wejdzie to to dz mnie. nmzc

    1. Przecież już było milion tematów o darmowych upominkach, zgadnij jakie efekty.
    2. Patrz na początek posta.
    3. Po co? W takiej sytuacji event by się kończył odpowiednio wcześniej. Zawsze można sobie podzielić event na łapanie globala i wysyłanie prezentów.
    4. Yay, teraz się będę nudzić, ale w zamian dostanę Miksturę Przyspieszenia ^_^
    5. No, nikt na to nie wpadł. [no scam]
    1 i 2 są odświeżeniem propozycji, przypomnieniem o niej i streszczeniem jej w jednym poście. Ma on jedynie na celu przypomnieć adminom o tych pomysłach i oczekiwać od nich realizacji.
    3. Albo mógłby trwać 2 tygodnie zamiast tygodnia. Nie wiesz tego.
    4. Ale tacy gracze jak ty narzekają na low lvle na 5 i 6* więc jak ktoś coś chce z tym zrobić co nie zaszkodzi niskim lvlom, nie zaszkodzi nikomu to nie masz żadnego moralnego prawa pisać że jesteś na nie. a co, może propozycja capa na łapanie dla najniższych lvli jest dobra? A co tam niskie lvle, ważny jestem ja, herbatoholik, największy egoista w tej galaktyce i okolicach, co myśli tylko o sobie.
    5. Jakoś nie widziałem propozycji na foruim o tym, w grze też nie. Nawet jeśli, to mogło to pełnić rolę taką jak w wypadku 1 i 2.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 26-11-2017 o 02:23

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    A może by dodać jakąś minigrę multiplayer? Na przykład bitwa na śnieżki.
    dobry pomysl mozzna bylo by je zbierac ze sniegu by byly kulki na mapkach a tam jest sniezka i dostajesz sniezke i mozesz brac
    Ostatnio edytowane przez Roberciak ; 04-12-2017 o 21:09

  3. #33
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Kalendarz adwentowy poszedł na straty, szkoda, może w następnym roku.

    Punkty 2-5 dalej czekają na spełnienie.
    - Expowisko
    - Połączenie obu części eventów i wydłużenie do 2 tyg tej drugiej części.
    - Nerf Yetiego
    - Handlowe upominki

    Oprócz tego fajny pomysł Bitwy na śnieżki, który się pojawił w tym temacie. Coś jak z wodnymi balonami na wielkanoc, ale ja bym poszedł o krok dalej. Proponuje na eventowych śnieżnych mapach umieścić możliwość zebrania śnieżki w dowolnym miejscu na eventowych śnieżnych mapach w dowolnej ilości. W końcu śniegu jest dużo. Rzut jest na 2 pola, nie rozbija się o większą ilość ludzi, tylko wszyscy stojący na danym polu obrywają.

    A jeśli bitwa na śnieżki to i lepienie bałwana, z 10 pół przenosisz śnieg i powstaje kula. Kulę możesz przenosić i postawić w dowolnym miejscu na danej lokacji (tylko nie na innej kuli). Jak masz 3 kule w odległości od siebie nie większej niż 1 pole, oprócz tego Marchewkę (normalnie w Dilli kupić), Garnek i x węgli (powstałby sklepik z garnkami i węglami) to automatycznie lepi ci bałwana. Bałwan znika po 1 dniu, aby miejsce na lepienie ich było.

    Ale po co to wszystko? Po co gracze mają lepić bałwany i rzucać się śnieżkami? A no właśnie, mogłyby powstać jakieś rankingi. Ilość trafień śnieżką, ilość oberwań śnieżką, ilość złapanych Yetich, ilość ulepionych bałwanów - tak jak na Wielkanoc. Oczywiście za to również nagród by nie było, ale tak czysto 4 fun, natomiast... zabawy balony itp. rzeczywiście w Wielkanoc dostarcza, więc czemu nie? (malkontenci zawsze znajdą powód, ale powiem tylko tyle że nie mają prawa spowalniać rozwoju gry)
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 05-12-2017 o 01:42

  4. #34
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Oprócz tego fajny pomysł Bitwy na śnieżki, który się pojawił w tym temacie. Coś jak z wodnymi balonami na wielkanoc, ale ja bym poszedł o krok dalej. Proponuje na eventowych śnieżnych mapach umieścić możliwość zebrania śnieżki w dowolnym miejscu na eventowych śnieżnych mapach w dowolnej ilości. W końcu śniegu jest dużo. Rzut jest na 2 pola, nie rozbija się o większą ilość ludzi, tylko wszyscy stojący na danym polu obrywają.

    A jeśli bitwa na śnieżki to i lepienie bałwana, z 10 pół przenosisz śnieg i powstaje kula. Kulę możesz przenosić i postawić w dowolnym miejscu na danej lokacji (tylko nie na innej kuli). Jak masz 3 kule w odległości od siebie nie większej niż 1 pole, oprócz tego Marchewkę (normalnie w Dilli kupić), Garnek i x węgli (powstałby sklepik z garnkami i węglami) to automatycznie lepi ci bałwana. Bałwan znika po 1 dniu, aby miejsce na lepienie ich było.

    Ale po co to wszystko? Po co gracze mają lepić bałwany i rzucać się śnieżkami? A no właśnie, mogłyby powstać jakieś rankingi. Ilość trafień śnieżką, ilość oberwań śnieżką, ilość złapanych Yetich, ilość ulepionych bałwanów - tak jak na Wielkanoc. Oczywiście za to również nagród by nie było, ale tak czysto 4 fun, natomiast... zabawy balony itp. rzeczywiście w Wielkanoc dostarcza, więc czemu nie? (malkontenci zawsze znajdą powód, ale powiem tylko tyle że nie mają prawa spowalniać rozwoju gry)
    Bezsensowne i nic z tego nie wejdzie.

  5. #35
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ja mam świetny pomysł: WYŁĄCZENIE WIDOCZNOŚCI CHOWAŃCÓW.
    Do tego, skoro leon już wspomniał o balonach wodnych wyłączyć można powiadomienia o oblaniu, bo wnerwia mnie, jak myślę, że przyszła wiadomość, a to tylko ktoś się nudzi i rzuca balonami. Ew. opcjonalność tych powiadomień. To samo ofc. ze śnieżkami, jak wejdą. Może nawet wyłączyć ich widoczność, jak wyłączymy graczy? No bo w końcu wyłączamy graczy, by się pozbyć lagów, nagłe balony znikąd na pewno nie ograniczają lagów. Tak samo chowańce.

  6. #36
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Ja mam świetny pomysł: WYŁĄCZENIE WIDOCZNOŚCI CHOWAŃCÓW.
    Poblokuj sobie w AdBlocku...
    A jeśli masz uBlocka, to dodaj to do filtrów:

    Kod:
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/WhiteMouseMascot.png?526e7f82$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/PumpkinMascot.png?526eaa49$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/Bat.png?4d18764d$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/SmallFoxMascot.png?52751695$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/GhostSpirit1.png?56242e3e$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/MogMascot.png?526e9dcc$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/Dog3.png?52751695$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/BlueBatMascot.png?526e6ed2$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/RedBatMascot.png?526e6ed2$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/HalloweenCat.png?526e6ed2$image
    
    ||mf3.pl/static/parsed/graphics/OwlMascot.png?54518bb5$image
    Wątpię, że to wszystkie, ale większość na pewno.

    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    To samo ofc. ze śnieżkami, jak wejdą.
    Nie wejdą.

  7. #37
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Został tydzień więc kolejny raz przypominam o moich postach.

    Sam chciałem zakładać taki temat, ale uciekło w natłoku obowiązków. W przeciwieństwie do Halloween, ten event jest pusty, zarówno część świąteczna jak i noworoczna mają mega niewykorzystany potencjał.

    Od początku jakie zmiany powinny zajść w evencie (te najważniejsze):

    1. Kalendarz adwentowy - oczywiście kalendarzyk adwentowy. Proponowany od 2 lat, z nieznanych przyczyn nie wprowadzony. W formie 24 upominki każdego dnia i ostatniego dnia jakiś lepszy upominek. Np. Codziennie x żetonów, ostatniego dnia losowy unikat, jak wbijesz każdego dnia. Jest oczywiście sporo innych koncepcji.
    2. Expowisko - expowisko świąteczne, bo póki co event jest tylko do Yetiego. A zawsze expowiska i jakiegoś rozszerzenia eventu brakowało. Do tego jakiś potwór unikatowy. Powiem więcej: Wprowadź expowisko razem ze świętami bożego narodzenia, bo czekać na część główną eventa jeszcze kilka dni po świętach też jest głupio i nudno. Albo...
    3. Połączenie części Świątecznych i Noworocznych - mega kontrowersyjne, ale w sumie gdzie w okolicach Eternii dodać cokolwiek z eventem nie za bardzo da się upchnąć, tym bardziej na siłę dodawanie jakiś polanek świątecznych itp... Dodać Mroźne Wzgórze i wszystko co z nim związane razem z Świętami. Wtedy możnaby dodać jakieś expowisko świąteczne, teren wzgórza jest bardzo niewykorzystany, zmutowane renifery czy inne bałwany. Również mogłoby to wpłynąć na czas. To wydłużenie części noworocznej eventa o 5-7 dni, które ludzie mogliby spędzić w MFO (normalnie na ten czas MFO olewają, no bo na rozdawanie prezentów ludziom wystarczy wejść godzinę dziennie)

    Oprócz tego jakieś kosmetyczne zmiany:

    4. Nerf Yetiego - nerf Baalrukha w tym roku był dobrą decyzją, były tylko 2 dedy przez cały event (jeśli czegoś nie przeoczyłem), nikt nie narzekał na skrajnie niskie lvle a takich była masa. W zeszłym roku niestety wzmocniono Yetiego, moja niskolvlowa postać miała 20 dedów, dedy zdarzały się nawet w gronie 4x65 i to nie jeden raz (i to bez sabotów!)
    5. Handel świątecznymi upominkami - ostatnio na evencie Świąteczne Upominki były niehandlowe, w przeciwieństwie do Jajek Niespodzianek czy Halloweenowych Niespodzianek. Proponuję to zmienić w tym roku i umożliwić sprzedanie upominków komuś innemu.
    Kalendarz adwentowy poszedł na straty, szkoda, może w następnym roku.

    Punkty 2-5 dalej czekają na spełnienie.
    - Expowisko
    - Połączenie obu części eventów i wydłużenie do 2 tyg tej drugiej części.
    - Nerf Yetiego
    - Handlowe upominki

    Oprócz tego fajny pomysł Bitwy na śnieżki, który się pojawił w tym temacie. Coś jak z wodnymi balonami na wielkanoc, ale ja bym poszedł o krok dalej. Proponuje na eventowych śnieżnych mapach umieścić możliwość zebrania śnieżki w dowolnym miejscu na eventowych śnieżnych mapach w dowolnej ilości. W końcu śniegu jest dużo. Rzut jest na 2 pola, nie rozbija się o większą ilość ludzi, tylko wszyscy stojący na danym polu obrywają.

    A jeśli bitwa na śnieżki to i lepienie bałwana, z 10 pół przenosisz śnieg i powstaje kula. Kulę możesz przenosić i postawić w dowolnym miejscu na danej lokacji (tylko nie na innej kuli). Jak masz 3 kule w odległości od siebie nie większej niż 1 pole, oprócz tego Marchewkę (normalnie w Dilli kupić), Garnek i x węgli (powstałby sklepik z garnkami i węglami) to automatycznie lepi ci bałwana. Bałwan znika po 1 dniu, aby miejsce na lepienie ich było.

    Ale po co to wszystko? Po co gracze mają lepić bałwany i rzucać się śnieżkami? A no właśnie, mogłyby powstać jakieś rankingi. Ilość trafień śnieżką, ilość oberwań śnieżką, ilość złapanych Yetich, ilość ulepionych bałwanów - tak jak na Wielkanoc. Oczywiście za to również nagród by nie było, ale tak czysto 4 fun, natomiast... zabawy balony itp. rzeczywiście w Wielkanoc dostarcza, więc czemu nie? (malkontenci zawsze znajdą powód, ale powiem tylko tyle że nie mają prawa spowalniać rozwoju gry)
    A także jeszcze matissimos wspomniał że byłoby fajnie wyłączyć widoczność chowańców - to główny powód lagów, nie każcie graczom ich mieć.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    no dobra, został już tydzień do świąt (niecały do eventa) teraz piszcie kiedy obstawiacie (dzień,godzina) w przedziale kiedy będzie event i kiedy chcecie event właściwie 2 eventy 2 daty możecie pisać do noworocznego daty z godzinami a od 22 do 23.12 wlacznie bede mial dla was niespodziankę jak ona będzie napiszę #NIESPODZIANKA

  9. #39
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post
    no dobra, został już tydzień do świąt (niecały do eventa) teraz piszcie kiedy obstawiacie (dzień,godzina) w przedziale kiedy będzie event i kiedy chcecie event właściwie 2 eventy 2 daty możecie pisać do noworocznego daty z godzinami a od 22 do 23.12 wlacznie bede mial dla was niespodziankę jak ona będzie napiszę #NIESPODZIANKA
    23.12 o 22, tak obstawiam.

    Czekam na niespodziankę #NIESPODZIANKA

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    #NIEPODZIANKA no dobra event już blisko więc obstawiamy godzine zaczecia eventa a 22.12 (chociaz i tak nie bedzieale co z tego? :-D) ale piszcie a od jutra na jutrzejsze godziny i pamietajcie ze sie od 18:00 zbieramy nad portalem w Eterni
    Ostatnio edytowane przez Roberciak ; 23-12-2017 o 08:37

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    23. 12 o 21 30 obstawiam

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    23. 12 o 21 30 obstawiam
    to zależy kiedy sie jutro KG skonczy chyba bedzie jutro o 22 jak leon powiedzial ale moze byc twoje rozwiazanie jezeli sie do 10 po 9 skonczy KG

  13. #43
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    według mnie 23.12.2017 o 22:50.

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    akceptuje wasze obstawy ale najprawdopodobniejsza godzina to 22;00

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2015
    Postów
    39
    Będzie jakoś w granicach 21-22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •