Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Pomocnik

  1. #16
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    O czym ty gadasz gościu?
    Jakby administracja miała marnować czas, to raczej nie na rzeczy, które by jeszcze bardziej zmniejszyły aktywność graczy.
    I od czego nie jest? Co mu przeszkadza napisać skrypt, który będzie za niego bił potwory? To kto od tego jest?
    Twoje posty znaczą tyle, co nic. Ich wartość merytoryczna nie przekracza zera.

  2. #17
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    O czym ty gadasz gościu?
    Jakby administracja miała marnować czas, to raczej nie na rzeczy, które by jeszcze bardziej zmniejszyły aktywność graczy.
    I od czego nie jest? Co mu przeszkadza napisać skrypt, który będzie za niego bił potwory? To kto od tego jest?
    Twoje posty znaczą tyle, co nic. Ich wartość merytoryczna nie przekracza zera.
    Ano tak zapomniałem, że król merytorycznych i konstruktywnych wypowiedzi może pisać posty nic nie wnoszące typu
    To sam se napisz program.
    a każdy inny gracz nie może tego zanegować bo tupniesz nóżką i zaczniesz pisać bezsensowne, fałszywe posty.
    Niby dlaczego to by zmniejszyło aktywność graczy? W plemionach jedziesz na urlop, dajesz zastępstwo, w tym czasie ktoś ci expi itd, wracasz, zabierasz zastępstwo i grasz dalej. Tak by to też chyba działało w mfo.

  3. #18
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    No to grubo. Jeszcze w tym miesiącu wojowałeś "nie umiesz czytać ze zrozumieniem", a dzisiaj:
    W plemionach jedziesz na urlop, dajesz zastępstwo, w tym czasie ktoś ci expi itd
    Przecież od początku mowa o bocie. Nie da się stworzyć takiego, który by kupował coś na aukcji, bił minibossy, zbierał przedmioty itd. Nie działałoby w MFO w wersji pomocnika jako osoby. Nie wiem jak można porównywać niszową grę, jako jest MFO do gier, gdzie jednocześnie na serwerze jest kilka(naście) tysięcy osób.
    Jedynie boty, jakie można wykorzystywać to do bicia potworów. I jako, że to jedyny który on może wykorzystać, to niech sobie zrobi. (chyba, że jesteś w Microsofcie to wtedy wszystko ci wolno i wszystko umiesz)
    Gdzie ty widzisz bezsens i fałsz poza swoimi postami? No, może twórca tematu gada bez sensu, ale mniejsza.
    Chyba się zapominasz, to nie jest plac zabaw by kogoś znieważać.

    @donw
    Rozumiem, że nie wiesz jak odnieść się do tematu, więc jedyne co pozostaje to "chyba ty". I powinieneś dostać ostrzeżenie za offtop.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 31-01-2018 o 18:02

  4. #19
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Gdzie ty widzisz bezsens i fałsz.
    Twoje posty znaczą tyle, co nic. Ich wartość merytoryczna nie przekracza zera.
    O tutaj widzę bezsens i fałsz.

    poza swoimi postami?
    Co?

    to nie jest plac zabaw by kogoś znieważać.
    Kto to mówi? Jeśli moje posty nazywasz znieważaniem to
    No, może twórca tematu gada bez sensu
    ehhh. Nie ma po co się wysilać, i tak nie zrozumiesz i będziesz twierdził, że to ty masz rację.

    Tyle w temacie, nie chcę zbierać ostrzeżeń.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    ja bym proponował dodanie pomocnika w pvp czyli jak wiekszy lvl zaatakuje mniejszy lvl o 30 poziomow roznicy i wtedy odblokowac mozliwosc bicia mniejszych lvli taki pomocnik miał by tam jakas szanse ze wbije nam pomoc chodzi mi o moba takiego ktory zabija wszystkich na strzała w jednej grze to działa

  6. #21
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    To tego pomocnika cene zmieniź na 500MF za 24H.

  7. #22
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To tego pomocnika cene zmieniź na 500MF za 24H.
    Nocnika?
    I już lepiej za te 200zł sobie zwiększyć limit energii o 1000 i nie musisz nic robić 2,5 dnia. Nikt tyle nie zapłaci gościu.

  8. #23
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Jeśli nie chcecie grać to nie grajcie boty za mf tego jeszcze nie było xD

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Niby moglby wejsc jakis pomocnik ale 1. nie-tani, tzw. ''drogi'' 2. Nie moglby on robic calej roboty, trzeba by czoc strate jezeli kupujesz takiego bota.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •