Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    27 71.05%
  • Nie

    11 28.95%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Forma kowalstwa dla eq 10-30lv

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Forma kowalstwa dla eq 10-30lv

    Proponuję, aby istniała możliwość przetapiania uzbrojenia na niskie poziomy, żeby można było uzyskać bonus +3. Taki proces mógłby mieć dużą szansę niepowodzenia, a każde pozytywne przetopienie dodawało niewiele punktów. Chodzi o to, żeby proces stworzenia itemka +3 wymagał poświęcenia kilkunastu sztuk danego uzbrojenia.

    Propozycja ożywi handel itemkami na niski poziom i zwiększy chęć bicia minibossów. Powiedzmy sobie szczerze - na taki miecz mroku nowego gracza nie stać, a gracz z wyższym poziomem raczej nie kupi wersji bez żadnego bonusu. W ten sposób przedmiot gnije, bo nie ma co z nim zrobić, a zawsze żal sprzedawać u npca.

    To mogłoby być też bezżetonową alternatywą na ulepszanie uzbrojenia dla wyższych leveli.

  2. #2
    Sweet Cherry
    Konto usunięte
    Pomysł fajny, ale można byłoby dodać też inne wymagania takie jak, aby stworzyć itemek +3 potrzebne jest np. siedem sztuk przedmiotu +0 i trzy sztuki +1 i ewentualnie jakiejś kilka żetonów. Na poziomie 1/14 lvl prawie nikt ich nie używa więc mogliby zrobić z nich pożytek. Również można dodać szansę a zdobycie itemka +4 np 1/1000 stworzonych. Przydatna byłaby również blokada ulepszania itemków ze sklepu.
    Ostatnio edytowane przez Sweet Cherry ; 12-11-2017 o 13:16

  3. #3
    Jak najbardziej na TAK.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    W sumie to dość ciekawa propozycja. Osobiście nie walczę na poziomach 1-30, lecz znam ceny niektórych itemów +3 na te poziomy. Zdecydowane przegięcie. Dzięki temu plusowe eq staniałoby, lecz może też zadziałać to w drugą stronę - zerowe eq mogłoby stać się droższe. Nie jestem jednak w 100% pewny.

  5. #5
    Sweet Cherry
    Konto usunięte
    Ceny itemków +0 na ten przedział znacznie by wzrosły. Nowi gracze zdobywaliby więcej hajsu i byliby bardziej zadowoleni jak i bardziej zmotywowani do gry.
    Ostatnio edytowane przez Sweet Cherry ; 12-11-2017 o 13:15

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    No spoko, faktycznie większość itemów leży w plecaku i nic się nie da z tym zrobić.

    zawsze żal sprzedawać u npca
    Ja tam zawsze sprzedaje takie, po paru miesiącach to jest pareset tysięcy za itemy na low lvl.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Szanuje za pomysł i jak najbardziej na TAK.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    no raczej niech nowi tez ucza sie kowalstwa i maja jakies szanse obecnie posiadam np. 63 szt bandyckiego eq 0 do +3 ^^

  9. #9
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Ja bym proponował nawet zrobienie przetapiania do +3 takiego jak jest, ale wyżej niż +3 się nie da. zero z zerem to +1, potem jedynka z jedynką i dwójka z jedynką i dalej już można tylko przelosowywać tę trójkę.

  10. #10
    Do +3 niech będzie, ale bez większych plusów. Niech te rzadkie eq nadal pozostanie rzadkie - już za wiele mi zabrali.

  11. #11
    Sweet Cherry
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    już za wiele mi zabrali.
    Nie tylko Tobie ^^

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    tez jestem za

  13. #13
    Ten z Brazzers
    Konto usunięte
    Za.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Oczywiscie, ze za

  15. #15
    Na samej górze jest ankieta, która pozwala wyrazić swoją opinię "za/przeciw"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •