Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    5 35.71%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 7.14%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    4 28.57%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    4 28.57%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: [P1] Możliwość magazynowa złota bez wkładania go do depozytu

  1. #16
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    dodam prowizję za anulowanie przez osobę wysyłającą.
    No ok, ale może wprowadźmy tę zmianę bez działania wstecz? W dniu wczorajszym wysłałem pvp o 450 k, celem pozbycia się nadmiaru złota z postaci, w taki sposób jak opisał herbatolik w poście nr 1 i nie miałem żadnej informacji o tym, że jak anuluje pvp będzie od tego pobrana prowizja. W związku z powyższym naliczenie mi obecnie prowizji w przypadku anulowania pvp jest trochę nieuczciwe, albowiem w chwili wysłania pvp nie byłem informowany o tym. Taka reguła nie obowiązywała wtedy. Kierując się zasadą lex retro non agit proponowałbym zatem, aby taka prowizja była pobierana jedynie od pojedynków wysłanych po wprowadzeniu tej zmiany, kiedy każda osoba w chwili wysłania pvp została uprzednio poinformowana o możliwości jej naliczenia w przypadku anulowania.

    Jednocześnie niezależnie od powyższego mam pytanie, czy taka prowizja będzie także pobierana w przypadku bezskutecznego upływu terminu do akceptacji pojedynku? Jak nie, to w sumie problem nie został rozwiązany albowiem mogę napisać do osoby, której wysłałem pvp prośbę, aby nie akceptowała pojedynku i w dniu 10 listopada 2017 r. otrzymam całą sumę z powrotem na postać bez prowizji. Po jej otrzymaniu mogę wysłać ponowne pvp z taką samą sumą i tak w kółko bez naliczenia prowizji mogę mieć schowane złoto.

  2. #17
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    No ok, ale może wprowadźmy tę zmianę bez działania wstecz? W dniu wczorajszym wysłałem pvp o 450 k, celem pozbycia się nadmiaru złota z postaci, w taki sposób jak opisał herbatolik w poście nr 1 i nie miałem żadnej informacji o tym, że jak anuluje pvp będzie od tego pobrana prowizja. W związku z powyższym naliczenie mi obecnie prowizji w przypadku anulowania pvp jest trochę nieuczciwe, albowiem w chwili wysłania pvp nie byłem informowany o tym. Taka reguła nie obowiązywała wtedy. Kierując się zasadą lex retro non agit proponowałbym zatem, aby taka prowizja była pobierana jedynie od pojedynków wysłanych po wprowadzeniu tej zmiany, kiedy każda osoba w chwili wysłania pvp została uprzednio poinformowana o możliwości jej naliczenia w przypadku anulowania.
    To się rozumie samo przez się.

  3. #18
    No ok, ale może wprowadźmy tę zmianę bez działania wstecz? W dniu wczorajszym wysłałem pvp o 450 k, celem pozbycia się nadmiaru złota z postaci, w taki sposób jak opisał herbatolik w poście nr 1 i nie miałem żadnej informacji o tym, że jak anuluje pvp będzie od tego pobrana prowizja. W związku z powyższym naliczenie mi obecnie prowizji w przypadku anulowania pvp jest trochę nieuczciwe, albowiem w chwili wysłania pvp nie byłem informowany o tym. Taka reguła nie obowiązywała wtedy. Kierując się zasadą lex retro non agit proponowałbym zatem, aby taka prowizja była pobierana jedynie od pojedynków wysłanych po wprowadzeniu tej zmiany, kiedy każda osoba w chwili wysłania pvp była informowana od naliczeniu prowizji w przypadku anulowania.
    Masz info, jeśli zamierzasz anulować, to możesz anulować zanim zostanie dodane. Teraz jesteś już tego w pełni świadom

  4. #19
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Prowizja jest tylko w przypadku anulowania przez nas. Wystarczy poczekać na "przeterminowanie" lub odrzucenie, a otrzymamy całe złoto z powrotem. To oczywiście też można by było opodatkować, ale może już nie przesadzajmy z tym przykręcaniem śruby, bo zrobią się upierdliwe próby normalnego skorzystania z tej opcji (o ile takie istnieją w przyrodzie, bo może cała opcja jest właściwie zbędna ;p).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •