Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Wyniki rekrutacji testerów

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729

    Wyniki rekrutacji testerów

    Łącznie wpłynęło 34 zgłoszenia.

    Po selekcji ze względu na jakość podań do drugiego etapu zakwalifikowano osoby:
    aiszek
    bellator
    Ksiliath
    Koridor
    musaraj
    RoLL
    Rudas
    Qorg
    Qwiker
    Szlug
    Yon
    Uzu

    Ostatecznie do grona testerów dołączają:
    aiszek
    Koridor
    RoLL

    Gratulujemy! PW z dalszymi instrukcjami zostaną przesłane wkrótce.

    PS. Osoby, które przeszły do drugiego etapu będą brane pod uwagę przy ewentualnym naborze uzupełniającym.

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Brawo!

    Bardzo się cieszę, że testerami nie zostali gracze, tzw. "no-name". Powodzenia życzę Wam chłopaki, pomóżcie uczynić grę jeszcze lepszą!
    Bididididid!

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Również gratuluję
    Widzę też, że mojego miejsca nikt nie zajął, czyli jest jakiś promyk nadziei na przywrócenie mnie?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    To teraz chłopaki zabierać się do murzynienia i to szybciutko
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #5
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Dość długo trzymaliście nas w niepewności, hehe. Ale dzięki za docenienie i czekam na dalsze informacje.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    PS. Osoby, które przeszły do drugiego etapu będą brane pod uwagę przy ewentualnym naborze uzupełniającym.
    Od siebie jeszcze dodam, że warto zacząć przestrzegać regulaminu. Łapanie banów, multikonta, spam i inne przewinienia rzuciły się cieniem na wielu kandydatach.
    Jeśli ktoś jest na poważnie zainteresowany tą posadą w przyszłości to niech lepiej zacznie się pilnować.

  7. #7
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Aj szkoda, że nie wysłałem podania ;(. No ale nic GRATULACJE.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    o aż tak źle mi poszło, że nawet się do 2 etapu nie zakwalifikowałem jestem zaskoczony chętnie poznałbym odpowiedzi testerów zweryfikowałbym swoje błędy a no i jestem ciekawy eq jaki ułożyli w balansie

  9. #9
    Coni
    Konto usunięte
    chętnie poznałbym odpowiedzi testerów
    Takie dane raczej nie będą ujawniane.

    Gratuluję zwycięzcom.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Gratuluje.
    Powtorze to, co napisal Benerit: pilnowac sie regulaminu, niewierni!
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

  11. #11
    siata, może czarnulka ma jakieś info dokładniejsze. RoLL i aich to była oczywistośc :P szkoda, że Ksil się nie załapała, gratulacje i powodzenia
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    siata, może czarnulka ma jakieś info dokładniejsze. RoLL i aich to była oczywistośc :P szkoda, że Ksil się nie załapała, gratulacje i powodzenia
    a niby dlaczego ona? też się dziwie że ksil nie ma w tym gronie ale zawsze jest w rezerwie

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Ja również dziękuję za docenienie, mam nadzieję, że będę mógł się wykazać w kwestiach które poruszyłem w podaniu.

  14. #14
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Aiszkowi też dajcie pod nazwą testera a nie Roll już ma gratuluję myślę że szybko nie wylecicie z grona testerów

  15. #15
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Aiszkowi też dajcie pod nazwą testera a nie Roll już ma gratuluję myślę że szybko nie wylecicie z grona testerów
    To się ustawia ręcznie w Panelu użytkownika "grupy".
    Gratulacja aiszek ;]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •